Morphio"s Frankenstein - Strona 7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chociaż nie wiem czy khaki bardziej mi sie nie podoba z czarnymi pełnymi felgami







  
 
Już Ci pisałem, zmień dealera.
  
 
Albo chociaż dawkę zmniejsz o jaką połowę.
  
 
wat the fack ? nie ładne czy co ? mi się podoba i to jest chyba naj waż niej sze !! Szoko, czy ty z twoim projektem chociaż z etapu spawania wyjechałeś ? Emde, podaj rękę Szokoladowi i pisz wiersze bynajmniej, moje pojazdy jeżdżą cały rok i mają się dobrze zapodaję swoje pomysły a wy mi tu wyjeżdżacie z nie ćpaniem itp zamiast napisać nie ten kolor czy coś tam nie lubię
  
 
Oj, oj, oj. Ktoś tu ma okres? Ten pomysł z khaki i chujkami na dachu wygląda komicznie. Nie to, że nie ładnie, bo można takie cos pewnie zrobić, ale po prostu przesadziłeś. Nie wiem konkretnie z czym. Patrze na projekt i widzę przesade. Ta czerwona zdecydowanie wygląda lepiej. No i następna sprawa, klasyk moim zdaniem powinien być na ogromny, wysoki połysk. Mat nie pasuje. Tym bardziej utrzymanie auta w macie jest masakrycznie trudne.

Co do mojego projektu, to informuje :
Projekt nie polega tylko na robieniu auta, ale również na miejscu pracy. Ja mam plan kupna trzech garaży, wszystkie obok siebie. Wiesz jakie to trudne? Dwa obok siebie już mam, a z trzecim negocjuje. Na to wszystko potrzebna kasa, a garaż nie kosztuje tyle co komplet dobrych felg, ( a są tacy którzy mają problem z kupnem chociaż felg), potem musze wyburzyć ścianę między dwoma garażami, wzmocnić dach, zrobić posadzki, instalacje i td. Jeszcze nie zapominamy, że ja robie Picasso, które już prawie gotowe. Mam tez inne auta, które musze ogarniać w miedzy czasie. Dodatkowo, żona zrobiła mi niespodziankę i pukneła auto, które musze też zrobić. Więc, nie siedzę na dupie, pijąc piwo, tylko ostro zapierdalam.

A to dla przypomnienia jaki miałem zakres prac.



  
 
Stary wyluzuj, nitkt nie
twierdzi ze nic nie robisz ale na forum jestes 4 lata i tylko slyszymy o projektach, planach itp. Nie moja sprawa ale moze warto robic po kolei zamiast zaczynac wszystko naraz. Bo jak tak dalej pojdzie to 2102 zobaczymy gotowe w 2020 a trojke w 2025 roku.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
A co ja na wyścigach jestem? Spieszy mi się? Nie. Musze cos komuś udowadniać? Nie. Robie według swoich potrzeb i możliwości. Ale najważniejsze, że ROBIE. Nie jak większość, tylko gada. Powoli, ale do przodu. Następna rzecz, mam tez w tej chwili klasyka, którego już też zrobiłem. Ale to mój ukryty projekt. Więc, proszę mi tutaj bez wytykania, że moje projekty trwają 4 lata i nici z nich. Na nasz zlot w 2015 r właśnie nim przyjadę. A jak tam się miewa twoja 05? Bo coś też jakoś cicho w tym temacie.
  
 
Jeżeli chodzi o mojego posta to był oczywiście z przymrużeniem oka.
Pomysły Adama lubię a jego samego - bardzo szanuję.

Odnośnie "zielonego" projektu - dla mniej jest nawet, nawet tylko te "coś" (niestety nie wiem jak się fachowo nazywa) psuje cały efekt. I przez to nie spodobał mi się do końca. Jak dasz radę, wrzuć tutaj jeszcze raz bez tego "czegoś".

