Kultowe Auta PRL-u - Archiwum 2014 - Strona 40

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witaj Sroczko

Myślę że Trabant 1,1 i Wartburg 1,3 lub jakieś EMW Może 320? Zakładam, że raczej coś z NRD.

[ wiadomość edytowana przez: camilovesky dnia 2014-05-12 16:54:44 ]
  
 
Uaz 452 skrzyniowy
Framo
  
 
Wiedzialem ... wiedzialem !!!

Dzieki ze sie odezwales ... super info

... a pozostajac na serio ... Pare dni temu sobie myslalem co kurde bedzie w kolejnym specjalnym ... I mysle ... tyle tych roznych specjalnych sie nazbieralo ze teraz ciezko cos wymyslic ... tera to na pewno musi byc Maluszek Nauki Jazdy ... tak sobie pomyslalem ... a co...

Co do zagadek ... zawsze lubilem zagadki ... wiec proponuje zgadywanke


[ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2014-05-12 16:57:24 ]
  
 
Witaj sroczko maluch nauka jazdy nawet ciekawy model tylko znow troche pojscie na latwizne. Beda ciężarówki w serii jeszcze? Jest szansa na to?

Moje typy to opel ascona i audi 80

I mam nadzieje kazdy poda dwa typy a nie po 15

[ wiadomość edytowana przez: cichy__555 dnia 2014-05-12 17:14:00 ]
  
 
Sroczka super wiadomosc z nauka jazdy. Powiedz nam sroczko kiedy mozemy sie spodziewac polskich samochodow np. zuka i melexa??

Co do zgadywanki to typuje wartburg 1.3 i trabanta 1.1

pozdrawiam

PS.Sroczka jakie sa szanse na jakas ciezarowke ??

czy w najblizszej aktualizacji beda polskie modele__

[ wiadomość edytowana przez: marianok53 dnia 2014-05-12 18:09:42 ]
  
 
Cytat:
2014-05-12 16:56:46, Frdek pisze:
Co do zagadek ... zawsze lubilem zagadki ... wiec proponuje zgadywanke [ wiadomość edytowana przez: Frdek dnia 2014-05-12 16:57:24 ]


Jako ze nie podalem swoich przeczuc ... to mysle wlasnie nad Trabantem 1.1 oraz IFA F9 kombi
  
 
No i wreszcie gro kolegów z Forum doczekało się wizyty Sroczki7. Myślę, że wielu jego ,post ucieszył, że seria będzie kontynuowana. Według moich szybkich wyliczeń, kol. Sroczka7 uspokoił nas do... 1 maja 2016 roku. W miedzyczasie jeszcze wyjdą numery specjalne ! Czyli KAP żyje !
  
 
Drogi Sroczko7 możesz nam ułatwić zadnie i powiedzieć jaki to kraj?
I czy to samochody osobowe, dostawcze czy ciężarowe?
  
 
Sroczko zdradź nam te auta bo znowu forum urośnie do 200stron zgadywanko-litanii ...
  
 
Hehe a ja mam taką pprośbędo ciebie sroczko zzdradz nam następne 5 modeli
  
 
Hehe a ja mam taką pprośbędo ciebie sroczko zzdradz nam następne 5 modeli
  
 
Szanowni Koledzy !

Kraju to nie podam, bo byłoby za łatwe - ale jutro się wszystko wyjaśni (potrzymam Was trochę w niepewności). W każdym bądź razie wraca "stare", a więc nie żadne Ascony, tylko jedynie słuszne auta "socjalistyczne" i przede wszystkim kolejna wielka, wielka niespodzianka, z której na pewno wszyscy bez wyjątku się ucieszą.
Jeśli ktoś to w ogóle zgadnie to obstawiam kol. Cichego - on myśli niekonwencjonalnie, a to będzie bardzo potrzebne to odgadnięcia zagadki. więcej nie podpowiem - muszę się już wyłączyć - jeżeli nikt nie zgadnie do jutrzejszego popołudnia (czasu polskiego oczywiście) to podam co będzie w numerach 157 i 158.
Jeszcze raz bardzo pozdrawiam.
  
 
Może niekonwencjonalna ciężarówka ? Ifa W50 L ?
Wszyscy się ucieszą ... czyli na pewno nie żaden zapychacz typu Sachsenring .
  
 
Warszawa Pocztylion i Beskid?
  
 
Syrena laminat i polonez analog
  
 
Syrena laminat i polonez analog
  
 
Może ta niespodzianka to nawiązanie współpracy z Abrexem ? Skoda favorit i 120 ?
  
 
Uff!!! Jak to dobrze, że seria będzie nadal trwać. Myślałem zresztą jak wiele osób myślało, że to koniec a tu proszę tak miła niespodzianka. Ciesze się z Maluszka w następnym wydaniu specjalnym. Nauki Jazdy jeszcze nie było. A co do numerów 157 i 158 to nie wiem. Może Jawa Velorex i Tatra T600

[ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2014-05-12 21:36:10 ]
  
 
Skody 120 to raczej nie wydadzą, bo już jedna była.
  
 
A ja wierzę w to ze Dea dlatego dala tak ddługa aktualizacje by ttworzyćnowe formy modeli polskich ssamochodów. Okej poddaje się moje dwa ostatnie strzały to pomarańczowy star 200 i polski prototyp ogar Sroczka ciesze sie ze ww końcu się oodezwałes.