[126]RALLY MALAR by Hellmanns - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Super wszystko gra czyli widzimy się w Bednarach?
  
 
Filmik z zewnątrz
  
 
Cytat:
2015-03-30 03:11:48, Karcio86 pisze:
Super wszystko gra czyli widzimy się w Bednarach?



jest taka opcja,muszę ogarnąć się logistycznie i finansowo
  
 
W związku z nieodpartą chęcią samodzielnego zbudowania motoru,od paru dni temat wszedł w życie i jestem na takim etapie.

Silnik będzie nisko budżetowy z części używanych,wyrwanych z Franky Garage.

Silniczek ma być mocny ale będę się cieszył jeśli się nie rozpadnie po kilometrze.

głowica -4.5 sące 38 wydechowe 28 obrobiona
wałek 656
zamach 4kg
sprzęgło spiek(sam jestem ciekaw)
uszczelki miedziane
reszta dobra seria
gaźnik keihin 38 od honda cr 125

ten mały zbiorniczek ma rozwiązać problem powrotu paliwa w moim zamierzeniu od skody favorit







  
 
Jeszcze jeden filmik z MRC 2 od innej ekipy
  
 
W sobotę przegonię malara w Bednarach,sam jestem ciekaw jak to wyjdzie,nowe miejsce,nowa konkurencja,od domu daleko,udziela mi się trema przed startowa,ciekawe czy zgodnie z tradycją złapię kapcia
Trzymajcie za mnie kciuki bo jadę na "gościnne występy"
  
 
Tak jak zapowiadałem zjawiłem się w Bednarach na Power stage IV

niestety nie osiągnąłem dobrego wyniku,praktycznie z pięciu miałem tylko jeden czysty przejazd,

straty żadne,doświadczeń jazdy w takich warunkach od groma,

wielkie podziękowania dla kolegów którzy tam konkurowali ze mną,zajebista atmosfera,taki spot forumowy,wymiana rozwiązań technicznych,patentów.

Chce się tam do was przyjechać jeszcze raz i pokazać się od lepszej strony.

Ogólnie dostałem lanie od PGR ale również lekcję pompowania opon.
Nova Sava effecta tam płyneła i szybko zmieniłem ją na stare łyse Yokohamy,napompowane przód 2,45 tył 3,25 dopiero trzymały idealnie,ale oczywiście ja przesadzałem z prędkościami w zakrętach i były bączki
[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-13 08:00:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-04-13 08:03:50 ]
  
 
Bednary
  
 
Bednary kolejny filmik
  
 
Bednary onboard
  
 
Witam wszystkich,po prawie 6-ciu miesiącach przerwy postanowiłem ruszyć malucha z garażu i przegonić go po trasach V-tej Rundy Motul Rallyland Cup z widowiskowym prologiem w Chojnicach.
Zgłoszenie już poszło,od Poniedziałku przygotowania sprzętu.Co do treningu nie pozwoliłem sobie zardzewieć,praktycznie co tydzień przez ostatni miesiąc byłem na 20 minutowych sesjach na różnych torach gokartowych.


lista zgłoszeń
  
 
No i po zawodach,była walka jest 2gie miejsce w klasie pierwszej przed sejkami,także maluchy odzyskały panowanie w Rallyland.





Na chwilę obecną prowadzę jednym punktem i zajmuję pierwsze miejsce w klasyfikacji rocznej MRC w klasie 1 do 903cm3.

Miałem przyjemność spotkać forumowego kolegę Winiara ,zaprezentował się rewelacyjnie w swoim DF 125p 1800,wygrywając klasę Legend,zamieniliśmy kilka zdań,rajdowy weekend pełną gębą.

Jak zwykle zamieszczę filmiki z moich przejazdów za jakiś czas,a tym czasem onbordzik z prologu



Prolog Chojnice 2015
  
 
Zapowiedź filmu z MRC V
  
 
dał byś jakieś foto z akcji a nie takie jak auto stoi

np takie DEMOLITION MAN

[/url]
  
 
Chciałbym powiadomić iż w wyniku pewnych niewytłumaczalnych zdarzeń w dniu wczorajszym sprzedałem mój egzemplarz rajdowego fiata 126p...

  
 
I co teraz?
  
 
coś wymyślę
  
 
tak od ręki bez zastanowienia go sprzedałeś czy przyjechał gość z zagranicy i rzucił euro to się kalkulowało?
  
 
Cytat:
2015-09-19 11:38:45, Hellmanns pisze:
Chciałbym powiadomić iż w wyniku pewnych niewytłumaczalnych zdarzeń w dniu wczorajszym sprzedałem mój egzemplarz rajdowego fiata 126p...



a juz chciałem sam ci zaproponować ze go odkupie
  
 
Cytat:
2015-09-20 09:36:41, Try3ek pisze:
tak od ręki bez zastanowienia go sprzedałeś czy przyjechał gość z zagranicy i rzucił euro to się kalkulowało?



Nieodparta chęć mocniejszego rwd,intensywnie poszukuję e30 1,8is lub coś w tej budzie z mocarnym motorem.

Jeśli chodzi o kasę to uzyskałem 1/4 włożonych pieniędzy,ale i nie dla biznesu go sprzedałem,
poszedł w utalentowane ręce zostaje w trójmieście.

Winiar Ty stary wyjadaczu tak jak zapowiadałeś masz zbudować sobie maluszka i przypomnieć dawne czasy z rallycross'u.



To już w nowych rękach,oczywiście 1 miejsce na zawodach w Pszczółkach na nowo zbudowanym torze

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-09-23 21:33:22 ]