Znowu ktos z klubu chce zmienic auto... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dobra odchodzicie od tematu
zastanówcie sie kto zmienia espero
swoją drogą to chciałbym zobaczyć Impreze albo Lancera w dobrym stanie za 35 tys zl...
i oczywiscie kupioną w kraju a nie jakieś po niemickie odpady....
  
 
SpeedR - podzielam Twoją opinię (no może z tym poduszkowcem bym się wstrzymał ).
  
 
A ja już doszedłem do tego kto sprzedaje Espero
news na priv
  
 
Ja bym chętnie "puścił do żyda", ale żona mówi stanowcze NIE!
  
 
Panowie mam nadzzieje, że to nie chodzi o moje ogłoszenie o sprzedazy samochodu bo faktycznie dałem, ale tylko po to żeby kupić młodsze espero i z małym przebiegiem, i już teraz to wiem że nie będzie łatwo więc pozostaję przy swoim esperaczku, chociaż w sumie mój ma 90 tys i jest to 97 r i wystawiłem cene 17 tys, jestem ciekawy jaki będzie odzew, zobaczymy........
  
 
niee to nei chodzi o ciebie
  
 
Ja tam nie wiem co sie z wami dzieje .nie jestesmy tu aby wytykac wady ale aby sie naszymi esperalami cieszyc ,czy tak nie jest?pewnie ze sa auka fajniejsze ale chodzi w koncu o to ze my mamy wlasie to a nie inne auto i ,ze nalezymy do tego a nie innego klubu,po co te durne wywody a to lancer a to golf.Esperak jest moj i jest teraz dla mnie i dla moich mozliwosci the best.ludziska kochajcie swe auta bo mozecie trafic gorzej.
  
 
No... mogę trafić na te 13 czy 14 tys zł jak go sprzedam
  
 
to dawaj Lasombra do mnie na priva- w koncu zaczalem ten topic
  
 
Wydaje mi się, że mimo mankamentów Espero jest ładnym samochodem i zwraca uwagę na ulicy ... ta bajera blenda z tyłu .... a co do wymiany to ostatnoi też miałem ochotę na nowe esperacze z 99 r. full wypac CD za 20 kPLN ale się rozmyśliłem ..szkoda mi było tych pare tysiączków.
Pozdrawiam
AreQ
  
 
AreQ ja mam inne zdanie o espero, moim skromnym zdaniem esperyna w ogole nie zwraca uwagi.No moze egzemplarze typu Lego, Tomka Mydłowskiego, Lasombry itp. czyli troszke fajniejsze niz seria.Seryjne espero moim zdaniem zwraca tyle uwagi co np mazda 626, jakas toyota carina itd, nic szczegolnego.Ale Ci ktorzy nie mieli stycznosci z tym samochodem nie wiedza jaki to on fajny jest ...normalnie


Ps:powiedzcie wreszcie tego newsa kto sprzedaje samochod, to az taka tajemnica, moze Zolti juz wytropil tego kogos
  
 
eee tam mówić, wszystko się zepsuje takim newsem
lepiej poczekąc niech ta osoba( osoby ) się sama przyzna ( przyznają)
  
 
Cytat:
2003-10-27 21:14:10, Petersen pisze:
Ps:powiedzcie wreszcie tego newsa kto sprzedaje samochod, to az taka tajemnica, moze Zolti juz wytropil tego kogos



Najprawdopodobniej Espero sprzedaje Lukasz Gajer

Ale to nic pewnego
  
 
Lukasz Gajer napewno nie.
  
 
eeee
tam przeciez kazdy wie
"Panie , espero , to takie usterkowe jest, nie? "
  
 
Cytat:
2003-10-27 21:14:10, Petersen pisze:
AreQ ja mam inne zdanie o espero, moim skromnym zdaniem esperyna w ogole nie zwraca uwagi.



Popatrz na nowo produkowane auta. Które z nich zwraca uwagę? Renault, Mercedes, Ford - ale tylko Mondeo i Focus... teraz widząc nowe auto trzeba przeczytać/zobaczyć markę/znaczek, aby wiedzieć co to jedzie. A jeszcze 5 lat temu wszystko było wiadomo na pierwszy rzut oka. Dobrze, że espero pochodzi z tej epoki.
  
 
Cytat:
2003-10-28 17:22:09, piotr-ek pisze:
Cytat:
2003-10-27 21:14:10, Petersen pisze:
AreQ ja mam inne zdanie o espero, moim skromnym zdaniem esperyna w ogole nie zwraca uwagi.



Popatrz na nowo produkowane auta. Które z nich zwraca uwagę? Renault, Mercedes, Ford - ale tylko Mondeo i Focus... teraz widząc nowe auto trzeba przeczytać/zobaczyć markę/znaczek, aby wiedzieć co to jedzie. A jeszcze 5 lat temu wszystko było wiadomo na pierwszy rzut oka. Dobrze, że espero pochodzi z tej epoki.



Ja potrafie rozpoznac 99.9 % aut jezdzacych po drogach nawet z duzej odleglosci...

Ale ja to inny jestem
  
 
Ja kiedyś rozpoznawałem 90%... i to w czasach, gdy nie było internetu, specjalistycznych gazet, czy reklam w TV. Teraz rozpoznaję 19%
  
 
Hehe, piotrek wydaje mi sie ze to "kiedys" bylo wtedy, kiedy po ulicach jezdzilo generalnie tyle marek, co na palcach obu rak
Zolti - ja tez
A jesli chodzi o konkurs, hmm, moze dam podpowiedz...
Mianowicie klubowicz, jest z wojewodztwa slaskiego Macie tylko 27 mozliwosci
  
 
oczywiscie macie racje, ale...czy tak naprawde espero az tak zwraca uwagę? nie sadze, albo jak mowie ludzi ktorzy mieli z nim cus wspolnego, albo chca miec, tak naprawde to zwyczajne auto-a nie zwyczajne dla nas ja podobnie jak Zoltar rowniez rozpoznaje prawie wszystko co jezdzi po naszych drogach ale tak naprawde jakos nigdy nie zwracalem wiekszej uwagi na esperaki, dopuki go nie kupilem

Ps: Piotrze piszesz ze Renault nie zwraca uwagi-no ok jezeli nowa Meganka nie zwrocila Twojej to jestes mistrzem albo np nowa klasa E Mercedesa, moim zdaniem rzucaja sie w oczy jak ....cholera