Zlot 2015

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, dawno nie było a dopóki ktoś tu zagląda to może się umówimy i spotkamy?
  
 
Cytat:
2013-09-22 23:10:31, Jacenty pisze:
Witam, dawno nie było a dopóki ktoś tu zagląda to może się umówimy i spotkamy?


he he...witaj

Widać , że dawno ..

Zobacz jaki zerąbisty odzew !!...3 dni minęłły ...

nie Ci ludzie już zupełnie, nie te klimaty

....ale ...cień szansy jest zawsze !

Pożyjemy, zobaczymy
  
 
Cytat:
2013-09-25 12:20:51, bogdan1 pisze:
he he...witaj Widać , że dawno .. Zobacz jaki zerąbisty odzew !!...3 dni minęłły ... nie Ci ludzie już zupełnie, nie te klimaty ....ale ...cień szansy jest zawsze ! Pożyjemy, zobaczymy



Dobra, dobra, Boguś - nie pitol.
Akurat w część zlotową - przy takiej częstotliwości organizowanych zlotów - to rzadko kto zagląda.
Podobnie z CB - forum już ciut odstaje od rzeczywistości.
  
 
Ja bym się mógł zjawić. I to nawet Esperem o ile nie będzie akurat w trakcie remontu, bo drzwi już się malują

Pozdr.
  
 
Ja też chętnie wezmę udział w Zlocie, jeśli Ktoś zorganizuje
  
 
i my
  
 
No dobra, ale jak zlot ma być udany to trzeba wybrać miejsce, termin i zrobić zrzutkę. Wszystko jeszcze do ustalenia, ja proponuję lato 2014 żeby problemu nie stanowiło spanie pod namiotem. Co do miejsca to mi osobiście Borki lub Iłki się znudziły, wolałbym coś nowego, może zrobić zlot wędrowny? Jakieś cztery dni szlakiem np. zamków lub parków narodowych?
  
 
Cytat:
2013-09-26 17:00:29, Jacenty pisze:
No dobra, ale jak zlot ma być udany to trzeba wybrać miejsce, termin i zrobić zrzutkę. Wszystko jeszcze do ustalenia, ja proponuję lato 2014 żeby problemu nie stanowiło spanie pod namiotem. Co do miejsca to mi osobiście Borki lub Iłki się znudziły, wolałbym coś nowego, może zrobić zlot wędrowny? Jakieś cztery dni szlakiem np. zamków lub parków narodowych?

co ty po pijaku chcesz wędrować jak namioty to może u nas na ranczo
  
 
Cytat:
2013-09-26 19:48:52, markon pisze:
" co ty po pijaku chcesz wędrować ..."



Szanowny Kol. Jacenty nie był /co zdecydowanie widać/ nigdy na naszym ZLOCIE
  
 
Cytat:
Szanowny Kol. Jacenty nie był /co zdecydowanie widać/ nigdy na naszym ZLOCIE


Aż tyle nie piłem żeby teraz nie pamiętać Zresztą sam fotki robiłem... ale: jedno nie przeszkadza drugiemu, wystarczy pierwszego dnia trochę wyobraźni a drugiego alkomat Rzecz jasna, jeżeli wolicie stacjonarny spęd to nie ma sprawy, podrzucajcie konkrety - po ile się zrzucamy i gdzie się zjeżdżamy - termin możemy ustalić później. Może ktoś ma doświadczenia z jakąś miejscówką centralnie w Polsce? A może, jeżeli się okaże że będzie nas niewielu, zwalimy się komuś na głowę i zajmiemy podwórko/pole/trawnik/sypialnię i co tam jeszcze się znajdzie?
  
 
A może by tak urlop zorganizować? Jakiś tydzień w fajnym miejscu,które znacie.W moim zakładzie, dopiero w grudniu ,typujemy miesiące i terminy urlopów.Mam więc sporo może i Wy macie?Na pewno znajdzie się jakieś interesujące miejsce do takiego wypoczynku z zapleczem w postaci ciekawej okolicy.Proponuję Kazimierz Nad Wisłą.Termin przed sezonem -koniec czerwca.
Atuty:
-Wisła-syf
-Męćnierz(czy jakoś tak)-skansen
-Janowiec-zamek
-Kazimierz-perełka
-Wąwozy i kamieniołom-wycieczki
-Środek kraju-dojazd
-miła atmosfera w miasteczku i okolicach
-spora baza noclegowa-duży wybór
-koniec czerwca-festiwal folklorystyczny
-koniec czerwca-długi dzień,pogoda,ciepło
-miejscówka nie jest tania a więc wolna od hołoty z jabolem
  
 
Cytat:
2013-10-01 23:32:38, gafcio pisze:
A może by tak urlop zorganizować? Jakiś tydzień w fajnym miejscu,które znacie.W moim zakładzie, dopiero w grudniu ,typujemy miesiące i terminy urlopów.Mam więc sporo może i Wy macie?Na pewno znajdzie się jakieś interesujące miejsce do takiego wypoczynku z zapleczem w postaci ciekawej okolicy.Proponuję Kazimierz Nad Wisłą.Termin przed sezonem -koniec czerwca. Atuty: -Wisła-syf -Męćnierz(czy jakoś tak)-skansen -Janowiec-zamek -Kazimierz-perełka -Wąwozy i kamieniołom-wycieczki -Środek kraju-dojazd -miła atmosfera w miasteczku i okolicach -spora baza noclegowa-duży wybór -koniec czerwca-festiwal folklorystyczny -koniec czerwca-długi dzień,pogoda,ciepło -miejscówka nie jest tania a więc wolna od hołoty z jabolem

w takie miejsce nie jedzie sie na 2 dni
  
 
Cytat:
2013-09-26 19:48:52, markon pisze:
jak namioty to może u nas na ranczo


Jeśli Twoja propozycja jest na poważnie, to ja jestem ZA.

