Negatyw większy niż seryjny

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam jest możliwość zrobienia większego negatywu w 2107 niż fabryka dała ? Wiadomo że od tego są cambery ale w tej konstrukcji się nie nada.
  
 
.Ale o czym ty piszesz? Przód, tył? Dla czego się nie da? Jeżeli chcesz, to zrobisz. Napisz konkretniej.




[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2015-08-24 15:32:43 ]
  
 
Głównie chodzi mi o przednie pochylenie kół, aby podczas pokonywania zakrętu mieć wieksza styczność z podłożem, tyl mnie nie interesuje ponieważ negatyw na tylnej osi nie ma żadnego wiekszego sensu, pomijając respekt tjunerow
  
 
Taki Negatyw cie zadowoli jak na foto? Jeżeli tak, to Bartek załatwi ci taki zestaw. Ewentualnie tańsze rozwiązanie, długie śruby pod dolny wahacz i podkładki. Ale polecam kupić castomowe wahacze, gdzie górne są też regulowane śrubą rzymską.
  
 
A wiesz może jaki koszt załatwienia od bartka takiego zestawu?
  
 
To zależy od zestawu. Masz wątek z częściami że sklepu, które załatwia Bartek. Masz wybór. Pooglądać, wybrać, napisać do Bartka. Cena myślę w okolicach 500 - 1000 zł. Zależy od zestawu. Dodatkowo, w tym drogim, trzeba koniecznie zmienić hamulce, co też jest dodatkowym kosztem.
  
 
Hamulce? Co one maja do negatywu?
  
 
A to, że nie będziesz mógł skręcać kołami, bo zaciski będą opierać się o wahacze.
  
 
Ten zestaw będzie idealny dla ciebie. Hamulce nie musisz zmieniać.

tuningsport.ru/catalog/vaz-2101-2107-c-149/rychagi-peredney-podveski-usilennye-s-poliuretanovymi-sharnirami-stinger-kross-reguliruemye-vaz-2101-2107-komplekt-4-shtuki-4752/
  
 
a czy dzięki temu zestawowi polepszy się skręt Łady?
  
 
Według opisu, to się zwiększy. Ale o ile nie powiem.