Morphio"s Frankenstein - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
bo czytać trzeba ze zrozumieniem
był i oczywiście spuściłem go na drzewo
  
 
Było tak że on tylko przejeżdżał obok i widział kartkę. W domu ogarnął dopiero że ja szukam łady
  
 
to ja goniłem po maszynę za szczecin a ty szukasz łady u mnie ?
  
 
Szukałem gdzie się tylko dało Kupiłem pod gdańskiem w końcu. Gdy Ty kupiłeś kombi to ja jeszcze o ładzie wtedy nie myślałem
  
 
no troche przesadziłeś bracie co prawda 7kę mam od 7 lat ale 4kę od 3 miesięcy
zanabyłem na olxie bagażnik na dach i kilka szpargałów od andysa a i nad kilkoma duperelami do motoru się zastanawiam, w temacie się dzieje
  
 
Bagażnik na dach też będę musiał jakiś wyrwać tanio i pomalować ładnie lub nawet pochromować
  
 
Cytat:
2015-01-12 12:22:22, kisiello pisze:
Szukałem gdzie się tylko dało Kupiłem pod gdańskiem w końcu. Gdy Ty kupiłeś kombi to ja jeszcze o ładzie wtedy nie myślałem


Nic nowego. Nie ma reguły - w różnym czasie, w różnych częściach Polski fajne Łady "wyskakują". Ja swoją aktualną Siódemkę kupowałem Kielcach, w promieniu 150km nie było wtedy nic ciekawego... Za kilkanaście miesięcy miałem możliwość kupienia fajnej 2106. W swoim mieście. Kumpel sprzedawał.
  
 
dzisiaj w końcu udało mi się nazbierac złomu żeby móc za fryko zważyć maszynę co prawda zdjęcie z pełnym bagażnikiem ale po wyładowaniu i z połową baku wyszło 1040kg czyli potrzebuję jakieś 100-120 koni żeby była dobra proporcja masy do mocy



natomiast za kasę ze złomu zanabyłem sobie zestaw do centralnego zamka , montaż już wkrótce



jak bagażnik do mnie dotrze to zdecyduję czy taki zostanie czy do piachu a potem w farbę proszkową, ocynk czy do chromu
  
 
kolejny gadzet zamontowany teraz trzeba kupić drewniane listewki, zabejcowac i zabezpieczyć i na stelaż przykręcic ramka poszła do piachu i na czarny mat proszkiem trysnięta, mocowania w fabrycznym ocynku wypolerowane

  
 
Całkiem ładnie.
  
 
Wydaje się jakby trochę za krótka.
  
 
Podoba mi sie ten projekt, ale faktycznie bagażnik powinin byc dłuższy. Dziwnie to teraz wyglada.
  
 
lepiej wygląda bagażnik na cały dach:







[ wiadomość edytowana przez: bartixr dnia 2015-01-23 14:31:24 ]
  
 
Cytat:
2015-01-23 13:26:44, Leszek_Gdynia pisze:
Podoba mi sie ten projekt, ale faktycznie bagażnik powinin byc dłuższy. Dziwnie to teraz wyglada.



Przerabiałem ten temat już z Adamem, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi to co ma.
  
 
A tam. Dobrze jest, to nie auto na Camel Trophy.
  
 
A mi się podoba ten krótki bagażnik. Nie wiem czemu ale bardziej mi leży niż ten na cały dach.
  
 
Zwłaszcza, że cały pogięty...
  
 
Cytat:
2015-01-23 19:46:13, Cezary_84 pisze:
Zwłaszcza, że cały pogięty...



Pogięte? To sznurek.
  
 
ależ dziewczyny najważniejsze że się właścicielowi podoba
  
 
dzisiejszy update z wysokością zawieszenia



bagażnik też przestawiłem odrobinę do przodu na 99% alu zderzaki wylatują polerowałem dzisiaj trochę tylny i bez zabezpieczenia tego lakierem po polerowaniu się nie obejdzie a nie chce mi się poza tym przymierzyłem tylny zderzak z siódemki i muszę przyznać że wygląda obiecująco ale roboty trochę z tym będzie bo jest inny rozstaw otworów i mocowań na zderzaku