Kultowe Auta PRL-u i Złota Kolekcja - archiwum 2015 - Strona 50

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja dzisiaj dostałem volkswagena i renault
  
 
Ja kupiłem Gaza 69 z ZK. Ze względu na kolor i te nowe światła. Ale ładny jest. W czeskiej komedii występował Gaz 69 w takim kolorze.


  
 
Dobrze ze tego napisu Jeep nie ma na podstawce...

ucieszylo mnie to
  
 
Chyba się na niego pokuszę
  
 
Cytat:
2015-06-08 17:36:59, kadrowiec pisze:
A ja dzisiaj dostałem volkswagena i renault



to jesli mozna prosic wrzuc zdjecia renowki i zapowiedz skody. z Gory dzieki
  
 
Cytat:
2015-06-08 22:46:05, cichy_555 pisze:
to jesli mozna prosic wrzuc zdjecia renowki i zapowiedz skody. z Gory dzieki

Witam! Myślę,że koledzy mi wybaczą, że się podłączam akurat w tym miejscu. Chce zawiadomić zainteresowanych, że w najbliższą niedzielę 14.06.2015 w Warszawie, na ul. Conrada 6 w Liceum 73 odbędzie się tradycyjnie kolejna Giełda Modeli Samochodów im. Sławoja Gwiazdowskiego w godz. 9.00-14.00. Chętni do wystawienia swoich modeli mogą wejść od godz.8.00. Zwiedzający wchodzą gratis. Jest możliwość uzupełnienia modeli z serii kultowych różnych krajów, jak i rzadko dostępnych i poszukiwanych modeli. Pozdrawiam i zapraszam !
  
 
Aktualizacja ZK








Inny model na okładce




-----------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja KWP










[ wiadomość edytowana przez: poldon82 dnia 2015-06-10 14:01:07 ]
  
 
heh, wiedziałem że tak będzie...
Zamiast wydać czerwonego MR87 to dali coupe, jakby nie mogli na odwrót
Ręce opadają...

[ wiadomość edytowana przez: kubaszko dnia 2015-06-10 14:19:48 ]
  
 
Aktualizacja Złotej cieszy mnie na 50%. Dobrze że są polskie, szkoda, że nic oprócz kolorów się nie zmienia. Wygląda na to, że Polonezy będą teraz w różnych odcieniach szarego bądź pomarańczowego a Fiat 125p będzie czerwony bo był wcześniej brązowy. Mogli chociaż zrobić późniejszą wersje, np. FSO. Po cichu liczyłem że będzie biały lub mocniej niebieski. Oczywiście mam zamiar kupić i Poloneza, Wartburga i Dużego Fiata kombi. Gaza odpuściłem bo już mam dwa, w tym z wydania rosyjskich "braci". Ostatnim zakupem był Polonez z hakiem ze Złotej. Miałem nie brać, ale posiadanie właśnie tego haka mnie przekonało. Z policyjnych udało mi się jak wcześniej pisałem dostać Alfę na wypadzie w Gorzowie. W empiku był tylko Żuk 11B. Alfę dostałem w ostatnim kiosku w Galerii. Ale mam problem z Renault Alpine. U mnie jeszcze nie "rzucili" na sklepy i kioski. Z aktualizacji wezmę Forda Crowna i Trabanta. Te wydania są jak okapi, gdzieś są, ale nie wiadomo gdzie i kiedy.
Wczoraj przerabiałem Fiata 125p z kultowych (białego) na rajdówkę za pomocą kalkomanii. No i nabyłem z wydań węgierskich Fiata 125p i Żuka A 07. Ciekawie się prezentują na białych tablicach.
Mam jeszcze pytanie, czy ktoś z kolegów posiada zbędną wycieraczkę do nysy z kultowych. Potrzebuję do nyski milicyjnej od strony pasażera. Będę dozgonnie wdzięczny
  
 
Robię właśnie porządki w gablocie i....
Zaciekawił mnie model Łady 2105. Ja w gablocie mam czerwoną z Autolegend CCCP, porównałem ją z Ładą 2105 z KAP (białą) i jestem przerażony !!!!
DeA do naszej kolekcji wcisnęło Ładę 2107 z przednią atrapą od "piątki" Masakra, model totalnie skopany.... Po co kombinowali, skoro mieli piękny, gotowy model z Autolegend?

Później wstawie zdjęcia... Przednia i tylna maska, są płaskie, bez przetłoczeń, dokladnie jak w 2107....
  
 
Faktycznie stare MODELE ! dzień dobry szkoda, że od stycznia nikt się do Ciebie nie odezwał. Widać nie tak oni powitali dobrze ten twój nowy rok..Ja miałem kiedyś miniaturki tych samochodów z PRL ale akurat ktoś mi je zabrał albo ja je pożyczyłem i nikt mi ich nie oddał.
  
 
Może nikt akurat nie ma niepotrzebnej wycieraczki...
Tymczasem przedstawiam Fiata:





Żuka wcześniej zrobionego...



oraz aktualnie w trakcie na model ze zmienników...



  
 
A u mnie tym czasem przyjechała od lakiernika koparka K406 Waryński na Krazie 256. Teraz czeka ją dalsza renowacja, i połączenie z podwoziem. Ciekawe kiedy Kolega sroczka7 nas odwiedzi i zdradzi nam coś nowego?


  
 
Otrzymałem właśnie przesyłkę od DeA z informacją:





Mam nadzieję, że niedługo wznowią. Zatem miałbym 4 numery gratis
  
 
Kolejny numer ZK - Nr 20 - POLSKI FIAT 127p











...i zapowiedź Poloneza Coupe



[ wiadomość edytowana przez: Piotr1-60 dnia 2015-06-16 14:12:11 ]
  
 
Czy 127p - występował w ogóle w wersji 3-drzwiowej?
Sięgam pamięcią i... nic nie widzę, ale mogę się mylić.
Zawsze myślałem, że "P" był tylko 2-drzwiowy, z klapą tylną otwieraną bez szyby...
  
 
Cytat:
2015-06-16 17:18:02, camilovesky pisze:
Czy 127p - występował w ogóle w wersji 3-drzwiowej? Sięgam pamięcią i... nic nie widzę, ale mogę się mylić. Zawsze myślałem, że "P" był tylko 2-drzwiowy, z klapą tylną otwieraną bez szyby...

....zdjęcie z zestawu firmowych pocztówek, reklamujących produkty FSO
  
 
Niestety to zdjęcie niczego nie wyjaśnia
  
 
Polski Fiat 127p - 3-drzwiowy
  
 
Cytat:
2015-06-16 20:11:03, Piotr1-60 pisze:
Polski Fiat 127p - 3-drzwiowy


A ten to ile ma drzwi? egzemplarz z Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.
Bardzo wątpię, czy takie z klapą otwieraną razem z szybą, to były 127p



[ wiadomość edytowana przez: mAbZ dnia 2015-06-16 20:46:12 ]