Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - archiwum 2015 - Strona 15

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajna tania baza na HotRoda

--------------------------------------------------

Trolejbus podobno będzie 11 lutego

Link do forum z info

[ wiadomość edytowana przez: poldon82 dnia 2015-01-28 17:51:27 ]
  
 
Historyk1985 super wyszło Tobie przemalowanie Gaza 69, nie podjąłbyś się przemalowania większego modelu?
  
 
Cytat:
2015-01-28 21:39:19, dune pisze:
Historyk1985 super wyszło Tobie przemalowanie Gaza 69, nie podjąłbyś się przemalowania większego modelu?



Zależy jak wielkiego modelu no i w jakiej skali, bo z "większych" to czeka na mnie np Nysa 522 w skali 1:1

Nie wiem, jak z czasem, bo z tym u mnie w ostatnim czasie różnie bywa...
  
 
ciekawe co z aktualizacja... Skoda wyleciala, a zostaly tylko 2 auta poki co. Chyba DeA zbyt zaangazowalo sie w Auta policyjne i informatycy nie maja czasu na KAP
  
 
Cytat:
2015-01-29 07:50:20, cichy_555 pisze:
ciekawe co z aktualizacja... Skoda wyleciala, a zostaly tylko 2 auta poki co. Chyba DeA zbyt zaangazowalo sie w Auta policyjne i informatycy nie maja czasu na KAP

spokojnie, pewnie niedługo się pojawi

Rozbierał ktoś może Forda z KWP ?


/// może niech ktoś do tytułu tematu doda KWP żeby nikt nowego nie zakładał
  
 
Cytat:
2015-01-28 23:23:23, Historyk1985 pisze:
Zależy jak wielkiego modelu no i w jakiej skali, bo z "większych" to czeka na mnie np Nysa 522 w skali 1:1 Nie wiem, jak z czasem, bo z tym u mnie w ostatnim czasie różnie bywa...



Chodzi mi o Gaza 66 z rosyjskiej kolekcji DeA
  
 
Cytat:
2015-01-29 18:17:13, dune pisze:
Chodzi mi o Gaza 66 z rosyjskiej kolekcji DeA



GAZ-a 66 nawet w rękach jeszcze nie miałem...
  
 
I mamy Vetre

  
 
Ja już Trolejbusa Vetre zamówiłem. 1 sztuka mi wystarczy.
  
 
Ten trolejbus wygląda ciekawie, chyba się skuszę go kupić.
Mam nadzieje, że uda mi się go kupić w kiosku, bo z Ikarusem miałem problem. Wręcz kupiłem go na allegro.

Skoda znikła, wielka szkoda, bo fajny model. Ale czekamy na aktualizację z niecierpliwością, bo jestem bardzo ciekaw co będzie po dużym fiacie. Może coś polskiego
Może jakieś NRD z lat 40 i 50. Czekam na EMW, Framo. Albo coś rumuńskiego choćby jakieś ARO. Bo w ciężarówkę wątpię
 
 


Polonez z prenumeraty. Jak zwykle aut ma jakieś mankamenty: tym razem odciski palców od czarnej farby i wadliwy odlew przy przednim kierunkowskazie.
  
 
Witam wszystkich
No to szykują nam się trzy super modele w 2 ttygodnie. Ciekawe kiedy dea da aktualizacja?
  
 
Witam wszystkich
No to szykują nam się trzy super modele w 2 ttygodnie. Ciekawe kiedy dea da aktualizacja?
  
 
Znów oszczędzają na pomarańczowym przy światłach ;p I co będziesz reklamował te zabrudzenia, czy w ogóle takie coś uwzględniają? Też zamówiłem Poldka i Fiata w prenumeracie i się trochę obawiam co będzie

[ wiadomość edytowana przez: szymcio190 dnia 2015-01-31 15:27:21 ]
  
 
Cytat:
2015-01-31 15:26:51, szymcio190 pisze:
Znów oszczędzają na pomarańczowym przy światłach ;p I co będziesz reklamował te zabrudzenia, czy w ogóle takie coś uwzględniają? Też zamówiłem Poldka i Fiata w prenumeracie i się trochę obawiam co będzie [ wiadomość edytowana przez: szymcio190 dnia 2015-01-31 15:27:21 ]



Te wady to nie jest "takie coś". Ślady są bardzo widoczne i gdybym taki model miał wybrać w sklepie, to bym sobie odpuścił. Dea w ogóle się nie przykłada do tego co wysyła. Na początku kolekcji, jak wyszła Skoda 120 i Zastava, to kupiłem te modele w kiosku, ale też otrzymałem w ramach prenumeraty. Te z kiosku były lepiej wykonane.
  
 
Wiem coś na ten temat. W grudniu zamawiałem z archiwalnych Tarpana 233 i wysłali mi poklejonego, opakowanie drugi raz klejone, lusterko połamane i brak wycieraczek

W prenumeracie niby taniej ale w kiosku można sobie wybrać racja.

Czyli będziesz reklamował ?
A jest jakiś sposób aby usunąć taką czarna farbę z lakieru ?

Zobaczymy co ja dostane. Zamówiłem w prenumeracie, bo zależy mi na tych polskich modelach a pamiętam jak za Nysą musiałem latać. Taniej i do tego teraz KAP trudno dostępny u mnie już na rzecz ZK



[ wiadomość edytowana przez: szymcio190 dnia 2015-01-31 16:16:38 ]
  
 
Przed chwilą sprawdzałem i Skoda jest dalej na serwerze, wiec może jednak będzie.
  
 
Polonez zapowiada się naprawdę super, oby tylko bez wad się trafił. To samo Fiat 4x4. Autobusu nie kupię. Jak by był w 1 43 to bym brał. Ciekawe czy będą w końcu jakieś polskie w aktualizacji ZK - Zaporożec był pierwszym którego nie kupiłem, Merca też odpuszczam.
  
 
można prosić o zapowiedź Fiata? Dziękuję
  
 
Cytat:
2015-02-01 11:26:29, cichy_555 pisze:
można prosić o zapowiedź Fiata? Dziękuję



przecież kilka postów wyżej już została dodana