Inna kierownica w 2107

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kto wie czy kierownica od nowego Malucha, CC pasuje do 7 bez przeróbek ???

Widzę, że Mariusza ma taką w swojej zebrze
  
 
Fajne to malenstwo jest u Mariusza w Nivce. ale mi sie podoba taka wielka czteroramienna kierownica z logo. Pasuje do calosci. Ostatnio jechalem w Mercu gdzie kierownica byla taka malutka, drewniana z logo mercedesa i wygladalo to przekomicznie. Nie uwazacie ze w limuzynie musi byc konkretna kierownica))
  
 
Misie podoba właśnie taka mniejsza (poza tym wcześniej jeździłem CC i fajnie się taką kręciło). Ta kierownica ma mniejszą średnicę, jest trochę grubsza i przyjemniejsza w dotyku (ŁADowA jest taka trochę plastikowa). Chciałbym taką skórzaną od CC Sporting, tylko nie wiem czy toto pasuje, czy przypadkiem nie trza czeguś przerabiać (mam na myśli te ząbki pod spodem).

Mariusznia, ale to logo Fiata to bym raczej zdjął (widziałeś kiedyś Fiata Nivę ).

PS. Jest w ogóle jakiś terenowy Fiat ???
  
 
Teraz to raczej nie ma,ale w latach 80 Wlosi robili Fiata Campagniola,takie cos terenowate,ale z napedem na 1 os.

[ wiadomość edytowana przez: Andrzej_Zamosc dnia 2003-01-12 12:49:32 ]
  
 
Widziałem dziś na pasie w Krakowie czerwona Ładę 2107 (niestety chyba nie znaszego klubu ) , z pieknie zamontowaną kierownica momo razem z nabą.Sam bym coś takiego chciał mieć
Być moze włascicel autka dowie sie o nas bo prosiłem jego kolegów (kierowcy nie było) , zeby mu info o klubie przekazali.
 
 
Myślę, że za taką kierownicę momo, to trza dać parę złoty.

Za 100zł można mieć skórzaną od CC Sporting (prawie nówka). Tylko może Mariusznia się odezwie co trza przerobić, żeby toto zrobić (jeśli on montował).

[ wiadomość edytowana przez: sheriffnt dnia 2007-01-14 18:39:33 ]
  
 
Z tego co pamietam toMariusz Nivke kupil juz z ta kierownica.
  
 
Taaa...k właśnie -> kupiłem już z taką kierowniccą od Bisa.
Chciałem wymienić na taką od CC/Seicento, ale ząbki nie pasują... (mam na zbyciu, jak ktoś potrzebuje i dopasuje do swojego autka).
  
 
Moja Niva ma kierownice z VW Transportera. Jest dosc duza (co przy braku wspomagania i oponkach 210 jest dosyc istotne), ale zabki pasuja, jest miekka i design za bardzo nie odstaje . Acha klakson zostal zredukowany do przycisku kolo kierownicy, jak bede przerabial srodek, to sprobuje wlozyc go ponownie na miejsce.
  
 
czesc

ja mam w swojej 2102 kierownice z maluszka, na wieloklin pasuje jak by byla fabrycznie przeznaczona, troche jest przerobek z mechanizmem odbijania kieunkow....

w mojim profilu jest fotka.....

za kierownice dalem 5zł....
  
 
A ja napisze szczerze - bardzo mi sie podobała kiera monte carlo (taka jaka jest u pawłą w 2103) wiec zakupiłem sobie i założyłem do mojej 2107.......jezdziłem tak dokładnie jeden dzień.....po czym założyłem starą czteroramienną, dużą ....i poczułęm sie komfortowo ....
monte carlo sprzedałem

nie ma to jak poczciwa oryginalna kierownica od 2107......
  
 
Mi osobiscie cenowo i estetycznie odpowiada ta kierownica (cała niebieska)

kiera za 120zł
  
 
Mój kolega posiadał kiedys ładae 2105 i zmienił kierownice na Maluchowska.Zgadnijcie ile pojezdził? Dokładnie pojedził do pierwszej kontroli drogowej gdzie panowie Policjanci zaproponowali mu za powiekszenie tej kierownicy do rozmiarów ładowskich 50zł
  
 
jak zdjac orginalna kierownice w 2107 z wieloklina?

ściągaczem jakims? bo uderzyc niema gdzie zabardzo


stara

nowa




[ wiadomość edytowana przez: sparky7 dnia 2006-11-15 09:56:41 ]
  
 
Zaprzec się mocno, poszarpać mocno i musi zejść - jedyna metoda.
  
 
Cytat:
2006-11-15 10:10:04, andrzej_krakow pisze:
Zaprzec się mocno, poszarpać mocno i musi zejść - jedyna metoda.



arii malo podlogi nie wyrwal i dupa
  
 
Cytat:
2006-11-15 10:15:01, sparky7 pisze:
arii malo podlogi nie wyrwal i dupa


To kapnikcie na wieloklin jakimś srodkiem, WD 40, czy tez jakims olejem pełazającym i poczekajcie chwilę. A potem szarpcie na zmiane po przeciwnych stronach koła kierownicy.
  
 
młotek młotek i jeszcze raz młotek pukac stukac jak zobaczycie ze "sie ruszyła to zaczac sciagac a jak nie to tak jak mowiłem szukac domorosłego rzemiosła (zabezpieczenia)
  
 
Cytat:
2006-11-15 10:18:06, andrzej_krakow pisze:
To kapnikcie na wieloklin jakimś srodkiem, WD 40, czy tez jakims olejem pełazającym i poczekajcie chwilę. A potem szarpcie na zmiane po przeciwnych stronach koła kierownicy.


Andrzej tego tez probowalem.. młotków tez
  
 
Cytat:
2006-11-15 10:29:10, sparky7 pisze:
Andrzej tego tez probowalem.. młotków tez


Widocznie za słabi jesteści , musiecie jeść dwa razy więcej na śniadania. A na poważnie to niestety też sie przy tym naszarpałem.