Morphio"s Frankenstein - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moja nowa gałka zmiany biegów na chromowanym drążku
koszt 12,50 plnów i 20 minut pracy


  
 
Podoba mi się, myślałem o takim samym modzie u siebie.
  
 
A ja widział bym inny kolor. Czerwony, żółty i td, bo i tak jest ponuro w aucie.
  
 
4 pro też mi sie taka marzy
  
 
w InterSport'cie sprzedają na sztuki, każdą polecam
  
 
Cytat:
2014-12-15 13:10:51, morphio pisze:
w InterSport'cie sprzedają na sztuki, każdą polecam



A co tam sprzedają na sztuki?
  
 
bile Szoko, bile
  
 
Sam wierciłeś??
  
 
a jak wsadziłem do mocowania, najpierw 3mm, potem 5mm na koniec 8mm i gwintownik M10, na drążku poprawiłem gwint na M10 i montaż ot cała filozofija a jaka przyjemność w trzymaniu, kóla jast duża i poręczna, ideajnie pasuje na dłoń i fajnie się prazentuje, oczywiście do wyboru do kolory bo jest ich przecież 16 różnych - 7 kolorów w tym całe lub połówki, czarna i biała - i każdy może sobie zamontowac co lubi
  
 
Szoko muszę przyznać, znakomita robota!
Dasz jakiś link do sklepu gdzie kupiłeś ta bile? Nie ma bata robię taki sam mod do swojej ósemki bila z modelem będzie pasowała
  
 
Proszę bardzo co ciekawe, jak zadzwomisz na 0 800 czyli info linię, Pani powie ci czy w twoim sklepie jest ta, którą chcesz i za ile i ile
  
 
Super sprawa ! Taka Only Dropped'owa.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
I to jeszcze do kompletu.

KLIK1

KLIK2

KLIK3

KLIK4

KLIK5

KLIK na zakonczenie listy, zeby bylo smiesznie.
  
 
Szoko, muszę przyznać z całą stanowczością że mamy odmienne gusta a im bliżej końca roku tym bardziej jesteś irytujący
  
 
tak sobię myślę że być może zanabędę bilę nr 4, bo pasuje do modelu no i juz nie będzie tak ponuro w samochodzie (i wszyscy będą szczęśliwi) jeśli mi się spodoba to 8 będzie do pogonienia
  
 
Morphio, mamy my na pewno inne poczucie humoru.
  
 
Jakbyś poganiał ósemkę to napisz mi
  
 
Cytat:
SzokoLada pisze: Morphio, mamy my na pewno inne poczucie humoru.

Szokolad, i całe szczęście
  
 
pobawiłem się w 3dtuning i takie coś mi wyszło chociarz nie umiałem dobrać takiego koloru jaki chciałem i felg, ale ogólny zarys mniej więcej wyszedł







  
 
No wygląda super, kibicuję bo efekt może miażdżyć.