Prośba o oddanie głosu w konkursie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Heeeej
Mam do Was wieeeeeelką prosbę Startujemy z Narzeczoną w konkursie, do wygrania wesele. Proszę o głos!
http://www.wygrajwesele.pl/wszystkie...anna-sebastian
Dzięki głosom oddanym na nasze zdjęcie mamy szanse wygrać 1 etap konkursu. Potrzeba ich 200...
Głosy oddaje się poprzez zwykłe "Lubię to!" z konta na Facebook'u
Pozdrawiamy i dziękujemy
Asia i Sebastian
  
 
link nie działa

Pozdr.
  
 
Tak lepiej?:
JOANNA SEBASTIAN
  
 
O to to zapomnialem już ze tutaj trzeba urla wrzucic Przepraszam
  
 
Ja pierdole, dlaczego panuje taka dyktatura?
Chciałbym Wam pomóc, ale nikt mnie nie zmusi do założenia konta na fejsie.

Wystarczy, że android zmusił mnie do założenia konta na gmailu.

  
 
Cytat:
2013-06-09 00:43:18, seboos pisze:
O to to zapomnialem już ze tutaj trzeba urla wrzucic Przepraszam



Nie o to mi chodziło, ale po skopiowaniu linku nie działało

Pozdr.
  
 
Cytat:
2013-06-10 08:43:38, kisztan pisze:
Ja pierdole, dlaczego panuje taka dyktatura? Chciałbym Wam pomóc, ale nikt mnie nie zmusi do założenia konta na fejsie. Wystarczy, że android zmusił mnie do założenia konta na gmailu.


Pawełku nie ma Cie na fejsie, naszej klasie i inszych tweeterach - nie żyjesz
  
 
Cytat:
2013-06-11 21:34:01, mifinka pisze:
Pawełku nie ma Cie na fejsie, naszej klasie i inszych tweeterach - nie żyjesz

Jestem gmailu
  
 
Cytat:
2013-06-10 12:33:01, robertkaluza pisze:
Nie o to mi chodziło, ale po skopiowaniu linku nie działało Pozdr.



Sam źle skopiowałem Mea culpa...

Temat dalej aktualny ale dziękuję wszystkim za głosy. Czekamy na drugi etap i będziemy informować jak poszło
  
 
Cytat:
2013-06-12 23:24:46, kisztan pisze:
Jestem gmailu


A mnie mimo androida nawet tam nie ma i jakoś nie najgorzej sobie radzę a przede wszystkim żyję i gdyby nie to logowanie sie komórki na poszczególne bts-y mógłbym nawet powiedzieć, że jestem wolny
Ja też chętnie oddałbym głos ale nie za cenę zbierania danych osobowych.

P.S. Jestem pod wrażeniem ostatniego zagłupolstwa na punkcie liczenia się z kilometrami i innych tego typu pedometrów - gratuluję pomysłu bo ktoś znając ludzką tendencję do wszelkich form ekshibicjonizmu pod płaszczykiem szczytnej idei przemycił naprawdę niezły generator informacji. Rewelacje Snowden'a to przy tym pryszcz. Nie ma to jak łykanie darmowych aplikacji bez przemyślenia i informowanie kogo i kiedy nie ma w domu ile czasu go nie ma (bo drałuje wtedy na piechotę), ile czasu go nie ma, gdzie w tym czasie jest itd. Pozostaje podłączyć do tego zdjęcia na fejsie, nk itp. z nowym lcd-kiem, aparatem, projektorem, kinem domowym, kompem etc i mamy gotowe lepsze od izraelskiego wywiadu rozpoznanie, który lokal warto ogarnąć i czy w ogóle warto. A przede wszystkim ile mamy czasu na ogarnięcie i czy musimy szybko biegać czy nie bo jak właściciel tłucze maratony to po treningu będzie tak złachany już nas nie dogoni Sam uznałbym to za brednie gdyby nie kilka ostatnich z życia wziętych i zaobserwowanych przypadków