Koszulki Lada Klub Polska edycja 2016 - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Subiektywnie powiem, że VAZ 2103 z karoserią "ociekającą" chromem najlepiej pasuje na przód takiej koszulki. Będzie zachwycać, inspirować, skłaniać do zakupu Łady etc.

Oto więc moja propozycja:



Uciąć 1 cm u dołu i mamy fajny projekt.

PS Zgadzam się przy okazji z Adamem w jednej kwestii - białe koszulki brudzą się najszybciej i są najmniej praktyczne. Szczególnie jeśli nosi się je na zlotach, gdzie jak wiadomo, dominuje wurst tudzież inny wyrób mięsny ociekający tłuszczem. Plus inny (%%%) stan świadomości. Nietrudno o plamy...

Ale jak dyktatura to dyktatura.


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Moje gówno sprzed dwóch lat:
  
 
Emde, morphio, zamówię specjalnie dla was czarne koszule, nie widzę problemu, tylko czy dacie za nie 100 zł?
  
 
Szoko, wyślij mi plik z tym logo LKP od Glod'a proszę.
rozmawiałem z kolegą i być może zrobię sobie indywidualną koszulkę jeśli najdzie mnie ochota
u niego, koszt projektu 30 złotych a koszulki z nadrukiem 50
  
 
U mnie koszulki kosztują tyle samo, tyle że druk jest podwójny, czyli z przodu i tyłu koszulki.
  
 
bardzo chętnie wezmę koszulkę ale biała odpada, jakos mi nie leży ten kolor. Czarna, o czarna, to co innego
  
 
Dzisiaj ubrałem swoją koszule z Węgier, właśnie białą. Miałem ją może kilka razy na sobie i jest już lekko szara. Faktycznie, bezsensowne jest kupno białych koszul klubowych. A moja czarna koszula, po 80 praniach wciąż wygląda dobrze. Podjadę jeszcze raz do agencji i będę negocjować cenę, muszą być kolorowe.
  
 
Zmień proszek na ten od Chajzera!
  
 
mam kumpla który robi koszulki, do tej pory najdroższa kosztowała mnie 35 zł, wszystkie czarne z przeróżnymi nadrukami. Jak chcesz Wadim to mogę dać namiary albo wyślesz pliki z wzorami i ja mu to puszczę
  
 
Łukasz, a od robi druk cyfrowy?
  
 
nie wiem jak nazywa się metoda którą robi, spytam i dam znać
  
 
Cytat:
SzokoLada przyznał : bezsensowne jest kupno białych koszul klubowych.

zaniemówiłem
  
 
i co ?
  
 
I jak z tymi koszulkami chętnie bym jakaś zgarnął . Temat ucichl .
  
 


miały być czarno-białe ale ta tez fajna
  
 
szwietna ale na rejestracji jednego A nie ma
  
 
rozeznałem temat u siebie

koszulka wg specyfikacji z drugiego zdjęcia
kolor i rozmiar dowolny

z przodu przód 2104 na rękawku logo klubu przy zamówieniu 10 sztuk 35 złotych
jeśli z tyłu damy tył 2104 to cena wzrośnie do 40 złotych
+ P&P oczywiście
kto chętny ? bez marudzenia i piepszenia farmazony





tak czy siak będę robić dla siebie i syna więc nie na to znaczenia ile tego będzie a im więcej tym taniej
  
 
mała poprawka
kombi na klacie = 30-33 złote
kombi na klacie + lepa na rękawku = 40-43 złote
kombi na klacie + lepa na rękawku + kombi na plecach = 60 złotych

źle policzyłem przy założeniu minimum 10 sztuk

nadruk robiony metodą FLEX ?!?!

[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2016-10-20 16:38:46 ]
  
 
Ma ktoś projekt poprzedniej koszulki (tej z 2106)? Bo też bym sobie zrobił bo schudłem i stara na mnie wisi


[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2016-10-20 17:17:51 ]
  
 
Flex, to słaba technologia. Ja nie chcę 2104. Można coś innego? Czy koszulki będą czarne? Jak z jakością i i jakiej firmy są te koszulki?