Jakie radio z CD?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jadę na wolumen ale czego szukać? Radio/CD do 450 zł co polecacie?
  
 
Nie tak dawno widzialem radio z cd jedynej slusznej marki tzn. DAEWOO, w Norauto w Piasecznie za 399 PLN.
Sprzedawca twierdzil ze za taka cene nie ma sie co zastanawiac tylko brac. Zreszta znikaly te radyjka z polek dosc szybko.
  
 
Ja polecam radio uzywane, oczywiscie nie kradzione. Kiedys sprowadzilem sobie piekne nowe z Niemiec i teraz dochodze do wniosku, ze byla to strata pieniedzy. Aktualnie uzywam radia kupionego za 450zl, mialo kiedy je kupowalem powiedzmy rok czasu a aktualnie nowe kosztuja 1999zl.
  
 
Ptaszyna, nie kradzione
W Polsce uzywane nie kradzione nie istnieja !

Jadzwin


  
 
No to ja nie wiem w jakim Ty towarzystwie sie obracasz...
Samochod np kupilem uzywany...
Sam sprzedalem 2 swoje radia i wcale ich nie ukradlem, jedno kupilem nowe, 2 z samochodem.
  
 
JESLI UŻYWANY SPRZĘT TO TYLKO KONKRET FIRMÓWKA! Ja toże kupiłem używanego "KENIA" /dla niewtajemniczonych Kenwood/ z CD /jednopłytówkę/ za niecałe 500,0-u elektryka samochod.który się zajmuje montażem i sprzedażą.Mnóstwo ludzi zmienia modele na nowsze /niektórzy już po paru czy parunastu miesiącach!/, zostawiają u niego, a on z montażem popycha je dalej za b.rozsądne pieniądze...wszyscy są zadowoleni!
  
 
Cześć !
Bogdan1 gdzie ten facio urzęduje ? Pracuję w Katowicach, może bym się załapał na "coś" porządnego. Moja radiola jest do kitu i przydałoby się lepsze ustrojstwo.
  
 
)) RADIO DAEWOO.....DOSTALEM ZA DARMO W 96R. PRZY KUPNIE SAMOCHODU....CHCE O NIMZAPOMNIEC ALE DO TEJ PORY MI SIE SNI))))
  
 
No Bogdan1 mów gdzie ten elektryk sprzedaje te radia
  
 
Sorry za cisze!-byłem tam wczoraj bo cosik mi przerywa głośnik prawy przód /musze go walnąć żeby grał/-okazało się, że właściciel posesji wyp...ił gościa z warsztatu!!=bo taki miał kaprys?!!! /to było na ul. Katowickiej w Katowicach -ale brzmi co?/-szukam własnie namiaru bo miałem wizytówkę, a tam chyba komórę od tego misia i jeszcze namiar od elektryka,który tam pracował. TYLKO QRWA PO REMONCIE W MIESZKANIU NICZEGO NIE MOGE ZLOKALIZOWAĆ!!! Napiszę zaraz jak się dokopię!
  
 
Czółkiem
Ludzie ale żeście się wkręcili! Radio to drugorzędna rzecz!!!
Głośniki !!!!
Jak Ci napiszą, że ma na wyjściu 50 WATT to znaczy, że góra 23 W ma.
Podstawa głośniki ewent. dobre radio i SUPER głośniki!!!.
tylko ciężko zamontować.
ale radio uważam to sprawaa drugorzędna (wyłączając SAFARI)
pozdrawiam Wicio
  
 
Mam jakis tam /przez kolege/ contat z tym elektrykusem co pracował w warsztacie z radyjami -gdyby ktos cos konkret potrzebowal prosze o e-melka ze swoim namiarem. Chłopak walczy teraz na serwisie Skody i Seata ale poza serwisem nadal ma kontakty ze stałą bazą klientów z Katowickiej, tyle ze póki co full nieoficjalnie walczy w tym samym temacie /alarmy,radia,central-zamki itp./ POZDROWIONKA!
  
 
mozna tanio wyrwac jakiegos Clariona albo Alpine z miesiac temu widzialem u goscia który naprawia radia odtwarzacz Alpine ni pamietam jaki podel za 500 zl !!!
Nie polecal bym sony albo panasonica.
  
 
A co powiecie na AIWE - nawet nie wiem czy to sie tak pisze. Jednak wielu moich kolegow zachwala zwlaszcza najnowsze modele z CD - czytaja CDRW, nieduzo bajerow, ladny wyglad i tanie olo 500 zl
Robert