Zlot LKP 2015r - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-05-05 20:19:50, djmarkus pisze:
Przyjedź byle czym Ja najprawdopodobniej też nie przyjadę Ładą ale zjawię się napewno



Na hol Marku! Daleko nie jest
  
 
Cytat:
2015-05-06 10:09:20, Nowy_ pisze:
Na hol Marku! Daleko nie jest


Nie wiem czy jest sens niby jest mobilna ale w dłuższą trasę bym się raczej nie wybierał.
Wplę zrobić ją na cacy do następnego może roku i wtedy będę zaliczał zloty i spoty
  
 
Tak więc jest miejscówka, parę kilometrów od wersji pierwotnej mianowicie Józefina koło Szczerców. Jest informacja o cenie ok 30pln za osobę za noc. Wstępnie ustawiłem 4-5 osób na piątek i reszta z soboty na niedzielę. Właściciel powiedział, że parking się znajdzie. Wnoszę o uzupełnianie listy. Kiedy już wszystko będzie pewne i jasne dam ostateczne info.
  
 
Blin! ...dobrze co Adam mi przypomniał
5-7 będę miał najprawdopodobniej wolne



Jak pracowałem w elektrowni to pół Rogowca w te tereny na wypoczynek jeździło - wszyscy polecają. Ale "u" Józefiny to nie byłem Zapowiada się interesująco łącznie z ceną...

Pozdrawiam!
  
 
Jest informacja. Do środy włącznie muszę zadeklarować ile nas będzie bo musi zrobić rezerwację na tyle miejsc. Pokoje są 2-3 osobowe w cenie (zależy ile osób będzie) ok 25pln. Tym, którzy się nie wpiszą nie do końca mogę zagwarantować pokój, ewentualnie nie ma problemu, żeby się namiotem rozbić.
Uzupełniamy listę.
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_: 6-7
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )

Chłopaki, kolega podzwonił, dopytał się, uszanujcie to i dopisujcie się migiem na listę.

Bo... będę osobiście dzwonił do każdego niewpisanego o 21:59...
  
 
A można z Lepszą Połową?
  
 
Nawet trzeba.
  
 
Jeśli się ktoś wybiera +1 czy +2 to niechaj to zaznaczy.
  
 
Cytat:
Nowy_ pisze: głupoty: A można z Lepszą Połową?

przecież przyjedziesz Ładną
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ + 1: 6-7 (wstępnie)
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )
  
 
To kiedy i gdzie ten ZLOT? W Józefinie 5-7.06.15 - dobrze skumałem?

Bo byłbym wstępnie za- tylko nie wiem czy Żigulak przejedzie 350 km w jedną i tyleż samo z powrotem Ale byłbym w sobotę - chyba, że ktoś z rejonu Kłodzka ma ochotę się dosiąść?

[ wiadomość edytowana przez: Yupik71 dnia 2015-05-11 13:46:19 ]
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ + 1: 6-7 (wstępnie)
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)

Pod warunkiem, ze zdolam zarejestrowac mojego zloma. Przedni lewy zacisk prawie nie hamuje, ale mam jeszcze troche czasu, by to naprawic.
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ + 1: 6-7 (wstępnie)
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)
igiers 6-7
  
 
Podaję link do miejscówki zlotu MAPA.

[ wiadomość edytowana przez: Cezary_84 dnia 2015-05-12 11:41:19 ]
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ + 1: 6-7 (wstępnie)
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)
igiers 6-7
Valery 6-7 (może 5)
  
 
Cezary dzięki za telefon z przypomnieniem

U mnie, w związku z nadchodzącymi zmianami rodzinnymi nie mam za bardzo możliwości z takim wyprzedzeniem zadeklarowania się. Mam nadzieję że choć na chwilę uda mi się dotrzeć to jednak moją obecność należy traktować jako dodatkowa opcja
  
 
Cezary: 5-7;
Djmarkus: 6-7;
emde: 6-7;
Nowy_ + 1: 6-7 (wstępnie)
andrzej_krakow: 5-6-7 (wstępnie)
morphio 6-7 (może 5 )
gregoryj 5-7 (wstepnie)
igiers 6-7
Valery 6-7 (może 5)
Astro- wbije 7 na pare godz. Bo 5 pracuje 6 zlot w Rsku więc tylko 7 zostaje.
  
 
Tak więc lista się powoli zamyka, znam realia i jutro od rana atakuję właściciela, uzgadniam szczegóły. Jak dobrze liczę 10 osób z soboty na niedzielę, a z piątku na sobotę kwestia dogadania się. Będę informował na bieżąco.
  
 
Być może i ja przyjadę, ale nic nie obiecuje. Jak by co, to będę spał w aucie, jeżeli nie będzie wolnego miejsca. Być może będzie również i moja zona, ale tylko być może.