Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 60

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kultowe CSSR bez skody to szału nie ma, to tak jak by u nas miałoby nie być połowy serii, więc chyba nie mamy co narzekać
  
 
Dlaczego nie ma aktualizacji ? Co taka cisza na tym forum. Sroczko dlaczego milczys ?
  
 
...zamęczycie kol. Sroczke7 !
  
 
Piotrze bo każdy czeka na aktualizację. Kiedy się jej w końcu doczekamy?
  
 
..ale sam widzisz, że kol. Sroczka7 jest trudno osiągalny... przecież jak nie zagląda to nie widzi ! Pozostaje czekać i NIE DENERWOWAĆ się !

[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2014-08-24 21:13:06 ]
  
 
Nie wiem po co wszyscy na ta aktualizacje czekają. Nie będzie żadnych modeli z bloku wschodniego i tylko znowu dadzą same zachodnie. także ja bym na cuda nie liczył.
  
 
Jak to nie... Moze byc przeciez Trabant... ktorego zdjecia i przecieki juz byly na jakis chinskich aukcjach...
  
 
Czesi już mają serię pewną do 15 stycznia, a my.....cisza
  
 
Coś czuje ze dea chce nam też zafundować tak dużaaktualizacje. Czekam z nniecierpliwością na polskie modele
  
 
Coś czuje ze dea chce nam też zafundować tak dużaaktualizacje. Czekam z nniecierpliwością na polskie modele
  
 
Cytat:
2014-08-25 14:08:49, kap21 pisze:
Czesi już mają serię pewną do 15 stycznia, a my.....cisza

..u Czechów na stronie w FAQ jest zapowiedź, że będzie wydane 145 numerów.

[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2014-08-25 15:12:07 ]
  
 
A u nas cisza bbiorą nas w nniepewność i możecczymś zaskocza
  
 
Jeśli chcą zrobić dużą aktualizacje to wolałbym żeby dali coś fajnego a nie same zachodnie znowu. Niech dadzą zachodnie proszę bardzo, ale niech dadzą też polskie i inne auta z bloku wschodniego, ale wątpię, aby dali coś ciekawego.

Fajnie by było gdyby w następnej aktualizacji dali:

- Trabant 1.1 Limousine
- Łada 2105
- FSO Polonez 3D
- Żuk A-16B
- Wartburg 1.3 Limousine
- Mercedes-Benz W123
- Fiat 1300
- Zastava Mediteran
- Syrena 103S
- Renault 5

Tak sobie tylko piszę co chciałbym żeby było, ale nie nastawiam się na nic żeby potem się nie zawieść, bo na 90% nie będzie nic ciekawego.


[ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2014-08-25 21:53:17 ]
  
 
Bedzie co ma byc, nie zaczynajmy znow.
 
 
Polecam:
http://allegro.pl/gaz-51-smieciarka-unikat-i4530762658.html
http://allegro.pl/zetor-25-skala-1-43-unikat-i4547653434.html

[ wiadomość edytowana przez: Jak007 dnia 2014-08-26 09:19:31 ]
  
 
Co taka cisza na forum .dea milczy sroczka tez. Aktualizacji nadal niema
  
 
Będą robić aktualizacje numeru specjalnego, bo przy Fiacie nie pisze daty jego wydania już. Może zrobią też aktualizacje na stronie głównej.
  
 
Dzień dobry Koledzy !
Tak, jak kiedyś już pisałem (wielokrotnie) jak nie wiem co będzie ,to bzdur nie wypisuje -podaje Wam jedynie sprawdzone wiadomości, i jak już tez kilkakrotnie pisałem ,mam tych wiadomości systematycznie coraz mniej. Wiec nie naciskajcie mnie ,bo to nic nie da - przecież nie będę zmyślał. Jedynie jako niewielka nowość mogę Kolegów poinformować, że zapowiadana już dawno przeze mnie "nauka jazdy" w specjalnych ukaze się dopiero około połowy września. Pozostałe modele w serii podstawowej już niedługo po technicznej przeróbce i aktualizacji strony głównej, oczywiście będzie grubo powyżej 170 modeli. Pozdrawiam.
  
 
Sroczka dziękuję ze się odezwałes. Bardzo ciekawa iinformacja o podstawowej kolekcji. Tak jak sięsspodziewałem będzie dduża aaktualizacja ponad 14 modeli. Chciałbym żeby 7 modeli bbyło polskich i super byłoby jeszcze z 3 ciężarówki. Czas pokaże. Miłej środy.
  
 
Cytat:
2014-08-27 04:36:25, marianok53 pisze:
Sroczka dziękuję ze się odezwałes. Bardzo ciekawa iinformacja o podstawowej kolekcji. Tak jak sięsspodziewałem będzie dduża aaktualizacja ponad 14 modeli. Chciałbym żeby 7 modeli bbyło polskich i super byłoby jeszcze z 3 ciężarówki. Czas pokaże. Miłej środy.



skąd wiesz, że duża aktualizacja? Sroczka7 tego nie napisał.