Łada 2107 Jekaterina - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Najlepiej daj białą felge.
  
 
Co ty za łańcuchy wozisz w bagażniku?
Zgadzam się z Szoko, felgi na biało, będzie taniej i lepiej niż te beznadziejne dyplomatki.
  
 
Koniec sezonu niestety zbliża się wielkimi krokami, auto przejechało w tym roku niecałe 1000 km czyli niedużo i pora aby zapadło w sen zimowy(no może jeszcze ewentualnie jakaś przejażdżka przy lepszej pogodzie).
No i mała sesja zimowa aby zaprezentować "nowy image" Jekateriny.



















A do tego taki mały niezbędnik zlotowy złożyłem.



  
 
Koła wyglądają lepiej, natomiast reszta średnio mi się podoba ale to Twój samochód i Tobie ma się podobać. Co tam się dzieje na prawym, przednim błotniku? Będzie rost?

[ wiadomość edytowana przez: felype dnia 2015-10-20 09:15:24 ]
  
 
Tak, w planach jest rost. Na razie nie dużo a później to się zobaczy.
  
 
O cholera, roost. Mnie zawsze szkoda auta. Osobiście uważam, że klasyk powinien być na wysoki połysk. A ta rdza już będzie raczej nie odwracalna. Auto w zasadzie idzie na straty. Rozumiem, że w Ameryce jest taka moda, ale tam też jest inny klimat i auto tak szybko nie zgnije. Nie wiem czy dobrze robisz, czy dobrze obrałeś kierunek, ale to twój samochód i robisz z nim co chcesz.
  
 
Według mnie jak już chcesz iść w rosta to lepszym (ale niestety dużo droższym) rozwiązaniem jest namalowanie rdzy airbrush'em:

  
 
Przy takim stylu obowiązuje zasada "albo grubo albo wcale" więc... jedziesz dalej.

PS: www.youtube.com/watch?v=Lv_1968SYWM

...czyli przy stylu rat lub rost lepiej nie szukać żadnych kompromisów. Wtedy jest najlepiej.
  
 
Widziałem ten film, póki co zbieram graty aby to był rost, jakby komuś zalegał jakiś komunistyczny szmelc chętnie przygarnę Ostateczna wizja i tak wyklaruje się dopiero podczas tworzenia.
Natomiast lakieru z całego auta póki co nie zamierzam ściągać, jeden może dwa elementy w rdzy a resztę to się zobaczy.
W zimę będę działa bo na razie nie mam za bardzo czasu.
  
 
Wystarczy, że trochę pojeździsz w zimę to na wiosnę będziesz miał pięknego rosta