[126]RALLY MALAR by Hellmanns - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-03-11 22:03:29, Besslein pisze:
A ten , tego , wyczuwać go będziesz na tej dróżce co ostatnio ?



Właśnie wróciłem z garażu,blachy zamontowane,łatwe to nie było,zostały jeszcze pierdołki,które jak znam życie zabiorą najwięcej czasu

biorąc pod uwagę stracony czas i pieniądze przy odbudowie, wyczuwać go będę na jakimś placyku bez krawężników, rowów i drzew

Foty jutro

  
 
Cytat:
2014-03-12 02:45:32, namlehc pisze:
Właśnie wróciłem z garażu,blachy zamontowane,łatwe to nie było,zostały jeszcze pierdołki,które jak znam życie zabiorą najwięcej czasu biorąc pod uwagę stracony czas i pieniądze przy odbudowie, wyczuwać go będę na jakimś placyku bez krawężników, rowów i drzew Foty jutro



Maluch to niezbyt szybkie auto...które jednak potrafi uczyć pokory.
Fajnie, że nie szukałeś kolejnej budy i robisz obecną
  
 
Cytat:
2014-03-12 06:56:51, Porthos pisze:
Maluch to niezbyt szybkie auto...które jednak potrafi uczyć pokory. Fajnie, że nie szukałeś kolejnej budy i robisz obecną



no nie Przemek ??
  
 
Nie potrzeba jakieś mega spiny żeby zdążyć na niedziele. W 4 dni to można hoho i jeszcze więcej. Puki co zgłoszone są 4 maluchy
  
 
Zdjęcia z wczorajszodzisiejszej nocki










także prace blacharskie prawie skończone,miejsca spawania na słupkach i progach zakitowałem szpachlą,dziś poszlifuję i idzie podkład a potem lakier.

Nie wszystko wyszło idealnie,jest problem z maską nad prawą lampą,jakoś będę musiał to zniwelować.

No i mocowania resora zrobiłem po łatwiźnie,czyli tzw dablerki z nowymi szpilkam,szpilki obspawane od góry do okoła a nie tylko na jeden heft,myślę jednak że będzie to mocne.
  
 
no i jest dobrze to jest rajdowka nie eksponat
  
 
igła to to nie wyszła ale tak jak fuso piszę to jest rajdówka i ma latać a nie wyglądać, ważne że jest prosta i z się nie rozpadnie, fajnie że się jeszcze chce reanimować malce po dzwonie ja mam z tym lekki problem po ostatnim, ale pewnie tak jak u Ciebie przyjdzie czas jak ochłonę i się wezmę.
  
 
I jak tam, fura gotowa ? )
  
 
chwilowy przestój w pracach z powodu braku lakieru 224 akryl profix który ma być w poniedziałek
  
 
W wyniku braku akrylu zmieniliśmy strategię na bazę i lakier bezbarwny

dziś poszedł podkład





  
 
Nowy maluch !
  
 

jak prawie nowy,lekko bity i upalony funkiel nówka panie brać i jeździć
niemiec płakał jak sprzedawał
od doktora co do pracy 5km jeździł
w drewniakach, dlatego pedały wytarte


  
 



nowe gadżety
  
 
ojjj będzie wysoko i zapewne nie da się ustawić kątów :/
  
 







prace lakiernicze zakończone,teraz wszystko schnie,niestety auto zostanie poskładane do końca po powrocie z pracy za jakieś 2mc

  
 
no i zajebiście bardzo mnie cieszy to że udało mi się ciebie przekonać do zrobienia tego samemu i podołałes wyzwaniu
  
 
no nie wyszło wszystko idealnie są miejsca które zatrzymują sokole oko na dłużej,i pewnie profesjonalista by to zrobił o wiele lepiej
jednak koszta udało się ograniczyć do minimum a taki miałem plan i ze wszystkim nie przekroczyłem 1000zł a nie było to łatwe.

Jakby nie przejmują mnie niedoróbki,najważniejsze że będzie czym startować,a ostatnio na pomorzu jest bardzo dużo imprez amatorskich,które mnie ominęły.

Po powrocie postaram się spędzać więcej czasu za kierownicą niż w garażu
  
 
Dziś Malar wyjechał z garażu o własnych siłach,pojechaliśmy do trójmiejskiego góru od geometrii zawieszenia i zostało ustawione tyle ile można było.

Ogólnie włoski resor za tyle pieniędzy okazał się przeszkodą i nie można przy nim ustawić negatywu.Po regulacjach mam 3' w pozytywie a wg speca powinno być 3' negatywu by można było tym jeździć w sporcie.

Przywróciłem układ kierowniczy do serii i zrezygnowałem z szybkiego skrętu,chcę zobaczyć jak teraz będzie mi się boba prowadziło.

Po wyjeździe z warsztatu od razu miłe zaskoczenie,jest wyraźnie lepiej,kiera szybciej wraca do pozycji "0" jakby mniej wynosi na zakrętach ale też nie próbowałem stwarzać niebezpiecznych sytuacji.

Jutro montaż dystansów i szpilek i dopieszczanie przed zawodami
na które jedziemy 26tego do Debrzna Rallyland
  
 






A tak wygląda Malar dzień przed zawodami w Rallyland.
  
 
Wąsko stoi, daj mu dystans albo fele z lepszym et. Powodzenia