Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016 - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurde Panowie zapomniałem na śmierć!! projekt mam na komputerze jak go znajdę to wrzucę ale to nie dziś bo nie mam dostępu do komputera.
  
 
alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo alo ???????????????????????????????
  
 
Można śmiało cyferkę w tytule już zmienić. A może tym razem bluzy ?
  
 
ja chcę koszulkę z kombikiem
  
 
Witam wszystkich. W tym roku to ja zajmę się koszulkami. Pomysł jest taki: koszulki tylko białe, bo ma to wpływ na cenę końcową. Druk cyfrowy, więc dosłownie każde zdjęcie można nanieść na koszulę. Druk będzie z obu stron koszulki t-shirt. Wielkość druku nie ma wpływu na cenę. Na plecach będzie logo, jakie wymyślił Grzegorz (glod).

Natomiast z przodu nie mam pewnego jeszcze pomysła, chociaż coś jest. Czekam na wasze propozycje, ale nie ukrywam, że będzie dyktatura i nie będzie czegoś typu: a może takie, a może owakie. Cena koszulki z nadrukami wynosi około 50-55 zł. Do 30 szt 55, powyzej 50. Oczywiście, pod każdego chętnego konkretny rozmiar. Ilość koszulek nieograniczona. Wklejajcie fotki ład, które by wam pasowały.

Czas, start.



[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2016-08-22 12:04:13 ]
  
 
Na koszulke jestem chetny nawet dwie jezeli mozna
  
 
4 sztuki na dzien dobry!
  
 
propozycja moja



wezmę 2 L'ki dla siebie i 2 dziecięce ale nie chce białych bo one się szybko brudzą
  
 
ewentualnie taką chociaż poprzednia podoba mi się bardziej



oczywiście bez tego napisu
  
 
opcja dla koszulki przód + tył

  
 
Adam, kolorowe koszulki są 2x droższe. Dlatego odrzucam teki pomysł. Nikt nie da tyle.
  
 
I jeszcze. To druk cyfrowy, więc jest szczegółowe. Nie musi być zwykła grafika, tylko dobra fotka, z szczegółami. Nawet włos będzie widoczny.
  
 
To co Ty chcesz za zdjęcie tam wstawić?
Coś jak na kalendarzu? Bez sensu
  
 
Tak, będzie zdjęcie. Nie podoba Ci się mój pomysł, to spoko. Możesz zrobić własny. Ja to widzę na przykład tak:
  
 
A w czym problem żeby zrobić kilka wzorów Tak jak ostatnio?
Ja na przykład i może jeszcze Ktoś chciał bym taki jaki pokazałem
, Ty chcesz swój projekt a Ktoś inny jeszcze inaczej to wymyśli. Czy jeśli będzie 4 rodzaje nadruku i z każdego po 5, 6 sztuk to cena będzie inna?
  
 
Tak, cena będzie inna.
  
 
to dowiedz się przy okazji wszystkiego, ile by kosztowała taka zwykła koszulka z takim prostym rysunkiem jaki ja chcę, proszę
  
 
Już Ci pisałem, około 100 zł
  
 
a takie moze byc? moze komus sie spodobaja te wersje







  
 
w takim razie poczekam co się będzie działo