Lakier miałby być "wojskowy", matowy ? Hmm, modny, ciekawie może to wyglądać. Pierwszy przykład - Ladacznica naszego kolegi z Gdańska, Pepeza.



Robi super robotę od strony wizualnej tylko, że to jest... sedan i rajdówka. Sam jestem ciekaw jak to wyglądałoby na kombiaku.

Ale fajnie, że akurat to auto nie zostanie w serii. Ja już zacieram ręce na efekt końcowy.
  
 
Siema sąsiedzi... pozwolę sobie do Was z małym pytaniem bo już któryś raz z rzędu widzę u Was żaluzję tylnej szyby. Skąd Wy je bierzecie? Pożądam takiej... wprawdzie do 125p ale to jeden czort jeśli idzie o szybę.

Pozdrowienia
D
  
 
Była na olx
  
 
Cytat:
2014-12-31 08:29:38, SzokoLada pisze:
A co ja na wyścigach jestem? Spieszy mi się? Nie. Musze cos komuś udowadniać? Nie. Robie według swoich potrzeb i możliwości. Ale najważniejsze, że ROBIE. Nie jak większość, tylko gada. Powoli, ale do przodu. Następna rzecz, mam tez w tej chwili klasyka, którego już też zrobiłem. Ale to mój ukryty projekt. Więc, proszę mi tutaj bez wytykania, że moje projekty trwają 4 lata i nici z nich. Na nasz zlot w 2015 r właśnie nim przyjadę. A jak tam się miewa twoja 05? Bo coś też jakoś cicho w tym temacie.


05 krok po kroku sie robi. Jakbyś nie de zauważył - w tym miesiącu elektryka doprowadzona do porządku.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Ja jestem zadowolony z postępu swoich spraw, ale mogło być lepiej.

Natomiast wracając, do Adaśka, to chciał bym zauważyć, że samo auto w khaki jest może i Oki, ale na 100 % bez tych chujków na dachu. Tyle, że ja widzę to auto z bagaznikiem na dachu, a z tym khaki raczej to będzie się gryzło. Dlatego mój post z dealerem był napisany.
  
 
W sumie jakby się tak pobawić w jakimś programie to można temu modelowi zmienić szybko malowanie:



...wydrukować i skleić. Wtedy można oglądać i dumać, że wszystkich stron. Ale trzeba też mieć "trochę" czasu na takie zabawy.
  
 
w tym sęk że w tym programie, nie ma tego co by się chciało, on jest bardziej Pinp My Ride, wiem że te lotki na dachu ala EVO nie pasują, a bagażnika na dach tam nie znalazłem, poza tym nie mam lub nie znalazłem białych oponek czy szerokiej stali, ale cieszy mnie to że wywołałem burzę mózgów popracuję w wolnej chwili i może coś sensownego z tego wyjdzie
Szoko, weź się za samochód a nie za pojazdy
Furiosus, czasami pojawia się to na allegro a jak nie to do Bartixa uderz
  
 
czerwony perłą albo wiśnia metalik, tak też mi się podoba





co o tym myślicie ?
  
 
Całkiem, całkiem.
  
 
Ale lusterka tego typu zupełnie tutaj nie pasują, serio. Zobacz jak wygląda to z normalnymi, przy szybie. Maskę, dach i bagażnik widziałbym czarny.
  
 
A mi takie lusterka podobają się.
  
 
Mi generalnie też ale tutaj, w projekcie morphio nie ma ich chyba do czegokolwiek doczepić ( w przenośni, nie dosłownie ).

Natomiast w takim projekcie komponują się całkiem przyjemnie:

  
 
morphio dlaczego ty na kombi masz kartke sprzedam pasata?
Koleś do mnie dzwonił że widział lade w kombi na sprzedaż, mowie idz obczaj. Podobno nawet z Tobą gadał, albo z jakimś ochroniarzem

Co do auta to jest piękne no i z moich okolic ściągane