Jak dużo Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Od roku 1996 do 2000 w Polsce sprzedano prawie 21,5tys. Espero czy to dużo.Tylko w jednym roku sprzedano 45tys.Tiko9taki przykład).Dane z Auto Świat.
Adam
 
 
buu raczej malo w porownaniu do sprzedazy samochodow Fiata albo innych daewoo, np. Lanosa, to raczej bardzo malo....
  
 
Bentleji czyRoyce-R też nie ma za wiele.
 
 
Czyli jesteśmy w elicie!!!

Panowie (i Pani oczywiście!!!) a może by tak opracować jakiś nasz klubowy sygnał rozpoznawczy? (jednym z nich mogą być przerobione światła stopu: wiem, że parę osób to zrobiło u siebie, chociaż nigdzie jeszcze tego nie zauważyłem... Polecam tą modernizację tym, którzy jej jeszcze nie dokonali).

Ile razy mogliśmy minąć się na ulicy i nawet o tym nie wiedzieliśmy? Nie wiem, co to by mogło być... Miganie światłami raczej odpada (zbyt popularne), trąbienie też... Nie wiem: może otwarcie bagażnika w czasie jazdy??? (byłoby z pewnością bardzo charakterystyczne). Macie jakieś propozycje?

P.S.
Jeśli uznacie to za głupotę, to po prostu olejcie temat (trochę wczoraj piłem i dziś nie jestem sobą ... tzw. "syndrom dnia wczorajszego")
  
 
takie pozdrowienie na wzór motocyklistów było by miłe, ale otwieranie bagażnika chyba odpada

a co z naklejką klubową, Jeżyk zapomniałeś ?




  
 
popieram naklejke klubowa..w miare dyskretnie a jednak charakterystycznie) najlepiej wlasnie na tylna blende
  
 
Jesli ta naklejka istnieje to czy mozna ja sobie ogladnac i wydrukowac?
  
 
Narazie jest wirtualna.
  
 


No dobra Panowie... Widzę że nalegacie więc biorę się dalej do roboty. Zakład który nam to wykona, już znalazłem.
Powyżej wstępny projekt naklejki. Podoba się?
(przezroczysta folia i biały napis)
Kolor dowolnie każdy będzie mógł zamówić sobie inny, np: srebrny.... ale czarnego nie polecam gdyż z mojego doświadczenia napisy będą mało widoczne na czerwonym odblasku!
  
 
Osobiscie to mi sie taka naklejka niepodoba. Jest za duza i taka zwykla, gadalem z kumplem, ktory zajmuje sie grafika i obiecal pokazac mi projekt naklejki w rzyszlym tygodniu. Wiec moze poczekamy na jego propozycja?
pozdr
wojtek
  
 
Najpierw trzeba tez ustalic co sie dzieje z aliasem bo bardzo czesto nie mozna sie dostac przez espero.of.pl
Nie bijcie, moze jednak wykupmy espero.pl albo espero.com.pl?
  
 
Bić nie będziemy, dopóki się nie dowiemy ile ta przyjemność kosztuje

[ wiadomość edytowana przez: carbol dnia 2002-09-28 13:24:31 ]
  
 
.pl - 244zl rocznie.
  
 
To na jednego hmm... członka(-kinię) wypada tyle co za jedną świece - ja wchodzę.
  
 
Tylko widzisz carbol, nas na to stac ale nie wszyscy jezdza na gazie...
  
 
A jak gnają na petrolu to znaczy że bogatsi od nas - czyli stać ich na więcej
  
 
Ale na petrol oddaja ostatnie grosze, nie wspomne juz o podbieraniu kasy zonie!! I w imie czego sie zapytuje...
  
 
...miłości do espero zapewne?! .
I to by było na tyle, do poniedziałku, dzięki za pogaduszki .
  
 
Cytat:
2002-09-28 11:37:28, MNTSZ pisze:
Osobiscie to mi sie taka naklejka niepodoba. Jest za duza i taka zwykla, gadalem z kumplem, ktory zajmuje sie grafika i obiecal pokazac mi projekt naklejki w rzyszlym tygodniu. Wiec moze poczekamy na jego propozycja?
pozdr
wojtek


Ja w sprawie formalnej - co z tym kumplem od grafiki i naklejki klubowej?
  
 
Niestety nadal nie wiemy jaki bedziemy mieli adres internetowy.