Oma będzie miała siostrę :-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Żeby nie było - Oma zostaje jako klasyk. Na przyszły rok idzie do pełnej renowacji nadwozia. Mechanicznie wszystko jest już zrobione.
Zamówiona jest dzisiaj siostrzyczka - Octa RS w kolorze race blue
Trochę poczekam - auto będzie do odbioru w kwietniu 2015 (produkcja luty 2015).
Jak ktoś nie daje wiary w tak długi termin oczekiwania - zapraszam do salonów Skody.
To i tak najszybszy termin u dealera z Poznania.

  
 
Cytat:
2014-06-02 19:45:26, DeeJay pisze:
.." do odbioru w kwietniu 2015 (produkcja luty 2015). Jak ktoś nie daje wiary w tak długi termin oczekiwania - zapraszam do salonów Skody. To i tak najszybszy termin u dealera z Poznania..."


Jakby wszyskie dealery tak miały to by PL była jedynym krajem na świecie bez narkomanów

i nie mówi się .."do salonów" ..tylko .."Na salony"
  
 
To jak za PRL czekało się na odbiór samochodu.
  
 
Cytat:
2014-06-03 08:26:43, Ikarus260 pisze:
To jak za PRL czekało się na odbiór samochodu.



Talonu tylko brakuje
  
 
No spoko. Źle przeczytałem tytuł i myślałem że będziesz miał drugą córkę. A to tylko samochód....
  
 
Cytat:
2014-06-13 11:09:12, slayter pisze:
No spoko. Źle przeczytałem tytuł i myślałem że będziesz miał drugą córkę. A to tylko samochód....



To nic... Po takim komunikacie, zgadnij ile i jakich miałem telefonów
  
 
Cytat:
2014-06-13 19:37:17, DeeJay pisze:
To nic... Po takim komunikacie, zgadnij ile i jakich miałem telefonów

...
taaa..ja wiem! ja wiem!

telefony pt.

...." Gratuluję decyzji Michałku ...to kiedy mogę przyjechać pomóc Ci zrealizować plana ??? "....
  
 
Cytat:
2014-06-13 19:42:28, bogdan1 pisze:
... taaa..ja wiem! ja wiem! telefony pt. ...." Gratuluję decyzji Michałku ...to kiedy mogę przyjechać pomóc Ci zrealizować plana ??? "....



Niestety
Stare czasy odeszły... Teraz mogę o sobie powiedzieć, że mam branie, tylko wzięcia nie mam
  
 
Cytat:
2014-06-14 20:20:40, DeeJay pisze:
Niestety Stare czasy odeszły... Teraz mogę o sobie powiedzieć, że mam branie, tylko wzięcia nie mam


A mówiłem Pilnuj leczenia

za jakiś czas powinno być lepiej ...medycyna czyni tera cuda
  
 
Cytat:
2014-06-14 20:20:40, DeeJay pisze:
(...) mam branie, tylko wzięcia nie mam



Lat przybyło to i "robak" też już nie ten słabo się wije i ogólnie siakiś taki zmizerniały rybie się nawet pyska nie chce rozdziawiać.
  
 
Starość... Niedługo do burdelu będę szedł tylko się poprzytulać.
  
 
Cytat:
2014-06-15 19:33:19, DeeJay pisze:
... Niedługo do burdelu będę szedł tylko się poprzytulać..."


będzie bezpieczniej ..ale skoro już tak źle... proponuję wybrać brzozę ...i bezpiecznie i tanio ..no i na dodatek /podobno/ zdrowo
  
 
Podobno najgorsze z upokorzeń, gdy nawala korzeń
  
 
Cytat:
2014-06-02 19:45:26, DeeJay pisze:
.." Zamówiona jest dzisiaj siostrzyczka - Octa RS"...



Dzisiaj wpadł mi w ręce artykuł , że ten Twój cały RS nie ma prawdziwego dual sport wydechu jeno jego imitację! -końcówka z prawej strony to tylko niklowo-plajstikowy gadżet

Śmiech na sali
  
 
Cytat:
2014-06-22 18:44:57, bogdan1 pisze:
Dzisiaj wpadł mi w ręce artykuł , że ten Twój cały RS nie ma prawdziwego dual sport wydechu jeno jego imitację! -końcówka z prawej strony to tylko niklowo-plajstikowy gadżet Śmiech na sali



To akurat wiedziałem od zawsze. Imitacje występują w dużo droższych i bardziej prestiżowych autach.
Będę musiał z tym żyć.
  
 
Cytat:
2014-06-22 18:55:25, DeeJay pisze:
To akurat wiedziałem od zawsze. Imitacje występują w dużo droższych i bardziej prestiżowych autach. Będę musiał z tym żyć.



to akurat tylko w mercedesie...reszta producentów ciula dużo mniej

Zawsze będziesz się mógł chwalić, że masz takie same rozwiązanie wydechu co w E-classe nowej
  
 
Mikołaj zawita jednak wcześniej.
Informacja z dzisiaj - siostra Omy wchodzi na taśmę w 30 tygodniu br. Czyli jak dobrze pójdzie to w sierpniu lasencje będą już razem
  
 
Siostra oczekuje już na wyjazd do Polski W tym tygodniu pewnie będę miał foty
  
 
Cytat:
2014-07-28 17:25:47, DeeJay pisze:
Siostra oczekuje już na wyjazd do Polski.."



ciekaweeee...pewnie przez zieloną granicę poleci ...trochę bardziej pikantnie będzie
  
 
Cytat:
2014-06-22 18:44:57, bogdan1 pisze:
Dzisiaj wpadł mi w ręce artykuł , że ten Twój cały RS nie ma prawdziwego dual sport wydechu jeno jego imitację! -końcówka z prawej strony to tylko niklowo-plajstikowy gadżet Śmiech na sali



Dopiero teraz, ale sam się niedawno dowiedziałem.
Otóż ten "śmiech na sali" jest w RS TDi. W TSI dymi się z dwóch rur - tutaj akurat jest prawdziwy dual sport. Zatkało kakało ?