[141] marakant 4x4 - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Udało się zdobyć dzwon do skrzyni 4x4 pod silnik fire , ale zasługi za zdobycie dzwonu należą się Bartowi.

Silnik jest kpl z wiązka,kompem,immo,kluczami.

Jeżeli ktoś ma schematy do 1.2 mpi (co jak i z czym podpiąć) to chętnie się z tym zapoznam.

Sprzęgło wejdzie na wałek od skrzyni 4x4 ohv?

Marcindf@wp.pl
  
 
0.9 ohv i 1.0 ohc fire maja 170mm 20 zebow sprzeglo, 1.1 i 1.2 ohc fire 8v maja 180mm 20 zebow, powinno byc ok z tarcza z 1.2 na walku z 0.9


[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2014-04-11 10:51:31 ]
  
 
Jak najprościej chcesz podłączyć te 1.2 to daj wiązkę z 900 spi i masz do podpięcia z 3-4 przewody. Czujniki, rozrusznik, i altek wyprowadzisz z wiązki budy.
  
 
Fajna pandziora!!
  
 
po dłuższej przerwie silnik zagościł pod maska pandziszona.

Jak to przy takich przeróbkach jest kilka problemów do rozwiązania. Być może ktoś z Was ma schemat palio/sieny 1.2 (komp MM) , konkretnie rozpiskę wtyczki idącej do wnętrza auta (13 kabelków - wtyczka na dwadzieścia kilka pinów) oraz rozpiskę fabrycznego immo (5 kabelków + antenka/pierścień)- 3 kabelki ida do kompa-kolory graja,ale dwa niewiem gdzie idą. Chciałbym to podłączyć do mojej inst. tyle że nie wiem który kabel jest od czego. W sieci znalazłem opis 8 kabelkowej inst (dostalem też opis od daroo). help
  
 
Ma ktoś jakiś schemat na którym kostka wiązki silnika/kabiny (na schematach zwykle nr 3 która ma 13 kabelków (kostka 20-pinowa)
Mam już schematy z kilku aut i wszedzie 4-7 kabli ...
Palio 1,2 8V najprawdopodobniej 99r
  
 
Temat kabli ogarnięty.

Panda jeździ i otrzymała właściwy przód.
przed pomalowaniem :

dzisiaj pomalowana:

Silnik 1.2 w pandzie robi robotę
Zostało kilka detali do dopracopwania i trzeba będzie offroad zrobić.
Może na kilka pand 4x4 ?


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-09-29 15:33:36 ]
  
 
Co prawda nie pandami, ale wybieramy sie ze znajomkami w najblizsza niedziele do kamieniolomu w Wysokiej, moze wpadniesz?
  
 
Cytat:
2014-09-29 21:00:35, bart322 pisze:
Co prawda nie pandami, ale wybieramy sie ze znajomkami w najblizsza niedziele do kamieniolomu w Wysokiej, moze wpadniesz?


Chętnie , niestety w weekend jadę do Krk klasykiem , dajcie znać następnym razem napewno się wybiorę (pewnie Carvmachine też - również pandą)
  
 
W weekend udało się spotkać z Przemkiem i Puszkiem i pojeździć trochę na dwie Pandy 4x4

Miniautka daja radę co najlepiej oddały słowa i miny quadowców (750'ka 4x4)

Kilka fotek:








Muszę jeszcze zamontować dodatkowe zegary i chwilowy koniec modyfikacji...



[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-10-13 20:10:25 ]
  
 
jeszcze wyciagarki i snoora brakuje super te Pandziory! może kiedys zobacze na żywo w akcji
  
 
niebieska ma wyciagarkę a w czarnej płyta pod wyciągarkę już jest , więc to tylko kwestia czasu...
mały filmik:
klik


[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-10-14 09:31:23 ]
  
 
Byłem w tym lesie nazajutrz z Carvem , widziałem te górki ba nawet wjeżdżałem czarną Panda Do końca nie mogłem uwierzyć gdzie te sprzęty potrafią się wtarmosić .
  
 
A błotka nigdzie nie było ???
Jakoś tak mało off - owo....po suchym...
  
 
W sumie lekko zdziwiony byłem przejeżdżając w tym roku przez Włochy i Francję jak dużo tych samochodów tam jeździ. Nowych pand nie widziałem, za to te były wszędzie
  
 
Cytat:
2014-10-15 16:26:13, Koniu pisze:
W sumie lekko zdziwiony byłem przejeżdżając w tym roku przez Włochy i Francję jak dużo tych samochodów tam jeździ. Nowych pand nie widziałem, za to te były wszędzie



i to przeważnie wersje 4x4, dużo tego tam
  
 
Misja ratunkowa pandy :
blada terenówka ;]
  
 
Czyżby mu kolektor oberwało ?
Masz wiecej filmów z błotkiem w roli głownej ?
  
 
Pandą wybraliśmy się w góry , pogoda jak widać dopisała
Gdyby nie łańcuchy to by się nie udało.
Zdjęcie z pod Chatki Lasek :
  
 
Rewelacja, pojezdziłbym tak. Drogie tam mają pokoje