Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 59

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zapowiedzi specjalnych zawsze najpierw są na stornie dopiero potem w gazetce. A skoro nie ma jeszcze na stronie to nie ma jej jeszcze w gazetce. A jeśli chodzi o Fiata Uno to podoba mi się, ale irytuje mnie ta kwadratowa tablica z przodu.
  
 
Cytat:
2014-08-20 12:05:30, Kazik353 pisze:
A jeśli chodzi o Fiata Uno to podoba mi się, ale irytuje mnie ta kwadratowa tablica z przodu.

...mnie też. Na okładce gazetki ma prostokątną.
  
 
Zapytałem DEA co ze Skodą. Oni są niepoważni. Trwają pertraktacje o koncesję na jej wydanie. Niesamowite. Jak można dawać zapowiedź auta, na które nie mają koncesji. To jest nieodpowiedzialne i świadczy o braku szacunku dla nas ze strony firmy. Jestem Oburzony. Sroczka7 jesteś? Co ty o tym myślisz? Dawno Cię nie było. To są jakieś kpiny ze strony DEA.
  
 
Kadrowiec, nie obraź sie, ale DeA ma Ciebie i wszystkich innych oraz wasze żale i oczekiwania w tzw. "głebokim poważaniu" (czyli w d...) od dawna i dziwię się, że jeszcze tego nie zauważyłeś. Wszyscy wiedzący o tym już dawno skompletowali serię skód od Abrexa i teraz oni maja DeA w równie głębokim poważaniu. I radzę zrobić to samo. A nie wierzyć w cuda. Bo się nie zdarzają. Amen.
  
 
Cytat:
2014-08-20 18:34:00, simon2107 pisze:
Wszyscy wiedzący o tym już dawno skompletowali serię skód od Abrexa...



Jeszcze nie wszyscy ... ale zdanie mam takie same



[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2014-08-20 21:18:11 ]
  
 
Cuda jednak czasami się zdarzają - a Skoda 1000 mb na pewno będzie, wiec nie siejcie paniki, seria tez się nie kończy. Pozdrawiam
  
 
Milo ze sie odezwales. Pozdrowienia ode mnie tak przy okazji

Co do tego ze cuda sie zdazaja... tez chcialem to wczesniej napisac ale zrezygnowalem. Tak bylo np. z Roburem gdy nikt nie chcial wiezyc ze w KaPie moze byc ciezarowka w 1:43...
  
 
Sroczka dziękuję za info. A co do abrexa to skody skompletowalem 3 lata temu.
  
 
Drogi Sroczko7 masz jakieś nowe przecieki dla nas. I czy Dea szykuje jakąś inną serię?
  
 
Cytat:
2014-08-20 23:21:58, Frdek pisze:
Milo ze sie odezwales. Pozdrowienia ode mnie tak przy okazji Co do tego ze cuda sie zdazaja... tez chcialem to wczesniej napisac ale zrezygnowalem. Tak bylo np. z Roburem gdy nikt nie chcial wierzyc ze w KaPie moze byc ciezarowka w 1:43...


Z tym, że oprócz Robura w serii zostały wydane też Jelcz, Tatra, Pragi, Ify (w tym dźwig), których u nas ani widu, ani słychu. Jeden Robur i jeden Star 20 to troche mało, tym bardziej, że są przygotowane formy. to lepiej tworzyć nowe formy np. volvo, bmw i pchać w serii "zapychacze" niz te modele na które wiekszość czeka. Dla mnie takie traktowanie to nadal głębokie poważanie. Nie kupujesz tego co chcesz kupić, tylko to co oni chca Ci sprzedać
  
 
...i znów płacz z kol. Sroczka7.

...ludzka natura !! Czyż to nie prawda ? Zupełnie jak na forum...



[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2014-08-21 07:47:45 ]
  
 
Formy na vovlo jednak nie byly nowe. Wczesniej te modele byly w volvo collection. Tak samo cala reszta pojazdow ktore zaliczaja sie do ”zachodniej dwunastki” mialy juz od dawna gotowe formy... nawet Herald.

Co do Robura to nie mozemy myslec ze jak go dostalismy to w Kultowych dostaniemy zaraz cala serie Atlasa.
Dostalismy z niej jeszcze Multicara. A w tamtej serii dostali przeszczepy z kultowych... Zuk A-07, Star 20 i Lublin (jako gaz)

Samo to ze jakakolwiek ciezarowka sie pojawila to juz graniczy z ”cudem”... Jak Sroczka zapowiedzial Robura to nawet mu nie chcieliscie wiezyc... a jak juz byl Robur to oczekujecie od razu niewiadomo czego.

A ja np. Lubie taka roznorodnosc wsrod modeli... byle by jeszcze najwazniejsze modele sie zmiescily.


[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2014-08-21 09:20:26 ]
  
 
tak, ale skoro są formy na Volva, Peugeoty czy Ople i są formy na Kamaza, Ifę, Avię, to czemu nie robią już w ogóle tych drugich? Mają formy na Żuka czy Nysę czy Fiata, to jaki problem przerobić je na jeszcze inne modele? A tak zapychają nas jedynie tymi zachodnimi autami. Nie mam nic do zachodnich, ale niech dadzą wszystkiego po trochu, a nie takie pójście na łatwiznę... Mieli formę na Uno, to nawet nie potrafili porządnej rejestracji dać i lekko ją zmodyfikować pod wymogi Polski, tylko dali go dokładnie takiego jaki był w serii brazylijskiej i nie zmienili nic... To jest powoli coraz większa żenada.
  
 
Witam wszystkich
sroczka jakich modeli mmożemy się spodziewać ? Co z polskimi autami ?
Czy jest szansa na pojawienie się kamaza wwywrotka? Pozdrawiam i czekam na twoje info
  
 
co w końcu bd w nr specjalnym?
  
 
nie liczmy na wozy specjalne.Z cięzarówek dużo nie wyjdzie.Wątpie iż bd Kamaz wywrotka.Nawet nie wiadomo czy bd zwykły Star 200 a co dopiero ruski Kamaz.Ja bym liczył na modele Opla,Audi,Mercedesa,Volvo.
  
 
W nr specjalnym bedzie to:

Cytat:
2014-08-19 19:25:49, yogi68 pisze:


  
 
Przypuszczam że jutro bbędzie aktualizacja strony. Ciekawe czy dea postara się nas czymś zzaskoczyć czy znowu będą jjakieś zapchajdziury.
  
 
Wydanie specjalne: Tatraplan w kioskach 25 sierpnia. (W CZECHACH)

Ci to maja szczescie... dobrze ze my mamy Polskie w zwyklej kolekcji...

http://www.kultovniauta.cz/nr_specjalny.php
  
 
Sroczka masz jakieś nowe info kiedy aktualizacja i co w niej będzie?