Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 52

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niezłe są te auta. Czarne wołgi jak limuzyny dzisiejsze, a maluchy jak smarty. Fajne są syrenki, które teraz są odnawiane
  
 
Kupił ktoś Volvo?
  
 
Dea pozytywnie mnie zadziwiła ostatnio, jeśli chodzi o prenumeratę. Jeszcze 2 miesiące temu byłem 6 numerów do tyłu w porównaniu z kioskiem. Wczoraj dostałem renault 10 i citroena ds, a dzis pan z poczty znow dzwoni do drzwi i tu zaskoczenie: peugeot 404 i volvo 144. Co im się stało, że w 2 miesiące wynagrodzili mi 6-numerową obsuwę i dostaję nawet 4 auta na 2 dni?
  
 
...i kolejne wydanie KAP - VOLVO 144













  
 
Volvo bardzo ładnie się prezentuje,na początek "przyczepię" się do atrapy grilla,która w moim odczuciu jest za bardzo plastikowa i psuje całą resztę - to znaczy ładną bryłę nadwozia i trąci niską ceną.
Tylne światła także wyglądają jakoś nijako,mogły być lepsze.
Kolor idealnie współgra z modelem,jest najlepszy dla Volvo.
Zamknięte szyby to rzadkość w modelach KAP,ale jakoś są.
Widać,że DeA zaczęło dbać o klienta,wykonuje modele ładnie.
Jakość wykonania uległa poprawie,nikt nie narzeka,że jest źle.
Nic też ostatnio nie odpadło,więc pewnie Chiny poprawiły autka.
Moim zdaniem plusów Volvo ma więcej,więc jest dobrym autem.
Ja jak na razie Volvo nie kupuję,bo chcę przejść na skalę 1/18.
Jak kupię jakiś model w tej skali,to na pewno Wam go podeślę
  
 
może trochę nie na temat, ale wie ktos może co to za auto na pierwszym planie?



Daf? Opel? Ford?


podobnie jak trzy osobówki licząc od lewej?
link: tu

[ wiadomość edytowana przez: cichy_555 dnia 2014-07-12 23:32:02 ]
  
 
Na pierwszym zdjęciu Austin Cambridge, na drugim druga od lewej Skoda Tudor, w środku Ford Anglia.


[ wiadomość edytowana przez: VincentV dnia 2014-07-13 08:24:36 ]
  
 
Cytat:
2014-07-13 08:23:32, VincentV pisze:
Na pierwszym zdjęciu Austin Cambridge, na drugim druga od lewej Skoda Tudor, w środku Ford Anglia. [ wiadomość edytowana przez: VincentV dnia 2014-07-13 08:24:36 ]

Chyba to jednak Ford Prefekt, który różnił się od Anglii pionowymi żeberkami atrapy chłodnicy i czterema drzwiami. Ten an fotce ma chyba dwoje drzwi, aczkolwiek słabo to widać.
  
 
Cytat:
2014-07-13 12:56:03, Cadi pisze:
. Ten an fotce ma chyba dwoje drzwi, aczkolwiek słabo to widać.



Czworo drzwi, wyraźnie widać tylną klamkę.
  
 
s

[ wiadomość edytowana przez: karol2ok dnia 2014-07-13 18:57:57 ]
  
 
Co tutaj taka cisza? Może koledzy wrzucą zapowiedź Simcy? O wydaniu specjalnym żadnych przecieków? Kiedy auta polskie w KAP-ie?
  
 
ciekawe kiedy się doczekamy Mercedesa W124,Jelcza 315,Stara 200,Volvo 240 czy też Nysy 522 bus
  
 
Otrzymalem Warszawa taxi z Francji. Nasza taxi przy niej to uboga krewna. Czuję, że DEA traktuje mnie jak klienta drugiej kategorii
  
 
http://www.gieldaklasykow.pl/jaguar-mark-x-1963-80000-pln-tarnow/

Nawet nie wiedziałem, że Cyrankiewicz miał Jaguara Mark X.
Myślałem, że tylko Jaguara E-Typa i Mercedesa 300 SL. Mogliby dać do kolekcji te Jaguary i Gullwinga.
  
 
Cytat:
2014-07-14 12:35:04, kadrowiec pisze:
Co tutaj taka cisza? Może koledzy wrzucą zapowiedź Simcy? O wydaniu specjalnym żadnych przecieków? Kiedy auta polskie w KAP-ie?

...proszę bardzo:

  
 
co do jaguarów i gullwinga jestem na nie. Bez sensu totalnie, zwłaszcza jak brakuje wielu innych samochodów z naszych ulic.


tak z innej beczki. Fajne auto mają Rumuni w kolekcji:

mam wielką nadzieję, że i do nas trafi. Inna sprawa, że DeA wogóle przestała nas od dawna rozpieszczać ciężarówkami, dostawczakami i terenówkami. Wiecznie tylko pospolite osobówki, a coś większych gabarytów już się wogóle nie pojawia..
  
 
To,jakie modele będą jeszcze w KAP,to tylko sprawa DeA - my możemy sobie wysyłać do nich swoje prośby,a oni zrobią inaczej.
Mi też brakuje trochę polskich aut,ale zagraniczne też są zajefajne.
Mercedesy W123 i W124 jeszcze może się ukażą,bo jest sporo czasu.
Dostaniemy zapewne wersje zubożone,jednak dobrze będzie,jak będą.
Widziałem w Empiku Volvo i Peugeota,ale ich nie kupiłem,może potem.
Przez chwilę oglądałem Volvo i powiem,że wywarło na mnie wrażenie.
Kolor,jak już pisałem,jest mega trafiony,reszta też wygląda super lux.
Peugeota nie oglądałem,bo się spieszyłem,ale pewnie też był zajefajny.

Zapraszam także wszystkich na forum na mojego nowego bloga modelarnia.blog.pl , którego założyłem wczoraj
  
 
a wiadomo coś czy Nysa 522 Bus też będzie?lub Volvo 240 lub 760?
  
 
Cytat:
2014-07-15 14:49:31, kap21 pisze:
a wiadomo coś czy Nysa 522 Bus też będzie?lub Volvo 240 lub 760?

Nie !
  
 
Cytat:
2014-07-15 14:49:31, kap21 pisze:
a wiadomo coś czy Nysa 522 Bus też będzie?lub Volvo 240 lub 760?



skończcie z takimi głupimi postami. co ma być, zostało powiedziane i ani słowa więcej, a nie wiecznie: "a będzie to", "a będzie sro" ???