Spotkanie w Bydgoszczy!!!! - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byłem przez chwilę na spociku z Kubą i trochę zmarzliśmy, ale tylko trochę.
Nie było mojej łady po w piątek trzynastego odebralem ją od mechanika i parę godzin później znowu stała w warsztacie.
Niestety uszczelka nie chwyciła jak trzeba i muszę kombinować następną. Łada Slonio z Torunia coraz piękniejsza, a Ziembi to też prawdziwy fanatyk Takich nam w Klubie trzeba! Nalepka klubowa na szybie bydgoskiej łady też świadczy o prawdziwym zaangażowaniu!!!
No i Miły był na miejscu, mam nadzieję , że koledzy z FSO nie przekabacą go na swoją stronę.
Fiat 132 to piękna maszyna i od razu z 2000DOHC.
  
 
Ulubieniec publiczności
  
 
Leszek, ale o którego z tych trzech Panów z FSO AK Ci chodzi? Nie bardzo kojarzę, wiem tylko, że ja na tym zdjęciu to przypadkowo. Więc który z tych trzech jest ulubieńcem i niby dlaczego? A może Ty mówisz nie o klubowiczach, tylko o którymś z tych dwóch Poldków co są na zdjęciu?? . Kurde, co one w sobie mają, że mówisz o nich "ulubieniec publiczności"?
  
 
Skromny jest nasz kolega

Ale wracając do tematu - cieszę sie że w sąsiednim wojewódzctwie też sie coś ruszyło.

PS. A naklejka jest naprawde wypasiona.
  
 
Dzięki. Ciesze się że wszystkim podoba się moja "skromna" naklejka.
Dumnie worze ją na tylniej szybie mojego pięknego auta.

pozdrawiam Mopej
  
 
Spocik uważam za udany mimo tego że zmarzły mi stopy ,i mam nadzieje że spotkamy się jeszcze w tym gronie razem z FSO , F&F i TRAMPKAMI lecz ta razą w Toruniu . Paweł dziekuje za komplement w imieniu ładnej a co do wachaczy to robiłem je tydzień po zlocie w Sulejowie , ale tak i tak na następnym zlocie LKP będzie stała i ładnie wygładała , mimo waszej pomocy raz mi wystarczy
  
 
Hehe, no było fajowo. Ja się tradycyjnie spóźniłem, ale tylko troche - problemy z porozumieniem . Poza faktem, że przez ~30km zniknęło mi prawie 10l zupy (czego do dziś nie rozumiem) to było nieźle. Szkoda tylko, że śnieg tak szybko stopniał i w swojej nowej formie zaatakował całe moje trampki . Gdyby ktoś nie wiedział który to ja - to ten co ciągle coś pod maską grzebie w dżinsowej kurtce .
Mam nadzieje że za miesiąc w Toruniu będzie jeszcze okazja do poślizgów. Spotkanie koniecznie na poligonie! Prawdopodobnie przybędę w końcu własnym pojazdem do "Piernikowa" i w dodatku zagazowanym... Kto wie, może w bagażniku przywiozę DOHC .
  
 
Cytat:
2004-02-16 18:32:39, Race_D pisze:
Hehe, no było fajowo. Ja się tradycyjnie spóźniłem, ale tylko troche - problemy z porozumieniem .


To dotyczy akurat mnie, za co sorki wielkie jeszcze raz. Gupio wyszło, bo nagle rodzice zmienili plany i mnie zawieźli, a już nie dało rady, żeby do Ciebie dryndnąć, bo komóra była rozładowana. Także sorki za problem. Jeszcze raz dzięki za podwiezienia spowrotem.
Cytat:
Mam nadzieje że za miesiąc w Toruniu będzie jeszcze okazja do poślizgów. Spotkanie koniecznie na poligonie! Prawdopodobnie przybędę w końcu własnym pojazdem do "Piernikowa" i w dodatku zagazowanym... Kto wie, może w bagażniku przywiozę DOHC .


Ja mam nadzieję, że już będę miał wtedy rower i do "piernikowa" będę zapierniczał na rowerze właśnie.
Race, bo Ty zastanawiasz się czy zmienić samochód, czy robić ten, co teraz masz - to może se kup ładę?
  
 
Zapraszam doRELACJI na stronie FSOAK.Jest też troszkę FOTEK
  
 
Cytat:
2004-02-16 22:37:48, mily_byd pisze:
(...) Race, bo Ty zastanawiasz się czy zmienić samochód, czy robić ten, co teraz masz - to może se kup ładę?


Eeee, bez szans Zależy mi na klasycznym wyglądzie . Ładziankę to sobię kupie kiedyś w przyszłości, jak już zarobie trochę kasy, będę miał lepsze autko do normalnej exploatacji i będę budował "prawdziwą rajdówkę", tylko do rajdowania .
Ale Ty jeszcze masz sporo czasu żeby się przekonać do Kantów i mieć "furious auto" .
  
 
Cytat:
2004-02-17 20:56:37, Race_D pisze:
Eeee, bez szans Zależy mi na klasycznym wyglądzie . Ładziankę to sobię kupie kiedyś w przyszłości


No to Race kup sobie coś takiego jak ja - chyba ma wystarczająco klasyczny wygląd
Pozdrawiam
Andrzej
  
 
Cytat:
2004-02-15 20:53:55, Grzegorz2107 pisze:
No i Miły był na miejscu, mam nadzieję , że koledzy z FSO nie przekabacą go na swoją stronę.


