Spotkanie w Bydgoszczy!!!! - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A Mopej Ty z kolei skąd jesteś?
  
 
Też Fordon... Przyjedziemy razem z Sajmonem (Simon-cool)
To jak można już sie deklarować na przyjazd?

JA BEDE
  
 
Heh! Ja też
Postaram sie załatwic cyfroofke!
To jak chłopaki jedziemy?
Umawiamy sie w jakoś? Czy poprostu na 11:00 na placu tak jak chłopaki z FSO?
  
 
Słonio sie chyba załamał... Chciałeś popołudniu, a tu sobie wymyślili na 11:00...
To kto przyjedzie?
  
 
hmmmm pewnie bede ale pogoda zdecydowanie nie ta co powinna byc i na zimowkach trzeba przyjechac i gdzie to ma byc tak dokladniej, po ktorej stronie mostu i bedzie mozna tam poszalec czy tylko postac?????
  
 
Na dzień dzisiejszy jestem mimo tej zabójczej godziny , aha Ziembi trzeba się umówic u mnie pod garażem wyjedziemy razem i jeszcze jedno Simon napisz w miare dokładnie jak tam dojechac .
  
 
Na dzień dzisiejszy jestem mimo tej zabójczej godziny , aha Ziembi trzeba się umówic u mnie pod garażem wyjedziemy razem i jeszcze jedno Simon napisz w miare dokładnie jak tam dojechac .
  
 
To jest na placu przy grzegu Wisły! (Na waszym brzegu) Tzn jak jedziecie z Torunia to przed mostem (za Petrochemią) jest skręt w prawo - tam skręcacie i jeśli dobrze kojaże to pierwsza w lewo! Potem prowadzi was do miejsca ścierzka... tyle, że to jest po lewej stronie mostu! Tu masz mapke: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=37970&c=3&f=12
Chłopaki z the fiat and the furious też planują sie podłączyc
  
 
Noo jak jedziemy od was, to za tą 2 Petrochemią
Na tej mapce widać wszystko dkoładnie!
  
 
I wszystko jasne
  
 
1. Myślę, że Konri mógłby dać baner na klubowej. Kondrad da się to załatwić?

2. Hmm... wszyscy z Fordonu. To może jeszcze popytam się ludzi z FSO AK, może od nich ktoś jest przynajmniej z centrum (żeby jechać nie dwoma, a jednym środkiem komunikacji miejskiej). No a jak nie to trudno - będę musiał dwoma pojechać (autobusem i tramwajem)

3. Simon mówił też o fotkach - ja może też się postaram o przyniesienie cyfraka (ale nie obiecuję). Zobacze czy dziadek mi pożyczy, jeżeli nie, to niestety nie będę mógł.
  
 
Ja również serdecznie zapraszam kolegów Ładnych na spocik.Trzeba się integrować z bratnimi klubami
Do zobaczenia w niedzielę!!
PS.Mily-ja niestety również z Fordonu
Proponuje dogadać się z Jeff_Colby lub Race_D w kwestii dojazdu
  
 
Ho ho, widzę że tu szybko rosną posty ostatnio, a nie było tak krótko .
Cytat:
2004-02-10 18:52:44, kaovietz pisze:
(...) Proponuje dogadać się z Jeff_Colby lub Race_D w kwestii dojazdu


Właśnie w tej sprawie chciałem coś napisać. Ja się przykulam, tylko jak zwykle nie wiem czym. Jeśli jednak będą to prywatne 4 kółka to nie ma problemu, możesz zabrać się ze mną. Jeśli brok wytrzyma zalanie układu chłodzenia, autko odpali jakoś po długim postoju, wróci ładowanie i ogólnie będzie dobrze to jedziemy Kantem! W przeciwnym razie to chyba znów o połowe mniejszym (silnik) CC . Tak czy inaczej możemy się jakoś ustawić na priv'ie (jak masz GG to daj mi numer albo komórke).

pozdro
Race
  
 
Cytat:
2004-02-10 14:52:40, mily_byd pisze:

3. Simon mówił też o fotkach - ja może też się postaram o przyniesienie cyfraka (ale nie obiecuję). Zobacze czy dziadek mi pożyczy, jeżeli nie, to niestety nie będę mógł.



To sie lepiej postaraj... też chciałem pożyczyć od kumpla, ale mu podpipszyli i lipton... Ale jeszcze popytam...
  
 
Cytat:
2004-02-10 21:36:48, Simon-cool pisze:
Cytat:
2004-02-10 14:52:40, mily_byd pisze:

3. Simon mówił też o fotkach - ja może też się postaram o przyniesienie cyfraka (ale nie obiecuję). Zobacze czy dziadek mi pożyczy, jeżeli nie, to niestety nie będę mógł.



To sie lepiej postaraj... też chciałem pożyczyć od kumpla, ale mu podpipszyli i lipton... Ale jeszcze popytam...


Jeżeli chodzi o mnie to chyba też dupa blada. Mama mi robi problemy i chrzani mi, że takich wartościowych przedmiotów się nie pożycza. Takie pieprzenie, przecież dziadek to bliska rodzina i tutaj powinno się mieć pełne zaufanie.
No ale z drugiej strony fakt, że jak spotkanie będzie nad Wisłą, to aparat mógłby czasem niechcący wpaść do Wisły .

A tak poważnie mówiąc to trudno - trzeba będzie porobić zwykłym i potem walnąć najwyżej skana.
  
 
Ja będę wyposażon w aparacik i Ładzianek na pewno nie oszczędzę
  
 
Jeśli wszystko pójdzie dobrze to jednak zajadę na ten spot! Udało się zamienić dyżur. Trochę mi wstyd bo pewnie nie zdążę umyć blach...
  
 
Toruń też będzie wyposażony w cyfraka. Jednak to nie najważniejsze. Chciałem się zapytać, o której godzinie będzie wyjeżdżała Toruńska ekipa - tzn gdzie i skąd =) Możnaby pojechać zorganizowaną grupą =)
  
 
Może być 10:30 powinno wystarczyć na spokojną jazde teraz pytanie gdzie w centrum , rubinkowo a może wylot na Bydgoszcz stacja BP na wysokości stadionu APATORU pasuje . Jak tak to jestesmy wstępnie umówieni , gdyby coś się komus stało drugi czeka powiedzmy 15 min maks .
  
 
Może być 10:30 powinno wystarczyć na spokojną jazde teraz pytanie gdzie w centrum , rubinkowo a może wylot na Bydgoszcz stacja BP na wysokości stadionu APATORU pasuje . Jak tak to jestesmy wstępnie umówieni , gdyby coś się komus stało drugi czeka powiedzmy 15 min maks .