Witam wszystkich...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszystkich .. jestem nowym osobnikiem na tym forum .... i chciałbym sie przedsatwic na imie mi Adrian ... brykam sobie na codzien Fiatem CC ale tylko do konca miesiaca .. (ale nowe tez bedzie Fiat) .. a mianowicie Fiat Panda 2...Jestem z Legnicy .. i naleze do klubu DKT SQAD ... mam nadzieje ze jak kiedys bede w rejonie gdzie odbywac sie bedzie zlocik fiata to sie zjawie

Pozdrawiam ....
  
 
Witam my lubimy bardziej stare Fiaty przynajmniej ja osobiście
  
 
Witam milo poznac szkoda ze nie masz jakiegos starszego fiacika ale masz wiec spox

pozdro
  
 
hm to tu na forum sa zgromadzeni maniaki malcow... czy sa rozne fiaty...
  
 
Sa rozne fiaty ale starsze np 125,126,127,128,131.132. Poprostu te ze starszych rocznikow.
  
 
Witam;]





..generalnie klub zrzesza posiadaczy starszych fiatów...rownierz "malców"...

..mimo wszystko witam na Forum!

  
 
WITAM. Ogólnie masz nowego Fiaciora a będziesz miał jeszcze nowszego ale ... nic nie szkodzi. WITAM
  
 
dziekuje za mile przywitanie ... mam nadzieje ze kiedys sie znajdzie ktos kto bedize mial innego fiata .. ale w postach jak cos bede wiedzial to bede pisal

Pozdro
  
 
A wlasciwie dlaczego F&F jest tylko dla maniakow old fiatow, inne sa jakies gorsze, bo tak sobie mysle: dlaczego w klubie moga byc malce r. 94 albo nawet 2000, a nie moglo by np. byc Uno r. 86, Cromy 88 itp.. hmm ?? gdzie jest ta granica ?? a jak jest to czemu jest ??
pytanie raczej do starszych F&F Members, mysle ze wiedza...
  
 
Mysle ze to pytanie powinno byc skierowane do prezesow. Oni nam to powinni wytlumaczyc. Wg mnie jest tak dlatego ze gdyby klub mial zrzeszac wszystkie fiaty to poprostu byloby nas za duzo i byloby za duze zamieszanie.
  
 
Cytat:
2003-10-10 14:47:50, mille pisze:
A wlasciwie dlaczego F&F jest tylko dla maniakow old fiatow, inne sa jakies gorsze, bo tak sobie mysle: dlaczego w klubie moga byc malce r. 94 albo nawet 2000, a nie moglo by np. byc Uno r. 86, Cromy 88 itp.. hmm ?? gdzie jest ta granica ?? a jak jest to czemu jest ??
pytanie raczej do starszych F&F Members, mysle ze wiedza...



Takie były założenia tego Klubu - miał zrzeszać posiadaczy starszych Fiatów.
Co do maluchów z końca lat 90-tych, czy też ostatnich DFów (które są rocznikowo nowsze od wielu wspomnianych Crom, Pand, Uno itd.) to chodzi tu raczej o datę rozpoczęcia produkcji.
Co z tego, że auta te (125,126) nie są "zaawansowane wiekowo", jeżeli rozwiązania techniczne, sylwetka itp. pozostały niezmienione, z małymi szczegółami, przez przez parędziesiąt lat produkcji.

Taki jest moje zdanie - i w pełni mi taka koncepcja Klubu odpowiada.

Podsumowując - trudno jest ustalić konkretną granicę, bo nie było dokładnie uzgadniane jakie modele "załapują" się do F&F.
Jak dla mnie koniec ustawiony jest na Argencie - patrząc chronologicznie od daty rozpoczęcia produkcji - ale może się mylę

[ wiadomość edytowana przez: Remias dnia 2003-10-10 15:47:56 ]
  
 
Rowniez witam nowego kolege
  
 
Cytat:
2003-10-10 15:26:20, Chopper pisze:
Mysle ze to pytanie powinno byc skierowane do prezesow. Oni nam to powinni wytlumaczyc. Wg mnie jest tak dlatego ze gdyby klub mial zrzeszac wszystkie fiaty to poprostu byloby nas za duzo i byloby za duze zamieszanie.



tak .. ale robiac osobne forum dla Fiatowcow nowszych marek .. to tez bez sensu bo wsumie wtedysa 2 foruma o fiatach i jeszcze wieksza zadyma ... a wsumie jak by bylo to forum gdzie sa wszystkie fiaty to fakt faktem bylo by wieej osob.. ale czy wiecej zamieszania to niewiem... bo niekoniecznie do klubu musza byc przyjmowani wszysc tylko osoby rozsadne i wiedzace czego chca i w tym przypdku zadym by sie pozbyto.

Pozdrawiam
  
 
forum dla nowych Fiatów jest chyba stworzone na forum tuning.ol jużdość dawno
  
 
bez obrazy ale forum.tuning.pl powli stacza sie .. i lipa tam jest ... tzn mowie w swopim imieniu nie podoba mi sie tam i jakos ludzie sie pozmieniali bo niema tej samej atmosfery co kiedys
  
 
Cytat:
2003-10-11 10:47:53, SteiN pisze:
bez obrazy ale forum.tuning.pl powli stacza sie .. i lipa tam jest ... tzn mowie w swopim imieniu nie podoba mi sie tam i jakos ludzie sie pozmieniali bo niema tej samej atmosfery co kiedys



nie ma atmoswery bo nie ma tam już F&F hehehehe
a jak chcesz naprawde poczuć ten klimat kup starego Fiata
pozdravki
  
 
prawde mowiac .. mialem malca nawet 3 kiedys .. jednego jak rozbilem to stierdzilem ze chce cos wiekszgo .... .. no ale moze jakos sie dogadamy
  
 
Oczywiśnie nie mam nic przeciwko abyś sie udzielał ale niechciał bym aby na forum zrobił sie bałagan i ściągały rzesze "nowych Fiatów" bo zrobił by sie spory bałagan, same tytuły postów mam prblem z SC 900 lub moja nowa multipla jahhhh odrażające
  
 
Witam nowego na forum..........hehe osobiście Panda2 to nie najlepsze rozwiazanie (to tylko moja opinia wolałbym zostac przy cc)....hehe jak ja zaczynałem na forum to wszyscy na mnie wiechali (pare osub było za mna i wielkie dzieki dla nich)hehe ale u ciebie zapowiada sie dobrze.....POZDRO DLA WSZYSTKICH.....
  
 
To ja też Witam.

ps.

Za cenę tej Pandy mógłbyś sobie kupić np. 131 czy 132 i odrestaurować - miałbyś wspaniałe, klasyczne auto (z pewnością dużo fajniejsze niż Panda), a z drugiej strony też by praktycznie było nowe.