Rav4 2008 rok 2,2 136 KM; CZy to dobry wybor ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, Sznowni koledzy trafia mi sie rav 4 z silnikiem 2,2 136 KM - salon Polska przebieg 100 tys, wersja prestige.
uzywane przez kobiete. kupuja nowa rav4 a stara idzie w rozliczeniu..

nie znam sie na tych silnikach dlatego osmielam sie zapytac o fachowa opinie na temat tej jednostki. wyczytalem ze jest na lancuchu, ale ponoc slaba jak dla tej masy samochodu.
za to ponoc najmniej awaryjna i czy to mozliwe ze nie ma tam jeszcze dpf ?
nadmienie ze nie jestem rajdowcem i zapewne duzo bedzie jezdzila moja zona.
rocznie robimy kolo 20 tys.

ja do tej pory mam rav4 II genercji 2.0 VVTI. - jesetm zadowolony i szukam drugiej ravki.

z gory dzieki za pomoc i opinie
pozdrawiam
radosny_w




[ wiadomość edytowana przez: radosny_w dnia 2014-11-12 20:37:43 ]
  
 
Cytat:
2014-11-12 20:37:06, radosny_w pisze:
witam, Sznowni koledzy trafia mi sie rav 4 z silnikiem 2,2 136 KM - salon Polska przebieg 100 tys, wersja prestige. uzywane przez kobiete. kupuja nowa rav4 a stara idzie w rozliczeniu.. nie znam sie na tych silnikach dlatego osmielam sie zapytac o fachowa opinie na temat tej jednostki. wyczytalem ze jest na lancuchu, ale ponoc slaba jak dla tej masy samochodu. za to ponoc najmniej awaryjna i czy to mozliwe ze nie ma tam jeszcze dpf ? nadmienie ze nie jestem rajdowcem i zapewne duzo bedzie jezdzila moja zona. rocznie robimy kolo 20 tys. ja do tej pory mam rav4 II genercji 2.0 VVTI. - jesetm zadowolony i szukam drugiej ravki. z gory dzieki za pomoc i opinie pozdrawiam radosny_w [ wiadomość edytowana przez: radosny_w dnia 2014-11-12 20:37:43 ]


Jak był serwisowany to sprawdz przed zakupem czy wszystkie przeglądy były w ASO jeżeli tak to kup i olej zmieniaj w ASO aby utrzymać przedluzona gwarancje Toyoty na silnik.Jezeli brakuje przegladow to odpuść sobie.Toyota wymaga minimum wymiane oleju silnikowego co 30 tys.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
dzieki odpuscilem ....

pozdrawiam.