[125p] czerwony 86 vel Pułkownik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
przedstawiam mojego fiata 125p
historia zaczyna się jakieś 4 lata temu kiedy pierwszy raz zobaczyłem go na Puławach i zrobił na mnie nie małe wrażenie, jednak nie było sposobności pogadać z właścicielem. Długo go nie widziałem aż w te wakacje mój brat zobaczył że stoi na na parkingu trzy bloki dalej wrzucił więc karteczkę "chętnie kupię tego fiata" z moim numerem. Kiedy ja przyszedłem na parking po fiacie nie było śladu. Jednak po kilku dniach zadzwonił telefon. Rozmowa trwała prawie 20 minut i od początku właściciel mówił że nie jest zainteresowany sprzedażą. Po kilku kolejnych telefonach i spotkaniach mogłem go w końcu obejrzeć. Właściciel postawił warunek ja mam podać cenę i on albo się zgodzi albo nie. Po kilku dniach dałem mu odpowiedź i po dłuższej chwili zgodził się. Wczoraj nastąpił moment rozstania poprzedniego właściciela z fiatem, który jeździł dużymi fiatami od 1971 roku to był jego czwarty i jak mówi najlepszy egzemplarz. Właściciel wymienił poprzedniego fiata na tego i jako, że był pułkownikiem lotnictwa odbierał po prosto z Warszawy po uprzednim spotkaniu z dyrektorem Edwardem Pietrzakiem i został odebrany z Zakładu nr. 1. Auto jest odrzutem z eksportu o czym świadczy materiałowa podsufitka, materiałowe fotele, auto miało również wg właściciela żółte żarówki i chromowane kierunki. Auto posiada wzmocniony silnik, czyli 1.5 ME. Sprzedaż trwała ponad 5 godzin. Do auta dostałem masę części zapasowych.
Auto miało w przeszłości dwie przecierki i został źle dobrany lakier ale blacharsko ideał. Mechanicznie też.
Tak się prezentuje po lekkim odświeżeniu.

























i część fantów które dostałem










  
 
E. Piękny jest
  
 
siema na dniach jak wyda wpadniem go zobaczyć podskocze już moim gruzem bo remoncik zakończyłem tylko powiedz kiey masz czas a co t za zbiornik koło wyrównawczego???
  
 
Cytat:
2011-10-02 21:55:19, Piotrek42gv pisze: podskocze już moim gruzem bo remoncik zakończyłem


No to pokaż
  
 
Piotrek następny weekend sobota niedziela będę na Puławach
to jest zbiornik spryskiwacza rodem z trabanta podobno patent dziadka
  
 
Piękna sztuka Ci się przytrafiła, gratuluje zakupu
  
 
Cytat:
2011-10-02 22:10:42, max_xa5 pisze:
No to pokaż


jutro mu felge wsadzę bo mam wolne i moze cos cpykne dupy nie urtwa ale mi sie podoba a jak chcesz na żywo to zapraszam;p

a co do spotkania to mi pasuje wpadli bysmy na 2 moze 3 auta tam do was pod brico na parking
  
 
ładny kizior! ale patent z gazem i zbiorniczkiem wyrównawczym jest niezły, trzeba przyznać =)
  
 
Piękny egzemplarz w najszybszym kolorze
Zajedź do lublina to przetestujemy jak się na winklach zachowuje
  
 
Jak to powiedzial moj brat - dobrze ze prokuratorow bylo tylko 17tu bo jak by bylo wiecej + pulkownicy to by Dyrektorzy FSO nie nadazali z wydawaniem aut
  
 
..

[ wiadomość edytowana przez: qubek dnia 2011-10-03 00:14:03 ]
  
 
Czarne z progów i pasów usunąc/zamalować i będą w lublinie trojaczki

Ładny się trafił i do tego w najlepszym kolorze.
  
 
jak by coś było w Lublinie to się spotkają trojaczki
jaqo nie mam żadnych papierków na to ale nie mam powodów żeby nie wierzyć w to

najbliższe plany chrom lusterko, chrom wycieraczki i nowe kliny
na następny sezon dobra, szeroka felga (i nie będzie to ATS ), może trochę niżej
a progi pójdą w kolor jak cały lakier będę odświeżał
  
 
Cytat:
2011-10-03 07:50:50, Pablo79 pisze:
jaqo nie mam żadnych papierków na to ale nie mam powodów żeby nie wierzyć w to



A zdrowy rozsadek? Niebezkrytyczne podchodzenie do tego, co ludzie wygaduja?
Tak wlasnie powstaja allegrowe bajki. Tak sie zastanawiam, kiedy ktos wreszcie je wszystkie zbierze do kupy i wyda. To bedzie grubasne tomisko.

Fajny Fiat. I mysle ze ATSy by mu pasowaly
  
 
za dużo już fiatów na atsach będzie coś zupełnie nowego
  
 
Fiatow z konca produkcji w ktorych wsadzono chrom lusterko i chrom wycieraczki tez jest za duzo, a jednak do nich dolaczasz
Rob co Ci sie podoba, a nie to co maja inni lub tez to czego inni nie maja
  
 
Cytat:
2011-10-03 09:18:27, qubek pisze:
Fiatow z konca produkcji w ktorych wsadzono chrom lusterko i chrom wycieraczki tez jest za duzo, a jednak do nich dolaczasz Rob co Ci sie podoba, a nie to co maja inni lub tez to czego inni nie maja



Masz coś do mojego kanta?

Fajna fura, prawie jak moja Powiedziałbym nawet- dużo ładniejsza Ja się ostatnio zastanawiam czy by nie powrócić właśnie do późnego MR-a, bo mi się trochę przejadł mój wczesny kundel...
  
 
toja zabiorę stare kliny
  
 
lusterko i tak muszę wymienić bo to składa się powyżej 80 km/h
  
 
Mam to samo w Garbusie, ale przy ~150, wiec nie stanowi to wiekszego problemu.