Spasowanie nowych elementów karoserii.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam w swojej ładzie do wymiany przedni błotnik, tylne poszycie drzwi lub całe drzwi. Kiedyś czytałem że jest problem ze spasowanie wytłoczeń tych poziomych linii. Czy są gdzieś do kupienia takie elementy żeby blacharz mógł be problemu spasować ? I jeszcze jedno. Nie mogę znaleźć całego przedniego pasa do 2105. Gdzie ewentualnie kupić ?

Pozdrawiam
  
 
Tylko oryginał AvtoVaz będzie w miarę pasował. Z zamiennikami trzeba będzie się pobawić. Czasami trzeba wyciąć, a czasami dospawać.
  
 
Cytat:
2014-08-04 16:20:47, SzokoLada pisze:
Tylko oryginał AvtoVaz będzie w miarę pasował. Z zamiennikami trzeba będzie się pobawić. Czasami trzeba wyciąć, a czasami dospawać.



To racja, przerabiałem to niedawno, co było oryginalne przypasowało niemalże od razu, to co nie udało mi się kupić ze starych zapasów, niestety nie podeszło i trzeba było rzeźbić...
  
 
Cytat:
mpl pisze: To racja, przerabiałem to niedawno, co było oryginalne przypasowało niemalże od razu, to co nie udało mi się kupić ze starych zapasów, niestety nie podeszło i trzeba było rzeźbić...



dokładnie tak jak prawicie, ori - plug & play, nie ori - rzeźba
  
 
Znacie jakiś sklep z oryginalnymi?
  
 
Jeden jest w Togliatti. Trzeba dzwonić i pytać po sklepach. Bartek nie dał rady załatwić a nie Adamowi, a nie mi blach z Rosji.
  
 

do 2105 jest w moskwie oryginał..

do 2102 figę znajdziesz, moze gdzieś po mniejszych miastach jeszcze cos by wygrzebał, ale to juz tylko osobiście.
Jak sklep istnieje w internecie to juz sprzedał.