[126]RALLY MALAR by Hellmanns - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z tłumikami jest od Bisa.
  
 
Jak tam maluch? Pokaż fotki
  
 
Na dzień dzisiejszy nie za bardzo jest się czym chwalić,ogólnie pokonał mnie "prawy 3 krótki 20 do lewy 3 ciasno opada" i na tym drugim wypadłem po za jezdnię,przodem mnie wyciągnęło i lot do rowu omijając drzewa(szczęście) i przydzwoniłem prawym kołem w drzewo,potem jeszcze nieudolne wyciąganie zniszczyło belkę z tyłu i obrazek jest wręcz dołujący.

Na chwilę obecną daję sobie spokój na jakiś czas w temacie Malar.



  
 
Współczuję co będziesz robił z maluchem?bedzie reanimacja?czy sprzedaż na części?bo pewnie byłbym zainteresowany paroma klamotami
  
 
nic nie bedzie sprzedawać , musi troche ochłonąć i działać dalej
  
 
szybko zreanimujesz, wystarczy wymienić błotnik, maskę, pas wyciągnąć, tył wyklepać i jazda dalej, przynajmniej z zewnątrz tak widać.
  
 
Jeśli to nie był jakiś rajd a pewnie nie. To chyba słabe miejsce na szlifowanie że tak powiem "pierwszych Km oesowych malcem" Ale cóż takie zdarzenia uczą pokory. Trochę roboty będzie żeby to doprowadzić do ładu, ale się nie zniechęcaj.
  
 
Ja zreanimowałem malca z dzwona tzw kanapki a tez miałem już dosyć... trochę postał i chęci wróciły, nawet rok jeździłem z klepaną ścianką i klapą z belką w innym kolorze.
  
 
no to temat ruszyl troche pomoglem chlopakowi w podjeciu decyzji co dalej i wzial sie w koncu za robote








  
 
Zapytam nieśmiało. Nie będzie lepiej wstawić cały tylny błotnik na słupkach zamiast bawić się w takie rzeźbienie ??


[ wiadomość edytowana przez: cichy_b0b dnia 2014-03-06 21:55:58 ]
  
 
Pomoc i instruktarz doświadczonego kolegi nieoceniona

potrzebuję prawe zewnętrzne nadkole,nigdzie nie ma albo sprzedawane są w kompletach lewe,prawe jakby ktoś coś gdzieś miał proszę o info.

także będzie się działo...
  
 
Cytat:
2014-03-06 21:36:13, cichy_b0b pisze:
Zapytam nieśmiało. Nie będzie lepiej wstawić całego tylnego błotnika na słupkach zamiast bawić się w takie rzeźbienie ??



miałem plan na rzeźbienie ale Fuso wybił mi je z głowy i będzie wstawiane wszystko w całości
  
 
blotniki beda wymienione w calosci tylko nadkole zewnetrzne w polowie dlatego jak ktos by mial na handel przawy przod to jest chetny by je zakupic
  
 







kilka niewyraźnych fotek z wczorajszego wieczora
  
 
bedzie dobrze a ty chciales bude zmieniac
  
 
bardzo ładnie! i to jest przykład jak należny wymieniać elementy
  
 
W dniu dzisiejszym przyszedł ostatni element układanki który zostanie dziś w nocy zamontowany




oby pasował bo trafiło mi się nadkole z PRL'u )))

a co najśmieszniejsze kupiłem je za 69zł


[ wiadomość edytowana przez: namlehc dnia 2014-03-11 17:39:45 ]
  
 
W rajdzie przedwiośnia startujesz? Do dopiero w niedziele
  
 
nie ma szans...
przedni zawias w rozsypce,chcę go poskładać na spokojnie tzn dorwać jakiś porządny resor i amorki,potem zrobić geometrię i pojeździć trochę tym i wyczuć czorta
  
 
A ten , tego , wyczuwać go będziesz na tej dróżce co ostatnio ?