Zlot LKP 2014 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
SzokoLada pisze:
Ja myślę, że Wieluń będzie lepszym miejscem dla każdego.
Ja osobiście bym spał w aucie, nie mam ochoty rozwijać namiotu na 6 osób.
Termin w sumie mi odpowiada.


Mi też chociaż pewno przyjadę po południu bo w sobotę pracuje, fajnie by było gdyby na ten czas pojawiły się koszulki klubowe
Szoko, możemy spać w jednym namiocie pomogę ci go rozłożyć bo swojego nie (już) mam
  
 
Namiot nie chętnie chcę brać, bo jak ostatnio byłem na złocie w CZ, to chłopaki też mi pomogli, ale jak wracali z Czech, to padał deszcz i namiot był mokry, a potem nie miałem a ni trochu chęci go rozwijac drugi raz. Dlatego wole spać w aucie.
  
 
Pasuje termin 2-dniowy i Wieluń, pewnie namiot będzie grany.
  
 
Widzę że będzie się działo.
  
 
Mi też pasuje.
Jest tam w tym Wieluniu jakaś fajna miejscówka na zlot?
Tak żeby nie było daleko po piwo i jakiś kibelek żeby był?
  
 
Mi pasuje termin jak najbardziej Nie wiem czy napewno będę swoją Ładą ale będę sie starał, jakby mi nie wyszło to przyjadę innym autem
  
 
Mi termin również pasuje.
  
 
Skoro nareszcie widać pełną zgodę odnośnie daty i miejsca zlotu, ustala się co następuje:

ZLOT LADA KLUB POLSKA 2014

MIEJSCE ZLOTU: WIELUŃ
DATA ZLOTU: 12-13 LIPCA 2014
PROGRAM ZLOTU: LUŹNY (W ZALEŻNOŚCI OD LICZBY UCZESTNIKÓW)



W sobotę wracam z uczelni i zaczynam robić propagandę zlotową. Dokładne info pojawi się na pewno na naszym fanpage i naszej stronie klubowej. Może uda się zwerbować jeszcze pewną grupę tych osób, które z różnych przyczyn nie zaglądają na forum.

PS Pozostaje kwestia dokładnej miejscówki przy której się spotkamy ale to na pewno ustalimy wspólnie w najbliższych dniach.



Jeżeli mała Estonia daje radę w ten sposób nie widzę przeciwwskazań, żeby za jakiś czas zloty wyglądały tak samo i u nas.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Atrakcje w okolicach Wielunia można się gdzieś zawsze wybrać
  
 
Valery mi podpowiedział ciekawe miejsce koło Wielunia - miejscowość Ruda:
http://www.turystyka.wielun.pl/pl/poi/2742
Stary zabytkowy budynek dworu przy drodze wojewódzkiej nr 486 Wieluń - Działoszyn, po jej północnej stronie na obszarze dawnego folwarku, na południowy wschód od kościoła pw. św. Wojciecha. Od strony zachodniej budynek okala zniszczony park podworski.Obiekt położony ok. 3 km na południowy wschód od centrum Wielunia. Brak drogowskazów i oznaczeń prowadzących do obiektu. Obiekt niezabezpieczony, czego konsekwencją jest dostępność bez ograniczeń. Co wy na to? Na spotkanie sie pierwszego dnia jak znalazł jego i moim zdaniem.

Jeszcze mam umówioną rozmowę z mieszkańcem Wielunia na poniedziałek, gdzie ewentualnie można zrobić zlot. Poinformuje was.
  
 
Cytat:
2014-06-27 08:03:46, SzokoLada pisze:
Obiekt niezabezpieczony, czego konsekwencją jest dostępność bez ograniczeń.



A nie ma ryzyka, że pojawi się właściciel i nas przegoni?
  
 
Jak zobaczy tyle ład, to na 100% nas nie pogoni.
  
 
I jak Szoko, rozmawiałeś z tym gościem ? Dobrze byłoby maksymalnie jutro wrzucić już oficjalne info na całą Polskę. Chodzi głównie o dokładne miejsce spotkania. Ludzie piszą do mnie, że czekają na dokładne info.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Dzisiaj nie dzwoniłem, a teraz już późno. Zadzwonię z rana.
  
 
nie, no proszę pana
  
 
Weźmie ktoś grilla ? Ja niestety nie mam.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
na pewno, na pewno
  
 
Tzn. masz i weźmiesz ?

Szoko, co z tym gościem ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Hej. Gość zaproponował mi dwa ośrodki wypoczynkowe w Wieluniu. Ja myślałem o czymś za free. Więc w sumie nic nie mam. Teraz wyjeżdżam na 2 dni do Niemiec, więc nic nie znajdę samodzielnie. Ja grill mam, wezmę, ale jednego będzie raczej mało.
  
 
To może zaryzykujemy i ustalimy miejsce zlotu przy tym dworku ? Taka klimatyczna, romantyczna odmiana Prypeci.

Dobrze byłoby gdyby ktoś kto będzie pierwszego dnia (od samego początku) zostawił tutaj numer GSM na wypadek gdyby reszta miała kłopoty z trafieniem. Ja wyjeżdżam dopiero w okolicach 14:00, niestety w sobotę jeszcze pracuję.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3