A w tej kwestii, to chyba właśnie my będziemy musieli liczyć na to, że to Pan nie zostanie przekupiony przez FSO AK. No bo przecież mogą wykorzystać to, że łada Panu siadła i będą np. próbowali namówić na zmianę samochodu z łady właśnie na FSO. No teoretycznie może tak być nie?
  
 
Cytat:
2004-02-17 22:47:55, mily_byd pisze:
Cytat:
2004-02-15 20:53:55, Grzegorz2107 pisze:
No i Miły był na miejscu, mam nadzieję , że koledzy z FSO nie przekabacą go na swoją stronę.


A w tej kwestii, to chyba właśnie my będziemy musieli liczyć na to, że to Pan nie zostanie przekupiony przez FSO AK. No bo przecież mogą wykorzystać to, że łada Panu siadła i będą np. próbowali namówić na zmianę samochodu z łady właśnie na FSO. No teoretycznie może tak być nie?




W FSO robiono warszawy i garbuska sprzed 1955 roku to jest najbliższa mi maszyna z tego klubu...No chyba , że jakiś fiat 132p , zastava 1100p ( chyba też montowane na Żeraniu?) Kant MR(właściwie każdy z biegami w podłodze i kasetowymi klamkami) czy polonez (poza wersjami 2 drzwiowymi) to jednak auta bez charakteru
  
 
Cytat:
Kant MR(właściwie każdy z biegami w podłodze i kasetowymi klamkami) czy polonez (poza wersjami 2 drzwiowymi) to jednak auta bez charakteru

No,no,no!! Protestuję! Że niby kanty nie mają charakteru??Mają,i to czasem wyjątkowo wredny i złośliwy
  
 
Cytat:
2004-02-18 10:03:29, kaovietz pisze:
Cytat:
Kant MR(właściwie każdy z biegami w podłodze i kasetowymi klamkami) czy polonez (poza wersjami 2 drzwiowymi) to jednak auta bez charakteru

No,no,no!! Protestuję! Że niby kanty nie mają charakteru??Mają,i to czasem wyjątkowo wredny i złośliwy



Kaovietz! Ja musze tak mówić, bo jeszcze ktoś uwierzy , że mam zamiar zdradzić ładę i gotów pomyśleć, że zmądrzałem!!!
  
 
Cytat:
2004-02-18 01:10:39, Grzegorz2107 pisze:
(...) Kant MR(właściwie każdy z biegami w podłodze i kasetowymi klamkami) czy polonez (poza wersjami 2 drzwiowymi) to jednak auta bez charakteru


To co w takim razie powiedzieć o 2107? .
Andrzej, Twoja jest dla mnie zbyt klasyczna . Po prostu wersje z prostokątnymi reflektorami wydają mi się być zbyt "nowoczesne" z wyglądu. Nie mniej jednak bardzo mi się podobają, szczególnie w wersjach Lotus'a lub VFTS (czy jak to tam z tymi literkami). Ale DF ma w sobie "to coś" co mnie wciąga. Może to podwójne przednie reflektory, może kierunki MR'owskie lub właśnie kasetowe klamki czy kaształt oblachowania - sam nie wiem dobrze co.
IMHO nie byłoby nawet sensu próbować przeciągnąć kogokolwiek z nas na "druga stronę", gdyż wydaje mi się, że każdy posiadacz klasycznego "trójbryłowca" wie czego chce i jeśli zmieni auto to raczej z własnej woli a nie pod wpływem sugestii innych osób.
OK, temat ostatniego spotu w Bydzi uważam za zamknięty, podobnie jak "kto kogo na co namówi" . Trzeba by teraz zainteresować się spotkaniem w grodzie Kopernika, tam można będzie dokończyć dyskusję na interesujące tematy.
Nie wiem czy będziemy kontynuować ten wątek czy założymy nowy (zależy jakie macie tu ustalenia na forum) więc pozostawiam to stałym bywalcom. Na pewno będzie tradycyjnie jak na każdy nowy spot osobny temat na FSO AK. Jeśli będziemy ten wątek tutaj kontynuować to należałoby zmienić tytuł na coś z "Kuj-Pom". Ale jak pisałem nie orientuje się jeszcze zbyt dobrze tutaj więc niech ktoś z tubylców się tym zajmie.

Pozdro 4 all RWD
Race

=========
Edit:
Wspomniany wyżej temat już jest, o planach spotowych mozna poczytać >> TUTAJ <<, oczwiście gorrrąco zapraszamy.
=========


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2004-02-21 11:41:21 ]
  
 
Panowie, dzisiej zaniosłem swoje zdjęcia ze spociku do wywołania, zrobią mi na wtorek, ja potem jeszcze będę musiał zrobić skan, także w przyszłym tygodniu będą.
Konri, jak by było można, to na naszą klubową daj też zdjęcia z naszego spociku zrobione przez kolegę z klubu fiat&furious. Oto linek do tych zdjęć:
kliknij tutaj