Audi A3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam możliwość kupienia audi A3 1.6 benzyna + gaz przebieg 235tys 1998 3 drzwiowe wcześniej auto sprowadzone z niemiec w 100% sprawne pewna osoba sprzedająca.Cena 6000 zł trzeba zrobić do tego jeszcze drzwi bo rdza wychodzi auto jeździło po polskich drogach pare lat żadnych poważnych usterek. Jedyna wada to brak klimatyzacji którą chciałbym zamontować. Czy sądzicie że opłaca mi sie taki interes? jakie są koszty wstawienia klimy.

  
 
Wiesz to, że auto nie miało żadnych poważnych usterek nie oznacza, że w krótce mogą wystapić i to laninowo, auto ma już swoje lata, nie lepiej dołożyć i kupić coś nowszego?
  
 
Moim zdaniem nie kalkuluje się zakładnie klimy do takiego auta. Lepiej już dozbierać trochę pieniędzy i kupić konkretniejszy model.
  
 
Kompletnie mija się to z celem bo koszt założenia klimatyzacji to jakieś 1500zł,wiec jeżeli dołożysz to kupisz Audi już z klimą na wyposażeniu. Poza tym silnik 1.6 jest paliwożerne a nie jedzie,ma słabe osiągi.
  
 
I co zdecydowałeś się? Kupiłeś już coś? Jeśli tak to pochwal się x()
  
 
Mam nadzieję,że autor tematu zachował resztki zdrowego rozsądku i nie zdecydował się na zakup tego modelu,koszt założenia klimatyzacji to połowa wartości samochodu,więc tutaj moim zdaniem odpada.
  
 
Nie napalaj się zbytnio bo jeszcze auta nie masz a już dosyć głęboko w koszty wchodzisz.
  
 
Fakt,po analizie kosztów i braku klimatyzacji ta kwota jest bardzo zawyżona,poza tym jeżeli już występuje korozja to znaczy że auto jest powypadkowe bo Audi A3 ma blachy na pełnym ocynku więc nie rdzewieje.