[126]RALLY MALAR by Hellmanns - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to jakaś mania przesiadania się z malucha na IS, szybciej i taniej kupisz e36, niestety na zdrowe e30 trzeba wydać coraz więcej kasy.
  
 
Pożegnalny rajd moim małym Fiatem

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2015-09-24 22:20:46 ]
  
 
Witam wszystkich po dłuższej przerwie,słuchajcie wpadłem na pomysł pokazania wam jak się ma rally malar u nowego właściciela.

Tak w skrócie,po jego sprzedaży Maciek(nowy właściciel) zaliczył nim dwa treningi z forumowiczami Rajdowego Trójmiasta i okazało się że silnik zaczyna chlać olej więc samochodzik trafił do speca z długoletnim doświadczeniem czyli Bachleda Race team i tam za przeszło 5000zł został poskładany od nowa.

A tu sobie możecie zobaczyć jak to teraz jedzie,wydaje się że gada lepiej,ale nie mam pojęcia co tam jest porobione.

Rusocin trening Rajdowego Trójmiasta

Co do mojej przesiadki do e30 plan nie wypalił nie znalazłem egzemplarza który byłby dostępny w piniądzach które miałem więc trafiła się okazja lub nie i kupiłem seryjną Hondę(żelazko) IV 1.4gl na dwóch gaźnikach 90kucy z 91roku w naprawdę kolekcjonerskim stanie.

jeździłem nią na początku do pracy bo żal mi jej było psuć no ale nie dawno klamka zapadła i jest w niej już klatka także poszedłem w rasowego japończyka i powiem wam że ma to potencjał.



Także taki post w woli przypomnienia i planach dalszej realizacji pasji sportowej,pozdrawiam wszystkich
  
 
Cytat:
2016-06-27 12:32:27, Hellmanns pisze:
speca z długoletnim doświadczeniem czyli Bachleda Race team



Długoletnim doświadczeniem w czym ??
  
 
no dobra mogłem to dać w cudzysłów było by wiadomo że lekka szydera ale mimo wszystko chłopak poskładał motorek dokładnie wg sztuki i jest dobrze,do tego słyszałem o złożonej przez niego 800ce która jest testowana.

[ wiadomość edytowana przez: Hellmanns dnia 2016-06-29 22:28:05 ]
  
 
Cytat:
2016-06-29 21:56:41, cichy_b0b pisze:
Długoletnim doświadczeniem w czym ??