I"m back :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niezła historia z prezentem
Kant daje rade!
  
 
widziałem wczoraj kanta na mieście i zastanawiałem się kto dostał tak prezent.
  
 
Mega zazdroszczę ! Taka małżonka to skarb !!! I czekam aż pod maską zagości Złoo .
  
 
dzięki chłopaki, no Ania jest niesamowita naprawde

fiaty fiatami, stare samochody starymi samochodami - radosc pełna, zajawka 100% ale jest coś co jest najwiekszym dla mnie szczesciem i dumą 3 miesiace temu na swiat przyszedł Filip I Wielki

Przed chwilą z nim gaworzyłem i ewidentnie przekazuje Wam pozdrowienia
  
 
Gratuluje żony ! Moja obecna narzeczona i przyszła żona też podziela i kibicuje mi w moich pasjach, więc wiem jak jest to miłe uczucie .

  
 
I co ? I jak ? Dzieje się coś ??? Czy zostało tylko podziwianie furek przez tetryka ? Podbuduj mnie psychicznie , bo po decyzji Poochacza mam dołek .
  
 
nie miej dołka synu nie mam 20 lat i kupy wolnego czasu, wiec wszystkie sprawy beda trwały dłużej. na razie stawiam garage, żeby kanciak miał gdzie spać, a ja miał gdzie dłubać. pozniej bede zmudnie przywracal go do stanu idealnego, i obalal bronki w jego towarzystwie
cierpliwosći
  
 
poczwórne gratulacje! u mnie tez za dwa tygodnie przyjdzie na świat córa i rodzinka się powiększy
  
 
to się chyba na porodówce spotkamy
  
 
Wyspijcie sie przede wszystkim ano i jak juz bedziecie na etapie kolorow kup, wozkow, pieluszk, chusteczek itp to mozecie dzwonic anytime
  
 
??? Się coś dzieje ? To Ty chcesz mi podkupić ZŁOO od Poochatego ?
  
 
Cytat:
2013-08-01 18:40:10, Besslein pisze:
??? Się coś dzieje ? To Ty chcesz mi podkupić ZŁOO od Poochatego ?


  
 
Myślałem że to Ty chcesz podkupić to małe złoo ( 1.6 ) z Poochatego zapasu garażowego , ale już wiem kto i pokornie czekam jako następny ewentualny kupiec .
A działasz coś przy prezentach ?
  
 
powrot do przeszlosci
od 11:30 relacja z rajdu
  
 
ooo widze ze i beny się zalapal, ten to ma parcie na szklo
  
 
Cytat:
2013-08-25 15:56:11, mar125 pisze:
powrot do przeszlosci od 11:30 relacja z rajdu


hehe no no fajnie było powiem Wam