[K] Dings / wihajster / ten łon z przepustnicy :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Potrzebuję kupić (przyjąć) plastik który nakłada się na bolec zaznaczony na zdjęciu. Jest to bolec na który nakłada się czujnik położenia przepustnicy. Mój niestety połamał się tak, że posklejać się nie da, a nie wiem jak długo wytrzyma mój "patent" z blaszki

Jest to część przepustnicy, a nie czujnika, więc z nowym czujnikiem tego niestety nie dostałem.
Mój silnik to 1.8, nie wiem czy w 1.5 wygląda to tak samo.


[size=8]Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro[/size]


Pozdr.
  
 
A nie chcesz czasem zmodyfikować nieco dolotu i założyć kolektor dolotowy z lanosa?
Mam kompletny i oddam na dobrą Finkę
  
 
Cytat:
2014-06-25 14:32:17, kisztan pisze:
A nie chcesz czasem zmodyfikować nieco dolotu i założyć kolektor dolotowy z lanosa? Mam kompletny i oddam na dobrą Finkę



A przybędzie mi od tego koni?
  
 
Cytat:
2014-06-25 21:01:14, robertkaluza pisze:
A przybędzie mi od tego koni?


całkiem możliwie ..bo poprawia się sprawność zasilania ....nawet jeśli nie są to duże wartości ..to może i tak warto
  
 
A dużo z tym roboty? z jakiego silnika to jest?

Może się skuszę...
  
 
Z Nie pamiętam już, chyba z 1,5 lub 1,6; ale dolot w Espero jest identyczny.
Tak jak wspomniałem oddam za flachę, bo inaczej ląduje na złomie
  
 
Cytat:
2014-07-25 14:57:30, kisztan pisze:
Z Nie pamiętam już, chyba z 1,5 lub 1,6; ale dolot w Espero jest identyczny. Tak jak wspomniałem oddam za flachę, bo inaczej ląduje na złomie


Faceet!...tyle zwlekałeś z odpowiedzią , że Robert zdążył na urlop wyjechać ! ...i diabli wiedzom czy wróci , bo znowu między jakieś buszmeny Go wytargało
  
 
Jakie zwlekałeś?
Patrząc na to jak padają tu wypowiedzi, to okrągły miesiąc nie jest zwlekaniem

10 lat temu człek nie nadążał z czytaniem taki był ruch.
  
 
Cytat:
2014-07-30 20:57:38, kisztan pisze:
Jakie zwlekałeś? Patrząc na to jak padają tu wypowiedzi, to okrągły miesiąc nie jest zwlekaniem 10 lat temu człek nie nadążał z czytaniem taki był ruch.



Zdążyłem już wrócić z wakacji
Kolektor biorę, trochę się pobawię z esperakiem
Odezwę się na priv.

Pozdr.