Błąd PO 488 toyota d4d

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam czy ktos miał problem z błędem po488 w toyocie 2.0 116 KM d4d.
mam juz nowy egr i przepustnice i wciaz tak samo. przy naglym przyspieszaniu szrpnie i wyskakuje ten bład.prosze o pomoc
  
 
Cytat:
2014-11-28 22:05:07, slaw283 pisze:
Witam czy ktos miał problem z błędem po488 w toyocie 2.0 116 KM d4d. mam juz nowy egr i przepustnice i wciaz tak samo. przy naglym przyspieszaniu szrpnie i wyskakuje ten bład.prosze o pomoc


Jaki samochod z którego roku?

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
corolla 2004 r. jak ugryzc ten problem szanowny Bigelektronie?
  
 
Witam corolla 2004r.E12 przed liftem
  
 
Cytat:
2014-11-29 19:23:31, slaw283 pisze:
Witam corolla 2004r.E12 przed liftem


Znaczy silnik 1CD ...Skoro wymieniles już przepustnice i EGR to zaweziles sobie problem do instalacji el.
Gdyby wierzyc opisowi kodu wg Toyoty to chodzi o obwod glownej przepustnicy i fully open switch .Ale ja bym sprawdzil tez obwod zaworu egr.
Zdejmij wtyczke z EGR i glownej przepustnicy-ta ma chyba nawet osobna wtyczke 2pinowa na fully open switch i druga na pozycjoner i silnik lub odwrotnie.Na wszelki wypadek zdejmij wszystkie wtyczki i na wlaczonym zapłonie dokonaj pomiarow na każdym pinie w stosunku do (+) i do(-)
Na każdym powinno wyjść jakies realne napiecie typu 12 lub 5V lub jakies inne ale stale nie zmienne.Kabel na którym nic nie będzie ani do plusa ani do minusa jest urwany w wiązce.
Wtedy odepniesz wiazke od kompa za schowkiem wyciągniesz ja do komory silnika rozprujesz wiazke na odcinku25cm gdzie pracuje na zginanie pomiędzy wieszakiem na silniku a wieszakiem na scianie grodziowej pociągniesz za kazda zyle z osobna i ktoras ci zostanie w rece.Zrobisz wstawke tak aby lutowanie nie przypadalo na odcinku gdzie wiazka pracuje bo znowu się przelamie.Nad pompa HP tez czasem się lubi przelamac.
owocnych poszukiwan zycze.


-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2014-11-29 19:56:49 ]
  
 
dziekuje.sprawdze.mam jeszcze jeden problem jeden z wtryskiwaczy ma korekcje 2.2pozostale w normie, jak go reanimowac?
  
 
Cytat:
2014-11-29 20:15:04, slaw283 pisze:
dziekuje.sprawdze.mam jeszcze jeden problem jeden z wtryskiwaczy ma korekcje 2.2pozostale w normie, jak go reanimowac?


Jeżeli po nocy dobrze odpala nie stuka i nie kopci to nie ruszac.Jeżeli zbliza się do 200tys przebiegu wymienić podkładki pod wtryskami

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer