Opony 135/70R13....które są najgorsze ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Które z opon w tym rozmiarze są najgorsze ?

Dębica Vivo
Dębica Passio
Kormoran impulser
Michelin MXL ?

Z tego co pamiętam, to chyba Vivo, ale jak wypada w konfrontacji z nią Passio i Impulser ?

Potrzebuję jakichkolwiek opon w tym rozmiarze, mające bieżnik i nie kosztujące niewiadomo ile. Takie do pojeżdżenia/upalania.

Wymienione wyżej najłatwiej zdobyć, więc chciałbym któreś z nich kupić

[ wiadomość edytowana przez: Porthos dnia 2014-04-08 08:02:30 ]
  
 
tzn chcesz kupić najgorsze?

Ja jeździłem na navigatorach i były całkiem w kit. Bez szału, ale startowałem na nich, coś wygrywałem nawet..
  
 
Cytat:
2014-04-08 08:22:02, PitGTR pisze:
tzn chcesz kupić najgorsze? Ja jeździłem na navigatorach i były całkiem w kit. Bez szału, ale startowałem na nich, coś wygrywałem nawet..



Nie, chcę wybrać najmniej ch*jowe z tragicznych
  
 
Jeśli chodzi o pierwsze trzy pozycje to polecam szukać po jak najnowszym roczniku. Obojętnie który model.

Ja w tym rozmiarze miałem Hankook'i (były montowane seryjnie bodajże w Tico czy Matizie) i były jak z plastiku. Przez 2 lata upalania na torze nie dojechałem do znaczników, a kupowałem używane...

[ wiadomość edytowana przez: Adm_RWD dnia 2014-04-08 10:44:14 ]
  
 
dokładnie chyba w tej konfiguracji stawiał bym na rocznik opony, czym nowszy tym jakoś to będzie trzymać
  
 
Dębica Passio. Jezdzilem na tym i nie polecam. Na mokrym i brudnym asfalcie w ogole nie trzymaja sie nawierzchni. Dobre do krecenia baczkow

Obecnie na przodzie mam Uniroyal RALLYE 380 a na tyle 680 i nie narzekam. Sad dosc miekkie szybko sie scieraja ale zapewniaja przyzwoita przyczepnosc.



[ wiadomość edytowana przez: zolo dnia 2014-04-08 13:04:48 ]
  
 
Śmigałem na navigatorach w tym rozmiarze pierwszy sezon były naprawdę zadowalające (kupiłem nówki).
passio odradzam zupełnie a na mokrym strach jechać chyba że dla zabawy
  
 
Kupiłem passio, całe 150zł za komplet
...nie mogą być gorsze od vivo
Navigatory - jeździłem na 12tkach i średnio mi pasowały
  
 
Ja na twoim miejscu celował bym bardziej w Sava Effecta