Zlot pojazdów zabytkowych w Lubinie - 7.09.2013r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostałem na maila takie info:


Zapraszamy perły polskiej i zagranicznej motoryzacji na zlot pojazdów zabytkowych przed Galerię Indomo w sobotę 7 września. Od warszawy i syreny po mercedesy i inne cuda na dwóch i czterech kółkach. Legendy szos i pojazdy zapomniane przez Boga i historię. Nie pobieramy żadnego wpisowego - czekamy na Was z otwartymi ramionami i miejscami parkingowymi.
W programie konkursy z nagrodami, loteria i piknik. Każdy kierowca wyjedzie bogatszy o pamiątkowe gadżety, w tym dyplom i koszulkę. Zapewniamy też mały poczęstunek - kiełbasę i piwo na świeżym powietrzu. Zachęcamy też do stylizacji stroju pasującej do środka lokomocji.

Zaproście znajomych

Nasłuchujemy ryku Waszych silników.


Potwierdzenie obecności:
w.kusaj@mindprogress.pl
kom. 519 541 964


Zlot pojazdów zabytkowych
parking przed Galerią Indomo,
ul. Prof. J. Zwierzyckiego 3, Lubin
7 września 2013r.
Godz. 11:00-18:00

--
Wojciech Kusaj


Nie ma żadnego oficjalnego info o zlocie, nie mam też pojęcia skąd mają mojego maila ale fajnie że w moim mieście jest zlocik Na pewno się pojawię i Was również zapraszam do Lubina
  
 
Ja chyba przyjadę. Daleko nie mam. Jeżeli nie będę miał problemów z lakierowaniem auta.
  
 
Ale którego???? Chcesz się wyrobić z którymś wyrobić w niecałe 3 tygodnie?????

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ladamaniakowi dajcie cynk.
  
 
Chyba lepiej zeby nie wiedzial z reszta peownie i tak nie ma z nim kontaktu
  
 
Chyba lepiej zeby nie wiedzial z reszta peownie i tak nie ma z nim kontaktu
  
 
Cytat:
2013-08-14 22:39:14, andrzej_krakow pisze:
Ale którego???? Chcesz się wyrobić z którymś wyrobić w niecałe 3 tygodnie?????



Mam coś w ukryciu. Oczywiscie ładę.
  
 
Czy ktoś może zamierza przyjechać? Szoko wpadniesz? masz bliziutko
  
 
Miałem być, ale jak to zwykle fachowiec od mojej fury jest daleko w polu. Mam blisko, wiec jeżeli to będzie coś fajnego, to pojadę cywilnym autem.
  
 
I jak było?
  
 
Eee słabiutko, raptem z 15 samochodów i mało ludzi Ale przynajmniej dostaliśmy koszulki, dyplomy i jedzonko