[K] Sprężyna pokrywy bagażnika lewa do Espero

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie - kupię sprężynę pokrywy bagażnika na lewą strone.



[ wiadomość edytowana przez: mariusz_u dnia 2015-01-19 18:14:49 ]
  
 
Cisza w temacie.
Przełóż tą z prawej na lewą stronę i pytaj. Może prawą szybciej dostaniesz



[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2015-01-23 10:52:39 ]
  
 
To są dwie różne sprężyny - mają wąsa trzymającego zawias skierowanego w przeciwnych kierunkach więc nie są zamienne.
Ponawiam prośbę, bo upierdliwe i niewygodne jest ładowanie do bagażnika gdy klapa opada na dół.

[ wiadomość edytowana przez: mariusz_u dnia 2015-02-16 14:16:39 ]
  
 
Może ktoś będzie złomował w najbliższym czasie Esperynę to ja chętnie przyjmę sprężynę...
  
 
sprężyna z łóżka + trytytki i będzie działało
  
 
Mógłbyś rozwinąć swoją myśl techniczną? Mam nieodparte wrażenie, że nigdy nie widziałeś sprężyny pokrywy bagażnika...




[ wiadomość edytowana przez: mariusz_u dnia 2015-02-17 11:06:29 ]
  
 
to są elementy 5 i 6?
Widocznie pomyliłem z renault thalia, bo w którymś z moich aut jest po prostu zwykła sprężyna

Pozdr.
  
 
Tak dokładnie 5 i 6 to są sprężyny, działają skrętnie przez co podatne są na pęknięcia. Gdyby były zwykłe sprężyny a nie takie druty to pewnie coś bym wymodził. Już 2-3 lata temu pękła prawa kupiłem w Polparts i wymieniłem, teraz czas przyszedł na lewą ale nie sposób już dostać - jedynie używka z demontażu. To espero ma 19 lat i ma się jeszcze całkiem dobrze, śmiga jak ta lala tylko takie drobne mankamenty co chwila ze starości. Oj chyba czas utylizować, tylko szkoda, bo jeszcze dycha i to jak...
Poratuje ktoś?

[ wiadomość edytowana przez: mariusz_u dnia 2015-02-17 18:17:13 ]
  
 
Weźże se tego druta z łespero w garść, idź se na skład stalów i amelinów, kup se prynta zahartowanego fi sześć i zapodaj flaszę coby Ci na wymiar tego prynta dogli podług tego starego druta. Bedzi i szybci i tani.
  
 
Espero na szrocie to biały kruk. W mojej okolicy ni ma ni jednej sztuki na przeszczepy. Czyżby już wszystkie przetopione?
  
 
Wczoraj wracając z pracy chciałem podjechać do sklepu z częsciami do daewoo, bo często można dostać dziwne części u nich.

Niestety skręcając do sklepu wjechał mi w dupę pijany koleś... tak więc miałem niemiłą przygodę, ale przyjechała policja i jednego idiotę mniej.

A sklep akurat był nieczynny

Pozdr.
  
 
Cytat:
2015-02-20 12:26:39, robertkaluza pisze:
wjechał mi w dupę pijany koleś...


Rozumiem, że teraz masz sprężynę bagażnika na sprzedaż? To tak a'propos związku z tematem .
  
 
Cytat:
2015-02-21 01:35:29, ZeeWolf pisze:
Rozumiem, że teraz masz sprężynę bagażnika na sprzedaż? To tak a'propos związku z tematem .



A propos związku, to chciałem zapytać w sklepie o te sprężyny.
A nie mam na sprzedaż, bo jechałem służbowym

Pozdr.
  
 
Przekopałem piwnice i znalazłem
Niestety prawa
  
 
Wielkie dzięki za dobre chęci. Dla uściślenia dodam, że chodzi o sprężynę która ma tak ukształtowane wąsy jak sprężyna ze zdjęcia po prawej stronie - połączona zieloną izolacją w miejscu złamania.


[ wiadomość edytowana przez: mariusz_u dnia 2015-02-21 15:20:03 ]
  
 
Przypominam się raz jeszcze. Gdyby ktoś złomował espero to ja chętnie