Mam płacić za jakieś PRL-owskie baraki po 100-200 zeta za nocleg to wolę przespać się pod namiotem, a żywić się z grilla.

Maniek, a czy w Twojej okolicy są jakieś atrakcje?
Np. spływy kajakowe, park linowy, ruiny zamku itp?

A co do Kazimierza, to odwiedziłem go w sierpniu - dupy nie urywa
Moim skromnym zdanie szkoda kasy, to już lepiej pojechać na zlot do Krasnobrodu.
  
 
Ruiny zostaną u Mańka po naszej wizycie
  
 
spływy są jakieś 3km, zalew 4km, do zamków ok 6szt jest ok 40km http://www.orlegniazda.pl/pl













  
 
Cytat:
2013-10-02 20:50:11, Darek54495 pisze:
Ruiny zostaną u Mańka po naszej wizycie

tereny do off rodu też są trasa ok 60km pola, lasy, bagna
  
 
Cytat:
Jeśli Twoja propozycja jest na poważnie, to ja jestem ZA.


Dla mnie trochę daleko ale też pasuje - dojadę. Jest jedno ALE - trzeba zorganizować kilka TOITOI-ek no i jakoś tak to zrobić, żeby faktycznie nie zdemolować daczy dla kolegi a o to jest łatwo jak się zjedzie ze 30 namiotów... Dodatkowo potrzebny będzie jakiś catering - najlepiej z okolic, przynajmniej na jeden posiłek dziennie - np. obiad. Kolacja to grill i ognisko a rano zapewne i tak większość będzie wypoczywać (leczyć objawy zespołu "dnia poprzedniego") a kto wcześniej wstanie to śniadanie sobie sam zrobi. Oprócz tego przydałoby się zrobić rozpoznanie dotyczące miejscowych atrakcji i załatwić np. tańsze bilety na zamek dla grupy i jakiś przewodnik, spływ zorganizować etc. Tak czy inaczej moim zdaniem bez zrzutki się nie obejdzie.
No i przyszło mi do głowy że może by tak 4 dni - czwartek zjazd i niedziela wyjazd? A może w jakiś długi weekend?

[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2013-10-03 16:37:13 ]
  
 
Cytat:
2013-10-03 16:33:15, Jacenty pisze:
Dla mnie trochę daleko ale też pasuje - dojadę. Jest jedno ALE - trzeba zorganizować kilka TOITOI-ek no i jakoś tak to zrobić, żeby faktycznie nie zdemolować daczy dla kolegi a o to jest łatwo jak się zjedzie ze 30 namiotów... Dodatkowo potrzebny będzie jakiś catering - najlepiej z okolic, przynajmniej na jeden posiłek dziennie - np. obiad. Kolacja to grill i ognisko a rano zapewne i tak większość będzie wypoczywać (leczyć objawy zespołu "dnia poprzedniego") a kto wcześniej wstanie to śniadanie sobie sam zrobi. Oprócz tego przydałoby się zrobić rozpoznanie dotyczące miejscowych atrakcji i załatwić np. tańsze bilety na zamek dla grupy i jakiś przewodnik, spływ zorganizować etc. Tak czy inaczej moim zdaniem bez zrzutki się nie obejdzie. No i przyszło mi do głowy że może by tak 4 dni - czwartek zjazd i niedziela wyjazd? A może w jakiś długi weekend? [ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2013-10-03 16:37:13 ]

łazienka jest prysznic z ciepła wodą jest kuchnia jest sklep najbliższy ok 5km to jest miejsce odcięte od świata a 30namiotów hmmm jak będzie 5 to już sukces
  
 
Cytat:
2013-10-03 16:33:15, Jacenty pisze:
... Jest jedno ALE - trzeba zorganizować kilka TOITOI-ek... Dodatkowo potrzebny będzie jakiś catering - najlepiej z okolic, przynajmniej na jeden posiłek dziennie...[ wiadomość edytowana przez: Jacenty dnia 2013-10-03 16:37:13 ]



Hymmm.

Wątpię w to.
Miejsce jednak ciekawe.
  
 
Cytat:
łazienka jest prysznic z ciepła wodą jest kuchnia jest sklep najbliższy ok 5km to jest miejsce odcięte od świata a 30namiotów hmmm jak będzie 5 to już sukces


Załóżmy że przyjedzie 20 osób z czego połowa z osobami towarzyszącymi - masz 30 osób. Jak Ci taka procesja przejdzie przez łazienkę to może zostać w nienajlepszym stanie, pomijając fakt, że zazwyczaj nasze panie miewają potrzebę skorzystania z przybytku dumania w tym samym czasie. Zresztą zobaczymy jaki będzie odzew, jeżeli faktycznie mizerny, to jedna łazienka może wystarczyć, wcale się nie upieram przy TOITOI-kach. Podobnie z cateringiem i innymi sprawami - wszystko zależy od frekwencji. Skoro nikt nie zgłasza zastrzeżeń do miejsca, proponuję się skupić nad datą. No i chodzi mi po głowie jeszcze jeden pomysł: na forum są podane adresy mailowe do userów, może admin mógłby zrobić jakąś listę mailingową i wysłać maile z wiadomością o zlocie? Naprawdę nie każdy się loguje i nie każdy zagląda akurat do tego wątku.