SPOTY KRAKOWSKIE - MAŁOPOLSKIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hm poniewaz nie widze jakiegos szczegolnego poruszenia wiec zaloze ten post Z PYTANIEM CZY KTOS Z SZANOWNYCH KOLEGOW Z KRAKOWA MA OCHOTE NA JAKIES SPOTKANIE POWIEDZMY W TERMINIE 13-14 lub 20 -21 . 01. 2007 prosze sie wpisywac na liste lub zglosic chec spotkania w innym terminie oczywiscie koledzy z innych rejonow tez mile widziani i wogole to Panowie nie robcie jaj mam taka ladna lade a nikt nie chce jej zobaczyc





[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-09 16:22:56 ]
  
 
no to jak zyje kto jeszcze w krakowie ????
  
 
Wygląda na to, że Kraków "is zdechł".
Pozdro.
  
 
hm ja jestem a tak wogole to krakow chyba niezyje
ale ty tez sie nie wstydz wiem ze to obciach jezdzic czyms innym niz lada ale spotkac sie tez mozna

i wogole to co jest ktos chetny chyba ze po sesji ???




[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-25 09:05:31 ]
  
 
Cytat:
2007-01-25 08:54:35, maxymilan pisze:
hm ja jestem a tak wogole to krakow chyba niezyje ale ty tez sie nie wstydz wiem ze to obciach jezdzic czyms innym niz lada ale spotkac sie tez mozna i wogole to co jest ktos chetny chyba ze po sesji ??? [ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-25 09:05:31 ]



Jakieś tam życie jest, jest ale... Ja bym chętnie przystał na jakis spot ale niedziele nie wchodzą w grę, wolę sobotę i to raczej wczesne godziny popołdniowe. Chętnie obejrzał bym Twoją nową 7 nawet w zimowym malowaniu - mam na myśli sól i błoto.
  
 
dla mnei termin jest obojetny o ile nie jade do tescia to od piatku po poludniu jestem wolny (a pozatym zawsze moge sie dostosowac), no niestety czysta nie jest ale przed spotem ja wypucuje (moze)
hm to coz najblizsze terminy to 27-28 lub 3-4




[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-01-25 09:55:54 ]
  
 
ja bym był za 27 ale to też zależy od innych może ktoś się jeszcze skusi.
  
 
no to poczekajmy jak cos to jutro mozna sie juz jakos umawiac to wstepnie proponuje sobota 27 01 2007 miedzy 11-12
  
 
Hmm, ja powiem tak - mam sesje - i powienienm sie uczyc.
Dwa - urwalem wahacz- nie tak- urwal mi sie wahacz i auto stoi na chodniku co mnie bardzo martwi - zakupilem dzis palnik i jutro o ile nie bedzie padac, moze rusze auto z miejsca.
Wiec termin sobotni nie za bardzo mi odpowiada - w pon mam egzamin.
Ale mysle sobie ze na pare chwil, moglbym sie urwac. Jak cos ustalicie, to napiszcie - moze mi sie uda - chocby autobusiorem.
  
 
Cytat:
2007-01-25 11:58:40, maxymilan pisze:
no to poczekajmy jak cos to jutro mozna sie juz jakos umawiac to wstepnie proponuje sobota 27 01 2007 miedzy 11-12



Mnie odpowiada, oczywiście godziny możemy dostosować do potrzeb innych. Koś jeszcze prócz Fleszera rozwarza jeszcze udział??
  
 
kurcze ja dopiero teraz mam dostep do neta bo musialem monitor szwagierce pozyczyc a nie bylem dzis w robocie jak cos to bede jutro rano na forum moze standardowo po gantem na parkingu albo gdzies blizej fleszera zeby nie musial daleko chodzic pozatym chyba mi chlodnica zaczela ciec po wymianie plynu wiec na 100% dam znac jutro rano po ogledzinach moze to tylko nie dokrecony zaworek abo co ? ale moze 11-12 pod geantem ?
  
 
ok to rano się zmuwimy powinienem być na necie około 10
  
 
no i dupa pekl mi przewod i sika az milo proponuje przelozyc spotkanie na po sesji moze wiecej osob , zresztqa i tak musze jakos podjechac do tescia coby ze starej wyjac i wymienic a to pod niepolomicami tak ze przed 12 sie nie wyrobie
  
 
OK to spotkajmy się po sesji. Mnie zasypało i zanim bym odśnieżył drogę to w sam raz była by 12. Współczuję naprawy w takich warunkach, powodzenia.
  
 
witam po długiej nieobecności na forum...ja tez chetnie zorganizował bym jakis spocik w krakowie lub w okolicach....
  
 
no ja juz wlasciwie jestem po naprawach autka wiec jak cos to jestem chetny po 1 marca moze 2-4 ???
  
 
koledzy jakby co dajcie znac ale eskiem rzadko bywam na forum moze bym podjechal
  
 
no to co robimy spocik w marcu ???
  
 
Cytat:
2007-02-17 16:25:05, maxymilan pisze:
no to co robimy spocik w marcu ???



ja jestem jak najbardziej chętny...podajcie tylko datę...
  
 
Chyba ja z dalekiego Cieszyna będę musiał wziąć sprawę w swoje ręce i zorganizowac spot krakowski (ja oczywiście też dotrę).
Proponuje termin spotu na niedzielę, 11 marca, godzina 12:00, miejsce - parking Geant od strony BP

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2007-02-18 13:25:07 ]