[126]RALLY MALAR by Hellmanns - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no już szpilki prawie były ale trafiły się z tym drobnym zwojem i powiem krótko,nie dało się zastosować




Malar już gotowy jeszcze ja spróbuję się wyspać i 4:30 pobudka 200km przed nami 7:00 zaczynają się BK

[ wiadomość edytowana przez: namlehc dnia 2014-04-25 23:21:05 ]
  
 



No i już po rajdzie zajęliśmy 4 te miejsce,niestety 8 sekund zabrakło do pudła w klasie nie było innego malucha tylko S.C. i C.C na pierwszym miejscu pocharowe SC z ostrowa na drugim Tico i na trzecim SC

Wyniki

Jak widać po wynikach wypadek ze stycznia blokował mnie aż 3 oesy no i potem powiedzmy zaczęła się jazda z mojej strony.

Malar wytrzymał dzielnie całodniowe katowanie,nic się nie urwało nic nie zepsuło,moc była z nami,są drobne usterki ale do opanowania.

ONBOARD z dwóch oesów

niestety dźwięk do bani

na pewno pojawi się klip z Rallylandu to zamieszczę
  
 
Ten film jest prywatny. Zmień ustawienia
  
 
jak najbardziej publiczny
  
 
Już drugi raz nie mogłem zobaczyć boba w akcji w RL (jeżdżenie w klasie 5)

Na filmiku 12:10 lub 13:04, zjazd z asfaltu na szuter. Po 3 pętli okropnie tam wybijało i zrobiły się koleiny, jak maluch sobie tam radził ?

[ wiadomość edytowana przez: 126rally dnia 2014-04-27 11:11:00 ]
  
 
Cytat:
2014-04-27 11:06:49, 126rally pisze:
Już drugi raz nie mogłem zobaczyć boba w akcji w RL (jeżdżenie w klasie 5) Na filmiku 12:10 lub 13:04, zjazd z asfaltu na szuter. Po 3 pętli okropnie tam wybijało i zrobiły się koleiny, jak maluch sobie tam radził ? [ wiadomość edytowana przez: 126rally dnia 2014-04-27 11:11:00 ]



na pierwszej pętli zwalniałem bo się bałem że się coś urwie,na drugiej pętli wyjazd na asfalt przed hangarem poszedłem ogniem i pięknie nas wybiło i usiadł na 4 łapy więc juź do końca nie odejmowałem gazu nigdzie gdzie podbijało oprócz hopy tam najeżdżałem 70km/h sekunda nieważkości i but.

To był mój najlepszy rajd pod każdym względem a najbardziej mnie zdziwiło brak usterek to jest po prostu mega zdziwienie.
  
 
Klip z Rallyland Malar 6:25
  
 
Klip posklejany z wykupionych elementów ukazujący ułamek tego co się działo na ostatniej rundzie Rallyland
  
 
Ostatnio nic się nie działo w tym temacie,jedyna aktywność jaką mój sprzęt zaliczył od ostatniego rajdu to wypożyczenie całego napędu forumowemu koledze i udana przejażdżka bez awarii po torze w Brnie z czego jestem bardzo dumny

powoli zacząłem zbierać kolejne graty na udoskonalenie tego co jest
i przerobiłem kilka detali






no i przyszły kolejne gadżety


a na koniec upolowałem skrzynię z bisa




W tym tygodniu zostanie zrealizowana przekładka do krótkiej 3,4 przełożenia głównego z bisa.
Jeszcze dojdzie gaźniczek rozwiert na szczelinie i 13-14 wrzesień zostanie ten setup przetestowany na kolejnej rundzie Rallyland
  
 
bardzo dziekuje za pożyczenie silnika i skrzyni na Brno

przerabiaj i przystosuj to do MT a w przyszłym sezonie ogien
  
 
ta chlodniczka to jakas uniwersalna czy to z jakiegos auta?

gdzie zakuwales przewody??


wyglada to bardzo dobrze
  
 
Witam dokonałem zmiany nicka teraz jest bliżej mojego prawdziwego nazwiska,wymagało to założenie nowego konta.Także dalej będę kontynuował temat pod nowym nickiem.

Odnośnie chłodnicy to trafiła mi się taka ale wszyscy mówią,że będzie za mała,więc jest w fazie testów,węże zakuwał mi Mariusz Marksz ale nie wiem gdzie, ma jakieś dojście.
  
 
No i gitarra teraz helmans jest helmansem
  
 
Każdy zakład z hydrauliką siłową tak zakuje węże. Maluch już nie będzie do spotkania na rajdowych trasach pomorza?
  
 
Pit pewnie pojedzie w rusocinie na treningu jak cobie zorganizujemy dla 126p
  
 
Rallyland Lista zgłoszeń

jeśli praca mnie nie zablokuje i poukładam sobie terminy to mam zamiar jeszcze przetestować pewne ustawienia na tej imprezie we wrześniu

no i panowie szykuje się amatorska górka w październiku

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2014-08-08 00:27:15 ]
  
 




Dzisiaj wpadła owijka na wydech,którą potem pomalowałem spec impregnatem na czarny mat,no i pamiątkowa naklejka musi być
  
 
w jakim celu owija sie wydech ?
  
 
obstawiam ze chodzi o to by przewody od chlodnicy oleju sie dodatkowo nie podgrzewaly, em aj rajt?
  
 
I dodatkowo zasysane powietrze