Zlot - Kiedy? Gdzie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie pora sie zastanowi nad zlotem, temat Lukasza umarl wiec staram sie go podtrzymac.
Macie jakies propozycje ? Gdzie go zorganizowac? kiedy?

Moja propozycja sa okolice warszawy, Plocka ( bo ladnie) badz Lodzi
ale najcheteniej Warszawa- wiecei stolica itp

a czas? ja najchetniej wolalbym w weekendy z okazji rychlego rozpoczecia roku bo wiecei to powazna sprawa trzeba sie znowu uczyc, pogadac, pochodzic czasem na wyklady hehehe nie wytrzymam ...

Dobra ale wracajac do watku to co proponujecie ?

Moja propozycja jest dokladnie pierwszy weekend pazdziernika sobota na cargo w Warszawie.
  
 
JA jestemza zlotem w miescie LODZI, nie dlatego, ze jestem wygodny i nie chce mi sie jechac gdzies dalej, ale za Lodzia przemawia kilka faktow:
*centrum Polski(wszyscy maja blisko)
*a po za tym to centrum Poslki,
* i ladnie tez jest...
*nawet bardzo ladnie....
*I Miller jest z lodzi.....
*I "dziewzcyny ptaszyny" sa z Lodzi
*i... koncza mi sie pomysly,
Ale zlot w lodzi to naprawde dobry pomysl...
pozdrawiam
wojtek
  
 
Hahaha, dobre... (chociaz nie wszystkie)

No i mamy tu lotnisko z kawalkiem sympatycznego parkingu (a do lotniska kilka minut toczenia).

No i mnie pewnie nie bedzie wiec sie nie bojcie!
  
 
Lasombra jestem za Cargo w październiku
  
 
Ja jestem za cargo....
  
 


Mi jest zupełnie obojętne czy w Łodzi czy w Warszawie. Gdzie kolwiek by nie był to i tak pojadę (w końcu muszę,bo jestem odpowiedzialny za fotki ze Zlotów ) Najlepiej odpowiada mi (tak jak wszystkim) pierwszy tydzień października a szczególnie weekend.

POPRZEDNI ZLOT !!!
  
 
Cargo, październik, wchodzę w to
  
 
Czółkiem
ja chętnie w wawie ale jak byście wymyślili jakieś Mazuuury albo jakieś inne pojezierze to spróbowałbym złowić kolację.
Acha Łódz? O.K. może być toż to środek Polski
  
 
Myślcie zo zloci eintensywnie, ja tez się dostosuje może być Łódź (w końcu to moje rodzinne miasto) albo i W-wa Cargo....
Może w końcu pogoda dopisze.
Może nasz nowy admin zrobi ankietę Łódź , Warszawa, sobota , niedziela.... demokracja niech zwycięży!!
  
 
Tak sobie myslę że najbliższa sobota jest niefortunna bo jest Bemowo czyli ogólnopolskie ścigańsko na 400metrów.....
poza tym jak widzę mało jest chętnych narazie....
  
 
Ja bym się obstawiał z 6 października. Miejsce chyba nie ma dla mnie specjalnego znaczenia. Jeszcze nie byłem na żadnym zlocie, a tyle razy już chciałem być.

I co wypali coś z tym pierwszym tygodniem października?
  
 


Napewno nasz zlot w pierwszy weekend października nie wypali bo jak już MaciekGT wcześniej powiedział:

- w tą sobotę jest OGÓLNOPOLSKI ZLOT TUNINGOWY (Warszawa - Bemowo)

na którym ja (tak samo jak Maciek) będę na 100%.
Zapraszamy innych !!!
 
 
hmm panowie a drugi weekend pazdziernika ? trzeba cos ustalic bo inaczej kaszana

hmm ja obstawiam za drugim weekendem na cargo
  
 
Jestem w 100% za miejscem, w 50% za terminem. 50% procent zostawiłem sobie ze względu na możliwośc wyjazdu. Postaram się być, ale nie obiecuję...
  
 


Dla mnie drugi weekend października też może być ! Będę na 100% gdzie kolwiek miał by się odbyć !
  
 
A ja bym się pisał na trzeci weekend października bo w drugi i czwarty lecę na studia
Jeśli nie robi Wam różnicy to proponuję 19 lub 20 października!
  
 
jak dla mnie jak najszybciej i w wawie
  
 
A co rezerwa wzywa??...
  
 
szybko mnie chyba nie wezwą zabardzo dałem się zapamiętać
  
 
Wszyscy macie tak blisko..Z Krakowa to czy Łodz, czy Warszawa, a nawet Gdansk... Mam nadzieje, ze kiedys tez sie zbierze wiecej klubowiczow z poludnia i gdzies blizej sie spotkamy
Pozdrawiam Robert