Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - archiwum 2015 - Strona 36

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-03-28 20:35:31, msch00 pisze:
W sklepie modelarskim od ręki za 55zł, więc czy to taka atrakcja??



W internecie, czy gdzieś fizycznie ? Proszę o namiar.
  
 
Cytat:
2015-03-28 20:35:31, msch00 pisze:
W sklepie modelarskim od ręki za 55zł, więc czy to taka atrakcja??

...a gdzie ? bo np. na modeliki.pl - stan jest od pewnego czasu ZEROWY !
  
 
models4u

Tylko mała uwaga, wczoraj wieczorem gdy wstawiałem posta jeszcze były, dziś rano zajrzałem i brak.

Jeszcze dostępne inne ciężarówki z Atlas'a:

Inne z Atlas'a
  
 
Cytat:
2015-03-29 08:34:27, msch00 pisze:
models4u Tylko mała uwaga, wczoraj wieczorem gdy wstawiałem posta jeszcze były, dziś rano zajrzałem i brak. Jeszcze dostępne inne ciężarówki z Atlas'a: Inne z Atlas'a

Dzięki za link, a przy okazji bardzo "atrakcyna" promocja na tej stronie.

  
 
Hahahahaha,
No niezle
Licze ze dea tez nam takie zafudnuje
  
 
Cytat:
2015-03-29 10:16:53, Piotr1-60 pisze:
Dzięki za link, a przy okazji bardzo "atrakcyna" promocja na tej stronie.



A zauważyłeś Piotrze, że to skala 1:18. Tam to już cacka są jeśli chodzi o szczegóły.

  
 
No i mamy mega aktualizacje modeli na stronie ZK

14. Nysa N59

15. Tarpan 237

16. Skoda 120 LS


17. Żuk A-11B PIKAP

18. Polonez MR87

19. Gaz 69 Jeep

20. Fiat 127 P


Fajne kolory.
  
 
Cytat:
2015-03-29 16:14:34, msch00 pisze:
A zauważyłeś Piotrze, że to skala 1:18. Tam to już cacka są jeśli chodzi o szczegóły.

msch00: Nie zwracałem uwagi na skalę tylko na "PROMOCJĘ". Z 34,- zł na 239, - zł !
  
 
No świetna aktualiacja
Od kiedy gaz 69 to jeep??
  
 
Cytat:
2015-03-29 16:42:32, autofan500 pisze:
No świetna aktualiacja Od kiedy gaz 69 to jeep??

... GAZ 69 JEEP
  
 
To jak w ZK była mega aktualizacja. To teraz by mogła być na stronie KAP-u aktualizacja do 180 numeru.
 
 
WOW

Niezla aktualizacja, piekne kolory... Aj lajk it.

Czekam na nie z niecierpliwoscia xD
  
 
Dziwna aktualizacja. Nysa fajnie wygląda, nie kupiłem jej, ale zamierzam to zrobić, Skoda też warta zakupu. Najbardziej podoba mi się Fiat 127p, który wygląda zachęcająco i również go kupie. Jeśli chodzi o resztę to tak: Tarpan 237 fajny, ale praktycznie ten samo co w KAP, więc kupowanie go nie ma sensu, Żuk, taki jakiś nudnawy, bez polotu w tym kolorze, Polonez w nietypowym kolorze, który pasuję jak najbardziej do Borewicza i Coupe, ale nie do Akwarium! Jeśli chodzi o GAZ-a to lepiej tego nie komentować. Nie chciałbym go gdyby mi nawet dopłacali.

[ wiadomość edytowana przez: Kazik353 dnia 2015-03-29 23:53:08 ]
  
 
Witajcie,
może ktoś z was jest z Katowic? Posiadam na wymianę kilka modeli np. Wartburg, Wołga, Syrena R20 z ZKAP, Robur z KAP, pierwszy numer wozów policyjnych. Zamienię je na prospekty Porsche. Pytam, czy ktoś jest z Katowic bo... wystarczy podjechać do tamtejszego dilera Porsche i zabrać katalogi Jeżeli ktoś jest zainteresowany pisać na PW. Pozdrawiam
  
 
Nie orientuje się czy kolory do końca są zgodne ( musze sprawdzić) ale Fiat 127p i Żuk chętnie przygarne do kolekcji.
Polonez na oko pomarańczowy jak 1500 z KAPu a Tarpan bardzo podobny do 233. Oba posiadam więc są mi zbędne.

Narzekaliśmy na kolory to teraz mamy wystrzał różnych

Ps. Żuczka sam mój wujek ma do teraz identycznego. Dorobi się plandeke i będzie gites.


Fiat 127p pewnie wzorowali się na tym "jasnoniebieski"
  
 
Cytat:
2015-03-27 12:13:57, Stachu19 pisze:
Są nowe przecieki. Po 175) VOLKSWAGEN T2 Ukażą się: 176) Renault 4CV 177) Skoda Felicia 1962

skąd wiesz?
  
 
Kolega Kuba27 z motoshowminiatura dostal takie info od DeAgostini.

Moze sie sprawdzi bo ostatnio info od DeA tez zaczyna sie sprawdzac... np. przedluzenie do 190, choc na prawde przedluzono do 192.
  
 
dzisiaj otrzymałem z ZKAP skode i tarpana. Skoda wygląda super i korzystniej niż w zapowiedziach, a tarpan ma inny kolor niż w KAP. Jestem zadowolony.
  
 
Mam nadzieję że 127p będzie dwudrzwiowy !!!! a nie tak jak w KAP trzydrzwiowy...



Źródło: Wikipedia

[ wiadomość edytowana przez: camilovesky dnia 2015-03-30 18:10:08 ]

[ wiadomość edytowana przez: camilovesky dnia 2015-03-30 18:13:58 ]
  
 
Otrzymałem dziś zamówionego Poloneza - radiowóz. Oczywiście, tak jak przeczuwałem (chociaż wcześniej w e-mailu prosiłem o model bez skaz), przyszedł wadliwy. Dobrze że zakupiłem wcześniej w kiosku zaraz po tym, jak pojawiły się pierwsze posty dotyczące radiowozu. Mój z kiosku jest akurat świetny. Tego dzisiejszego już zareklamowałem. Czekam na odpowiedz...



wygląda, jakby zaraz po malowaniu włożony w blister jeszcze nim farba wyschła...

Ponadto skończyłem Fiata z zmienników, brakowało ostatnio koguta na dachu. Długo się zastanawiałem z czego go zrobić, aż w końcu trafiłem w pracy na białą tablicę i po wycięciu około 15 kogutów wybrałem ten jedyny...


Skończyłem także Nysę N59...




Aktualizacja ze Złotej super...na pewno kupię wszystkie nowe...