2102 made in SzokoLada - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dwuszka narazie stoi, zajmuje się remontem innego pojazdu. Nie długo koniec. Może jakiś zlot?
  
 
Szoko - ja ma 3 sztuki zderzaków do 2103 (dwa nowe), i 3 grille (1 nowy) - jak pójdziesz w stronę trójki to mogę ewentualnie na zwieńczenie projektu ))

tak czy siak - z tego co mnie się wydaje to ta z Węgier ma z tyłu zderzak od 2102 (bardziej okrągły niż z 2103) a z przodu z 2103.

Ja bym mimo wszystko robił na żiguli, w tym momencie da się kupic podłużnice i fartuchy w firmie Skorpion w Krakowie (czas oczekiwania ok 2-3 tygodnie)

Zresztą - nie można dać podłużnic i fartuchów od 2106, a budę zostawić 2102 ? Na pewno się da

PS - na tych felgach 2 strony wczesniej co to za opona jest na tych 15" ?

PS2 - być może niedługo juz pochwalę się moim nowym Ładowym zakupem, i być może będzie najstarszy w klubie

[ wiadomość edytowana przez: Konriii dnia 2013-09-28 10:41:10 ]
  
 
Zapytanie o postęp prac w wiadomym, innym projekcie.
  
 
Blacha zrobiona, teraz lakier.
  
 


Niespodzianka, podszybie 2101/02 jest inne niż 2103/06.
Jak przerabiał to Wenger, myślałem ze miał zgniłe podszybie, ale teraz już wiem o co chodzi.


  
 

blin! ale warsztat! - zazdroszczę
  
 
To nie mój, ja mam garaż. A te dwa zdjęcia niżej, to fotki z Wenger. Jak widzę warsztat Morphio, to też mu zazdroszczę.
  
 
Cytat:
ja mam garaż.



Ja nie mam nawet garażu i przez to nie chce mi sę nic przy aucie robić, regulator napięcia wymieniam już prawie miesiąc - nie ładuje na wolnych obrotach..
Do warsztatu sumienie nie pozwala oddać a samemu brać motywacji.
  
 
No tak, w Moskwie garaż kosztuje tyle co w Chełmie mieszkanie. Taniej auto kupić nowe pewnie.
  
 
Fajnie to wygląda. Czekam na gotowy produkt



[ wiadomość edytowana przez: wejlantf dnia 2013-11-13 14:30:22 ]
  
 











Na tą chwile tak to wygląda. Podłużnice są zgnite, ale dalej, za ścianą grodziową jest już o wiele lepiej. Teraz zabieram się za wymianę tych podłużnic.
  
 


  
 


Jeszcze trochę podłubiesz i będzie:





A tak na serio to dobra robota. Nie przypuszczałem, że tak bardzo "rozbebeszysz" auto. Ale jak ma być kompleksowa renowacja to nie ma mowy o półśrodkach, prawda ?
  
 
Szacun Szoko. Hardkorowiec jesteś
  
 
Rozebrać każdy potrafi. Zobaczymy czy poskładam.
  
 
Ładny Sajgon Powodzenia
  
 
Dzieńkufa
  
 
Jak dla mnie nieco za ostro, bałbym się tak ciąć. Raczej łatałbym to co w oryginale. Ale jak masz umiejętności i warsztat - to czemu nie?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Wstawiam podłużnice pierwszy raz w życiu. Tylko to może uratować ten samochód. Łatać to co było, to bez sens. Mocno zgnite, a tam gdzie został metal, to w sumie papier. Nie żałuję ani razu, ze usunąłem je w cholerę. Uwierz, tak będzie lepiej. Co tutaj można uratować?

  
 




Przymiarka.
Wiadomo, jak to w ładach, trzeba przegiąć, dopasować i td. Ale będzie dobrze. Jestem dobrej myśli.