Niedziałają spryskiwacze w 21083 1.5 r91

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam nie działają u mnie spryskiwacze znaczy się pompka tak myślę bo przy włączeniu nic nie słychać . I tu jest problem jak dzwoniłem do sklepu gościu mi powiedział że jest 5 różnych pompek do łady i tu me pytanie czy tak jest naprawdę nie wydaje mi się aby do jednego modelu była taka rozbieżność .Dajcie znać może ma ktoś taka pompkę
  
 
wyjmij pompke sprawdź pod akumulatorem jak podłączysz pod aku i bd działało pompka ok potem sprawdź czy prąd dochodzi jak nie będzie dochodził przerwa w kablu lub tak jak u mnie pajączek w kierownicy ale nigdy nie mam czasu kierownicy zdjąć żeby naprawić.

A do ład jest tylko jeden rodzaj pompki tylko 1 ma 2 po na światła jeszcze a druga ma jedną





[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2014-12-17 08:31:18 ]
  
 
Astro, nie pierdziel, bo są kilka rodzajów pompek, a tym bardziej, on ma ósemke.
  
 
Dokładnie było kilka rodzajów, najlepiej wyciągnąć, i pochodzić po sklepach. Zapodaj jeszcze jakieś zdjęcie całego zbiornika razem z pompkami bo jest ich 3sztuki przy zbiorniku, może będę miał akurat taki cały zestaw bo trochę tych gratów po garażu mi się poniewierało.
  
 
Aaa 8 kur źle przeczytalem
  
 
dzięki za odp. przyjdzie mi zdemontować i połązić po sklepach no ale nie prędzej niż w styczniu teraz od 15-tego delegacja Gdańsk.
  
 
Udało się kupiłem dziś nową pompę spryskiwaczy w Gdańsku
do tego wkładki do zamków i zamek wewnętrzny od strony kierowcy no i korbkę do szyby bo uszkodziłem przy demontażu no i wydatek ogółem 110 zł