Zlot LKP 2014 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dobry pomysł. Dobry punkt orientacyjny. Jeszcze bliżej nie wiem o której będę wyjeżdżał, dam znać bliżej terminu. Prawdopodobnie zabieram butlę turystyczną + jakiś czajnik.
  
 
ja wyjążdzam po 15:00 jak dobrze pujdzie, zabieram grila, wungiel, kiełbasę i "rozpałkę"
co do lokalu to jest tam takie coś jak tani hotel ale sprubuję zadzwonić tam jutro po południu żeby ewentualnie jakieś bliższe informacje uzyskać, no chyba że mnie ktoś uprzedzi
w najgorszym przypadku choć nie do końca można się u jakiegoś gospodarza na sianie zbunkrować napewno będziemy swego rodzaju atrakcją
  
 
W sobotę mam wolne, więc w sumie mogę wyjechać jak się ogarnę. Może uda się polecieć jakąś mini kolumną z W-wy?

Według mnie ten dworek to taka trochę partyzantka, zaraz się może znaleźć ktoś komu to będzie przeszkadzać i nas rozgonić.
A czy pod tym tanim hotelem jest jakiś parking? Może tam by się dogadać? Opcja z gospodarzem też jest fajna. Oby tylko pogoda dopisała.

Czy ktoś ma alkomat? Jeśli tak to weźcie proszę Kumpel był ostatnio na zlocie Renault i jak się zbierali do domu to policja zrobiła im bramkę z dmuchaniem na wyjeździe z ośrodka
  
 
niewiem co wyjdzie z tego taniego hotelu bo gośc z którym rozmawiałem to jakaś pizda, niepotrafił sie określić czy ma wolne pokoje czy nie ma, czy będzie miał itd .... trzeba będzie uderzyć gdzieś indziej albo gospodarzy popytać i na siadnku kameralnie się pierdyknąc, z gospodarzem kielona albo dwa walnąc i tak będzie chyba najlepiej
  
 
tak na marginesie ilu nas będzie ?
  
 
Ten dworek należy do skarbu państwa, więc nikogo.
  
 
jak to nikogo ? skarbu państwa !! czyli jakby co wpadną Palarze i nas spałuja
  
 
Cytat:
2014-07-02 08:54:40, felype pisze:
W sobotę mam wolne, więc w sumie mogę wyjechać jak się ogarnę. Może uda się polecieć jakąś mini kolumną z W-wy?



Łomża wyjeżdża około 14 więc Warszawę osiągniemy przed 17. Jeżeli będziesz chciał to możemy się złapać gdzieś na wylotówce z W-wy lub w samej Warszawie.

Cezary - pytanie też do ciebie, będziesz jechał przez W-wę ? Jeśli tak to uzbiera się mała kolumna no chyba, że chcecie jechać wcześniej.

Walery pisze, że może być w okolicach dworka około 8:00 w sobotę. Startujemy więc z dworka w Rudej i potem gdzieś się przenosimy ? Może nad jakiś zalew ? Są tam takowe ?

Znowu prośba do kogoś kto będzie wcześniej w sobotę. Zostawcie nr kom na forum, żeby ludzie się nam nie pogubili.
  
 
Ja do Rudy mogę zajechać i o 6:00 jeśli tylko ktoś by planował też być o takiej porze. Wiadomo zawsze w grupie raźniej.
Koledzy piszcie na pocztę, PW, to ja numer telefonu podam zwrotnym mailem.
Podobna sprawa jak dla załóg z północy. Kto tranzytem z południa leci koło Częstochowy - w piątek/sobotę mogę ugościć 'kromką chleba i herbatą' lub 'tfu, tfu' częścią zamienną a potem na miejsce rozpoczęcia zlotu do Wielunia/Rudy

Pozdrawiam,
Valery
  
 
W grupie siła to też się pojawię
  
 
Cytat:
2014-06-30 22:04:32, emde pisze:
Weźmie ktoś grilla ? Ja niestety nie mam.



Coś się wymyśli

  
 
Jak będzie leciała jakaś grupa z Wawy to chętnie się przyłączę w Rawie do pozostałych
  
 
Proszę o informację Kto i o której może być na złocie. Nie mam ochoty przyjechać i czekać na duszę 6 godz na przykład.
  
 
Ja jutro oddaje do mechaniora ^^
powiedz na która Ty będziesz to ja się postaram tak podobnie przyjechać
  
 
Ja chcę być jak większość osób. Myślę, że to chyba będzie 15-17. Tak mi się wydaje.
  
 
Nie ma problemu. Godzina odpowiada
  
 
Jak nic mi nie wypadnie to planuję wyruszyć ok. 10, czyli koło 13-14 powinienem zajechać.
  
 
O, no to już lepiej.
  
 
W takim razie ja wyjadę tak orientacyjnie z Częstochowy po godzinie 12:00.
Ktoś tranzytem z Gierkówki lub |46| będzie zjeżdżał?
  
 
www.facebook.com/events/662463857175760