[126] brązowy Bambino

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Otóz jestem wlascicielem Fiata 126 z roku 1983 o nazwie BROWN. Byla to wersja exportowa glownie na rynek niemiecki.

Chronologiczna fotorelacja:

Zjecie z aukcji na allegro bo tam go upatrzyłem. Wylicytowalem go za cale 499zl. Z zakupu jestem bardzo zadowolony gdyz technicznie i blacharsko jest niemal nie do zarzucenia.




Zaraz po kupnie zalozylem mu zderzaki chromowane z racji fascynacji klasykami i porobilem pare fotek.






Po kupnie pojezdzilem troche i przyszedl czas zabrac sie za niego i poprawic jego wyglad.




Dorwałem tez dzieki Daverallymaniakowi piekna brazowa wykladzine.



pozniej cudem wpadly mi w rece orginalne fotele bo brakowalo ich niestety


i wnetrze jest juz niemal kompletne i prawie jak w prospekcie




W tej chwili maluszek zimuje w moim domu na wsi, jest mu cieplo i sie nie psuje










Przez zime zbieram rozmaite czesci i powoli juz przygotowuje sie do wiosennego remontu calego maluszka.








[ wiadomość edytowana przez: bartong44 dnia 2007-01-08 15:49:47 ]
  
 
bleee...
żadnych spojlerów i te zderzaki załóż szerokie i dyfuzor pod nie no i koniecznie zmień te lampy z tyłu na Leksusy bo te to jakaś kwadratowa chała, podjedź to warsztatu gdzie się zajmują Kar TjuniNgiem to ci to fajnie zrobią...


to taki żarcik w stylu tjunerskim

A tak na poważnie to kozak malec a kolor przezajebisty
  
 
zżera mnie zazdrość
  
 
brzydal jako zabytek no to fajne autko ale jak na codzien to brzydal ze wzgledu na kolor
  
 
kolor wlasnie jest mega!! maluch jest genialny i oryginalny

a ptrzac na te foty czuje to co pisze gumbas ZAZDROŚĆ!!
  
 
Wypasik, ale dostaniesz jak możesz maluszka wyprowadzać w deszcz kiedy ten silniczek będzie piekny


EDIT: zapomniałem napisać: Kupka rządzi

[ wiadomość edytowana przez: Yankee dnia 2007-01-08 22:53:25 ]
  
 
yankee ja tam snieg widze nei deszcz...
  
 
ale na aucie już był deszcz bo śnieg się stopił
  
 
Pany, ja go ratowalem przed tym sniego deszczem chowajac go do garazu
  
 
no mnie siem na p4 widzi,tylko nie wiem co do gleby jak bedzie lepiej..ale skoro u MadDogga działa i wygląda to czemu nie..tymbardziej na poszerzkach
  
 
Tak jak Krzysiek napisał, P4 i listwy oraz pasek powinny wrócić, lekka modyfikacja zawieszenia też nie zaszkodzi Po za tym to ciesz się piękną wersją, bo naprawde jest czym
  
 
bo dziewczyny lubia w braz...
 
 
bartong kupiles juz zarowki do tych japonskich halcow?
  
 
tam wchodza zwykle H3, wiem bo u mnie juz takie siedza
  
 
brakuje plastiksów z przodu i tyłu i przez to wygląda jak wieeeelka kupa
  
 
poczekaj do wiosny
  
 
A zagłówków to do tych fotelików nie ma?
  
 
To jest wersja bezzagłówkowa A same żarówki H3 kosztują tyle co komplet halogenów
  
 
Nice !!!
Koniecznie szukaj znaczka "Polski Fiat"
  
 
A ten malec miał na wyposażeniu takie halogeny? czy to bedzie dodatek od ciebie (wiecie o co mi chodzi?)