Mazda3 Comfort co myślicie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jakie auto wybrać? Zastanawiam się nad Mazdą 3 2013 wersja Comfort, rekomendujecie?
  
 
w Matsuoka w Łodzi mają trójkę, o której piszesz za 68 tys. sam się nad nią zastanawiam, w ogóle mają tam ciekawe promocje, zalajkowałem ich FB, żeby być na bieżąco, można trafi się jakaś ciekawa oferta
  
 
Polecam Wam Mazdę Trójkę, świetne zwrotne auto, pali spoko, wygodne, sama przyjemność jazdy. A oferta Matosuoka wydaje się naprawdę godna uwagi, taniej tego auta nie ma opcji dostać
  
 
Cytat:
2013-07-03 10:25:16, piotrasss pisze:
w Matsuoka w Łodzi mają trójkę, o której piszesz za 68 tys. sam się nad nią zastanawiam, w ogóle mają tam ciekawe promocje, zalajkowałem ich FB, żeby być na bieżąco, można trafi się jakaś ciekawa oferta




68 tys? Myśle, że jeszcze sporo można urwać.

Mazda 3 2013 wersja Comfort

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Na pewno wygląda super, nawet nie wiem, czy nie lepiej niż Szóstka...
  
 
Jeśli zastanawiasz się nad trójką, najlepszym rozwiązaniem będzie jazda próbna z Mazda. Na jej stronie znajduje się prosty formularz do wypełnienia, po wysłaniu którego skontaktuje się z Tobą dealer i umówi na jazdę.
  
 
Mazdy to ogólnie fajne auta. dobrze się sprzedają.
  
 
Ja z kolei odradzam. co prawda te Mazdy pięknie się prezentują,ale mają bardzo duże problemy z korozją i generalnie słabe blachy,można trafić zdecydowanie lepiej.