[s] 126p kjs, rally sprint itd..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Sprzedam Maluszka przygotowanego do startów w KJS, rally sprint i innych sportowych imprezach.
Auto zakupione początkiem 2014r i po półrocznym grzebaniu wkońcu wyjechał. Co zrobione i o czym mowa?!

Polski Fiat 126p EL SX'97

Buda:
- Auto wyspawane, wszystkie łączenia wzmocnione
- Rozpórka przednia
- wzmocnienia pod mocowanie pasów
- zmieniony kolor z zielonego na biały (co ważne nie jest to Kit Car^^, nigdy nie dzwoniony, bez stłuczek)
- konserwacja podwozia i profili
- odchudzony ze wszystkiego zbędnego, wlot z kratki bocznej, półka znad silnika out
- 5x poliwęglan (z fakturką do wglądu)
- boczne wloty st
- zapinki przód, tył
- pleksja w miejscu boczków przód drzwi, tył
- zamontowana kapliczka na ori wiązce + przełączniki typu rally (hehe), stacyjki brak.
- naba + kiera z odsadzeniem.
- 1x kubeł + pasy 4pkt 3"
- chromowane wycieraczki
- obrotomierz lumel ms2
PODWOZIE:
- resor zregenerowany + sklepany na 10cm + dołożone 1pióro
- amorki przód - nowe tylnie (nie wiem co to "made in japan")
- amorki tył - hipolki (średnio twarde, dobrze jadą na asfalcie jak i szutrze i dziurach)
- spręzyny tył obcięte o 3/4 zwoja
- zwrotnice zregenerowane, nasmarowane
- ukł hamulcowy, przewody elastyczne, miedziane, cylinderki - zakupione co było trzeba nowe
- wszystkie elementy zostały pomalowane, zabezpieczony.
- szybki skręt
- nowe wachacze tył

Silnik
- seria na niebieski nanoplexie
- breda nówka półroczna
- no nowym oleju
- jeżeli sąsiad nie podkradnie to mam dobrze porobiony gaźnik, z homemade dolotem i podstawką
pod gaźnik. Silnik seria, ale zdrowa. Złoił porobionego konkurenta tak, że baza dobra do grzebania!



Maluch regularnie w niedziele, czasem co drugą niedziele "upalany". Jazda to sama przyjemność
Parę kompletów opon już padło Bez wgnieceń jak większość dostępnych rajdówek na sprzedaż. Nie brał udziału
w imprezach sportowych. Polecam bo jestem pewny za ten samochód choć głowy nie dam bo maluch zawsze pozostanie kapryśnym maluchem

Cena 2000zł, kontakt 696-804-273.
Pozdrawiam.











  
 
Jest jeszcze czy sprzedany ??
  
 
Cytat:
2015-01-12 14:39:59, miki1981 pisze:
Jest jeszcze czy sprzedany ??



Juz nie aktualne